Kız anneleri toplandık, toplandık, toplandık...

düşündüğün isimlerin hepsi güzel canım ben eylülü çok istemişim ebrarda karar kıldık biz

eylülcüm bebişin gelsin unutturursunuz inşalah canım.. oh kaynannanda hazıra konmuş kocamın olmadı benimkisi olsun diye..
bu arada bende DURU, ismini çok seviyorum ama eşim o ne kızım olursa sabun markasının isminimi vereceğiz diyor.. ne güzel bir isim oysaki berrrak saf çok anlamı var..

olmadı hacı şakir olur ne var ..çok bilmesin erkekler...anne biziz biz koyacaz...Kötü Kazen

Benimde Kizim Olucak Dün Tam Olarak Tasdikledi Doktor Hastanede Karişmazsa %100 Kiz Dedi :roflol:

İSMİNİDE BABAMIZ DURU İSTİYO KESİN OLARAK DURU OLUCAK İNŞALLAH AMA BENDE ECRİN İSTİYORUM ..YA ECRİN DURU OLUCAK YADA SADECE DURU OLUCAK İKİ İSİM ZOR OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM O YÜZDEN DURU KESİN AMA ECRİN KESİN DEĞİL a.s

eylül çok güldüm mevlüde hanıma madem eşini dinler sen sürekli kayınvalidenden tarf ol o zaman mevlüde nur koyalımmı anneciğim falan diye hatta yanında karnını mevlüdemm diye sev:teytey:walla kaynanamla isimlerimiz aynı ben bazen takılıyorum koyalımmı diye hiç oralı olmuyor

Oooooh derin kaynaşma, ilk konu kaynanalar olmuş bakıyorum :))) Eylülcüm bir yandan da üzüldüm kayınvalidene. Yazık iyi bir kadın demek ki bak ısrar da etmezmiş. Tabii onun hatırı için bile olsa Mevlüde de koyulmaz ya minicik kızımıza :)) En iyisi onu göbek adı yapın :) benim görümcemin kayınvalidesi de aynı seninki gibi takmıştı, kızın adı Fikriye olacak diye :) Göbek adını Fikriye yaptılar. Tabii ailede kimse öyle seslenmiyor kıza. Bir tek kayınvalidesi öyle söylüyordu. Ama o da rahmetli oldu.. O yüzden böyle gönlünü yapabilirsin.

Darkcım evet burası kız annelerinin alanı olduğu için istediğimiz atasözünü istediğimiz şekilde de değiştiririz PP Aslan yatağından belli olur demeyiz de prenses yatağından belli olur deriz. Ohhhh sefamız olsuuun :)))

Nazlıcıımmmmmmm bebişlerin erkek bile olsa sana kapımız açııııık. Hani biz öyle cinsiyetçi insanlar olmadığımız için de :) isteyen erkek annesi de gelip ortak olabilir bize P

Duygucum adıyla yaşasın kızın. Duru da çok güzel bir isim. Benim annem de torununun adının Duru olmasını istedi ama babasıyla ben koyduk kızımın adını..

Duygucum adıyla yaşasın kızın. Duru da çok güzel bir isim. Benim annem de torununun adının Duru olmasını istedi ama babasıyla ben koyduk kızımın adını..[/QUOTE]

CANIM SAĞOL İNŞALLAH HEPİMİZİNKİ AYNI ŞEKİLDE. İNSAN İSİM KONUSUNDA ÇOK KARARSIZ KALIYO AMA ŞÖYLE BİR GÜZELLİK VAR BENİM ADIM DUYGU EŞİMİN ADI MUTLU BİZİM İSİMLERİMİZ BÖYLE UYUMLU İSTEDİK KIZIMIZIN İSİMİDE DURU OLSUN HEM ANLAMI GÜZEL HEM UYUMLU OLSUN .. UYUMLU BİR AİLEYİZ MAŞALLAH :teytey::teytey:

a.s.merhabalar ben hem kız hem erkek annesiyim benimde 2tane prensesim var isimleri suhenda nur ve ayşe nur kızlar bambaşka oluyor. ben ilk hamileleğimde sağlıklı olsun hayırlı olsun ama birde kız olsun derdim allahda gönlüme göre verdi. yanlış anlaşılmasın oğlumuda çok seviyorumŞeniz

kızlar bende duru ismini çok istiyordum ama babası istemiyorum. daha kesin karar vermedik babasına göre çok erken daha karar veririz diyor. kayınvalidem falan henüz bişey demiyor ama bizim çocuğumuz birde 33 yaşında gelen bir bebek babası ile birlikte karar vermek istiyorum. babamız aybüke yada sudenaz diyor sizce nasıl bana aybüke yakın geliyor.

ben de duru ismini çok seviyorum ama bizim de babmız istemiyor.. aybüke ve südenazı soracak olursan, anlamlarını bilmiyorum aslında ama kulağa gelişi bakımında bana göre sudenaz.. ama tabii karar sizin..

ablamın 2 kızı var biri 2 yaşında diğeri 8 aylık..kayınvalidesi zorla ilk kızın ikinci adını kendi adı olan leylayı koydurdu ..tabii ortalığı birbirine katarak adı derin leyla oldu ..kendinden başka kimse leyla demiyor orası başka ..ikinci kızın adı doğmadan koyuldu ''hanımsultan''... malum kaynananın annesi..tabi ablam bu kadarına tahammül edemeyerek kızının adını selin koydu ..kaynana şokta tabi..ona göre leyla ve hanımsultan adında iki torunu var ..fakat derin ve selin kardeşler hayatlarından pek memunlar..geçinip gidiyorlar..

Eylül çok hoş bi şey yapmış ablan süpermiş :))) Demek tek kendi söylüyo o isimleri.

O da bi tuhafmış yani.Hadi kendi ismi neyse de annesinin isminide koymuş yuh yani.100 yıllık isim p

bende kız annesi olacam inşallah.
kızıma ZEYNEP ismini vericem.
OYOYOYOY canım kızııımmmm Zeynep'im benimm.

eee biz eylül kızım ve annesi asortie(emel) de geldi kızlar bizi eklemeyi unutma cnm

kızımın adını eylül koymayı çok isterdim..malum benim rumuzdanda belli eylülğüne kadar sevdiğim ama eşimin sülalesinde ne kadar kız çocuk varsa yüzde 70 i eylül ..çok basitleşti artık bizim ailede bu isim koyamıyorum..bizde hiç olmayan berfinde karar kıldık..berfin ismini 15 yıl önce filan duymuştum ve o günden beri çok beğenirim..kısmet kızımaymış..sağlıkla gelir ve ismiyle yaşar inşallah...

İnşallah eylülcüm.Bende Eylülü çok severim.Bizde hiç yok ama biraz siyasi olunca kızım ileride zorlanır diye düşünmüyorum şimdilik
Ama varya Eylüller çooook tatlı oluyo.Gerçi ben bi tane gördüm.Sizinkilerde öyle mi?

ben buna da önem veriyorum.Bi Ceren görmüştük mesla eşimle hastanede.Minik ama az afacan pıtırcık bişeydi :) Çok tatlıydı.Orda sevdik Ceren ismini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…