Kız anneleri toplandık, toplandık, toplandık...

benımkıde fırladı gobegımden asagıya dogru dıkey cızgı dahada belırgınlestı sankı
bırde gobek delıgımın kenarları morardı neden kı acaba herhalde catlamaya ordan baslıycamm

kızlar bişiy duydum da fikrinizi almak istiyorum...
Karınca Yumurtası Yağı !!!!!
Bu yağ yeni doğmuş kız bebeklerin tüylenecek olan bölgelerine ( koltuk altı + genital + bacak ) sürüldüğünde tüylenme olmazmış ne düşünüyorsunuz ? Böyle bir şeyi kızınızda kullanır mıydınız acaba ?

bunu birçoğumuz biliyor canım ..hatta kendine uygulayan arkadaşlar var..fakat ne yalan söyliyim ben kızıma kullanmazdım doğrusu..yani büyüdüğü zaman çaresine bakarız artık..

bende kullanma taraftarı değilim o allahın verdiği bişey ve onu karınca yumurtaları katlederek engelliyorsun bence yyapılmamalı

Ben bilimsel verilere bakarım sağda solda vasıfsız insanlar tarafından işe yarıyor diye duyurulan ve bilim dünyasında kabul görmeyen ürünleri kullanmam hele ki kızım üzerinde asla ama asla.

Benim bildiğim kadarıyla bu ürün herhangi bir klinik deney sonucu ortaya çıkmış değil. Herhangi bir gözlem sonucu ortada yok. Yan etkileri üzerine bir saptama yapılmamış çünkü en ufak bir bilimsel yanı yok. Böyle şeyleri kullanmadan önce bilimsel yanı mutlaka araştırılmalı. Tıp dünyasında kabul görmemiş birşeyse uzak durulmalı..

bana ne dediler biliyormusunuz duyunca çok şaşıracaksınız bebek dogunca tüysüz fare bulup bebege sürecekmişim hiç tüylü olmuyormuş.yaa böyle bir saçmalık olabilir mi aklınız alıyor mu?farede ne mikroplar var en başta veba var.karınca yumurtasını da duymuştum ama böyle şeylere kulak asmayın arkadaşlar.biz nasıl tüylerimizle başa çıkıyorsak ilerde kızlarımızda öyle yapsın.onların saglıkları herşeyden önce gelir.

X