Kız anneleri toplandık, toplandık, toplandık...

pelish cim anneannemiz çok istedi o ismi ama bakalım babamızda
beğendi bende ama ikinci isim ne koyacağımızı bilmiyoruz daha
kurt cum aybüke ismini hiç sevmem ne yalan sölim
sude daha güzel bence

eltimin kızının ismini ben koydum sude ...o tuana istiyordu vazgeçirdim..benimde takıntı yaptığım bazı isimler var yani sevmediğim..
almira
aleyna
aybüke gibi
bana çok tuhaf geliyor..bir ara aleyna furyası vardı ..sinir olurdum..

Benim prensesimin ismi Derin olacak teyzeleri Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasib etsin

derin ve selin ablamın kızları ...bir isim bu kadarmı yakışır bir bebeğe ...çok güzel seçim..

sude daha güzel bence

Kendi ismim diye söylemiyorum güzel isimdir eylül hi hi :eek: Tabi canım içinize sinmiyorsa zaten konuşur anlaşır değiştirirsiniz. Mesela biz balayının 2. haftasında isim bulmaya başlamıştık. Oradaki kontrolümüzde cinsiyet için erken olduğundan ötürü bulduğumuz isimler oradan buraya gelene kadar defalarca değişti. Cinsiyet belli olduktan sonraki gün Didar'da karar kıldık. Şuan herkes memnun ve mutlu :1hug:

ya evet şimdi de ecrin herkeste herkes ecrin koyuyor yada koyacak
eltimde yeni doğan bebeğine ezel ismini verdi

sude daha güzel bence

sağol asortie
bende istemiyorum aybüke ismini benim gönlümde hergün değişiyor bakalım ne olacak ama ben hep okyanus ismi olsun isterdim ama beni vazgeçiridler şimdi de aklımda deva - duru - çişem - ilayda var. babası kendi kendine aybüke diyor ama bende bu isimleri diyorum. herhalde benim kız doğana kadar çok isim değiştirecek.

Kurt deva da güzel bir isim. Ben bir de son günlerde duydum Asel ismini o da çok hoşuma gitti. Cennetteki ırmaklardan biriymiş, arapçada da bal anlamına geliyormuş.

eylülcüğüm teşekkür ederim umarım hepsi adıyla gurur duyarak yaşar hepsinin ismi çok güzel
ben sadece bu söylenmesi zor kulağa itici gelen isimleri sevmiyorum ebrar mesela bunlardan birisi

biraz geç kalmakla birlikte bende geldim kız anası olarak nasılsınız bakalım
inşallah anneler ve kızları iyilerdir biz çok iyiyiz teyzeleri bu arada kızımın hiç
teyzesi yokkken bir dolu teyzesi oldu ne mutlu ona :)) MELEKNİSA düşündük
bizde kızımızın adını

Derya hoşgeldin canım kız annişlerinin arasına ama sanki biz daha çoktuk gibime geliyor. Ne oldu da şimdi böyle azaldı listemiz bilmiyorum ki CADIARZU

Asortie...................Eylül
Betulerol................Zeynep
Brooke..................Defne
Darkinlife...............Ceren
Ddm.....................Ecrin+bir de erkeki var onun
Deryahakan.............Meleknisa
Duygumutlu.............Duru
Elmalıturta.............Bengisu
Eylül166.................Berfin Nazlı
Hilal1975................Cemre
Hisem
Julianne.................Banu Su
Kurt.....................Aybüke ya da Sudenaz
Lelal.....................Duru
Morcadı
Neshe1976.............Zeynep Nazlı
Pelish....................Didar
Polipe
Tuzbuz...................Ela Naz

Hisem
Morcadı
Polipe....................Derin
Tuzbuz...................Ela
Naz

Hisem
Morcadı
Polipe....................Derin
Tuzbuz...................Ela
Naz

benim kızın ismi durmadan değişiyor karar veremiyorum bakalım kısmet listede böyle kalsın ama kesin karar verince değiştiririm.

maşallah kız anneleri hepsi isimleri bulmuş biz tembeliz galiba sanırsam kannımca ama osun biz ta kalabalığız

Canım az olsun öz olsun :) Biz beş kişiyiz, beşimiz birimizi biliriz :) Daha kıymetliyiz hem bak erkek anneleri buradan çıkmıyor vallahi. Yoksa 40 erkek annesi nasıl kız bulacak oğluşlarına :)

julicim sen çok fenasıııııııııın..cadı kaynana nolucaksırnaşık şeyşimdiden kaynanalık yapıyo..kız senin kızı almaya korkar insan..:sm_cool:
banu su cic kız olucak ama onda bu cadı anne varkeeeeeeen:roflol:

Hıııııh, Azo'cum seni severim bilirsin :) Ama bu işi sen anlayamazsın kuzum :) Kız annesi olmak insana böööööyle bir naz böööyle bir ağırdan almak gibi hisler getiriyor.

Ay dur kendimi kötü hissettim gerçekten kaynana gibi :) Yok yok onlar mutlu olsun yeter, ben valla karışmam :)))))

Neler dönüyor burada erkek anneleri daha şimdiden gelin mi bakıyor.. Hadi bakayım dışarı çöpçatanlar sizi (diyene bak) :mymeka:

yazık beee gelsinler yaaa ..bizde onlara size verilecek kızımız yok der şimdiden gelecek yıllar için pratik yapmış oluruz..ay egolarım tatmin oldu :))))

ewt dediğin gibi kız anneleri oldukça fazlaydı ama kimse gelmiyor biraz tembelleştirdimi kızlarımız bizi yoksa sanırım biçok annemiz de tatile gitti yada sıcakkda pc başına oturmak istemiyorlar:))

X