Kitap Günü Etkinliği

Kızlar öncelikle bir iki sorup sonra beni de aranıza almanızı rica edeceğim. :KK70:
Sadece kitap alıyoruz değil mi, ekstradan defter kalem hediye olaylarına girmiyoruz?
Bunun cevabına göre katılabilirim çünkü her ay aynı oranda ilgilenemeyebilirim ve o arkadaşa ayıp olmasın.
Sadece kitap olayı olursa kolay olur sonuçta hepimiz kitaplara bakıp duruyoruz belli aralıklarla, mutlaka seçme şansımız olur.

Kızlar öncelikle bir iki sorup sonra beni de aranıza almanızı rica edeceğim. :KK70:
Sadece kitap alıyoruz değil mi, ekstradan defter kalem hediye olaylarına girmiyoruz?
Bunun cevabına göre katılabilirim çünkü her ay aynı oranda ilgilenemeyebilirim ve o arkadaşa ayıp olmasın.
Sadece kitap olayı olursa kolay olur sonuçta hepimiz kitaplara bakıp duruyoruz belli aralıklarla, mutlaka seçme şansımız olur.

Sadece kitap baska birsey yok :)

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgili kurtçuklar ve konu sahibesi @__ATALANTE
hepimiz klasikleri okumayı yahut diğer çeviri kitapları pek seviyoz ve biliyonuz her yayınevinin çevirileri iyi olmuyo
acaba çeviri kitap alacak kurtçuklar belli başlı yayınevlerinden mi alsa? bunu da kural olarak eklesek mi?
(yky, işbankası, can, timaş gibi)

Bence o kadar kural koyarsak sıkabilir. Ama Mesela bu ay sana alınacak ya topikte yazarsın bana şu yayın evleri almayın çevirisi iyi olmuyor dersin. Daha mantıklı olur :) Zaten vikitapta daha aktif oluruz artık

Bencede günün sahibi olduğumuz ay kendi isteklerimizin rengini veriririz. Vi kitap profilimide sizin için yeniden açtım buradaki nick imle aynı. kafa karışmasın diye. Hafta sonu da yoğunum ama sonrasında güncelleyeceğim.

Bencede günün sahibi olduğumuz ay kendi isteklerimizin rengini veriririz. Vi kitap profilimide sizin için yeniden açtım buradaki nick imle aynı. kafa karışmasın diye. Hafta sonu da yoğunum ama sonrasında güncelleyeceğim.
aynen katılıyorum..

Çok mantıklı birsey olmuş bu kitap günü bir ay kitap cennetine düşmüş gibi olacağız demek:-) katilmak isterdim ama siz yeteri kadar kalabalık olmuşsunuz sizi uzaktan takip edeyim en iyisi :oops:

X