Kınada kadınları süzen koca???

Ee oynuyorsa oynuyor tamam gözüne carparda tüm gece izleyemez. Başkasının kocası onun eşini izlese ne der. Böyle karşılık ver hep bi yanlışını anlasin. Çok uzuldum senin adina. Şebekelik yapmissinya ailen birşey anlamasın diye :KK43: Bende çok yapiordum. Artık yapmorum. Herkes anlasin müdahale etsin isterim. Böyleleri hatalarını başka anlamaz
Arabaya bindik giderken hep sırnaştım, asla cıvık bir insan değilim, ama ailemi üzmeyeyim olay tatlıya bağlansın diye uğraştım...
Onun için bile çok pişman oldum ya, gecenin sonunda yaşadığım hayal kırıklığından sonra :KK43:

Kapanmamı istiyor evet , ama beni göre göre bile bile benle çıktı bu yola.. sonradan değiştirmek nedir.
Baktığı kadın annesinden bile büyük yaşta..
Ne yapacağımı bilemedim, hani Türk kadınları kocası için benim kocam yapmaz der ya, o kategoriye girmek gibi olmasın ama ben de öyle derdim ya, bana olan sevgisinden çok emindim...
Ana güvenimi öyle zedeledi ki.. bundan sonra nasıl olur bilmiyorum :KK43:(
Belkide kapanma ihtimalin olur diye düşündü çok karşıt durmadıysan.Nefis işte eşiniz sonuçta birey yazmak istemiyorum umarım hatasını anlar.Hakkınızd hayırlısın olur inşallah

Ne yapayım peki sizce ? Çok çaresizim gerçekten..
Öncelikle ezik olma. Çok eziksin. Senin velin gibi olmuş eşin.

Yok onu giyme yok bunu giyme. Yok poponu kapat. Bu nedir yahu?

Demek ki diğer erkekleri de kendi gibi görüyor ki öyle giydirmeye çalışıyor. Bunun seni kıskanmasıyla alakası yok.

Hazır bir halt yemişken sen üste çıkmaya çalış. Herkes senin gibi g..t delisi değil, üstüme gelme falan de vs.

Söylediklerinin hepsi yalan sana inanmıyorum, güvenimi yıktın gibi sözleri vur suratına.

Eğer sana bağırırsa, sende bağır. Altta kalma. Çünkü seni böyle ezmeye çalışacak. Yavuz hırsız misali.

Nedense her zaman abdest alan, namazında falan olan insanlar SAPIK.
Eşiniz sapık siz ise kendi karakterinden ödün veren bir korkaksınız.

Memleket eşiniz gibi insanlar ile dolu.
Tiksiniyorum sizin gibi zihniyetlerden.

Kadını sadece bir seks objesi olarak görüyor eşiniz ve eşiniz gibi olan diğer ahlaksızlar.

Sizde eşinize prim vermeye devam edin. Karakter yoksunu olduğunuz için.

Kadınları, kendi hemcinslerinizi sadece bir et parçası olarak gören o adam ile evliliğinize de devam edin.

Yarın öbür gün çocuğunuz olursa aynı şekilde de eğitirsiniz.

Ondan sonra neden her gün bu ülke de tecavüz oluyor. Taciz oluyor. Diye sorun...

Sayenizde.

Bu nasıl bir ağır eleştiridir???
Hanımefendi saygı çerçevesi içinde konuşur musunuz??
Evlenmeden önce 1-2 defa müdahale etmeye kalktı ağzının payını verince evlendikten sonraya kadar ağzını açamadı..
Şimdi karışıyor evet ama evlilik bu bitti denilip te bitirilmiyor, biraz sen biraz o fedakarlık yapıp yürütülüyor..
Ben evliliğim devam etsin, hızursuzluk çıkmasın diye biraz alttan alıyorsam karaktersiz mi oluyorum...
Bu konudan dolayı ayrılıyorum diye konu açsam şimdi, ne kadar eleştiri alırım Allah bilir...
Asıl size yazık..

Allah sabir versin size cok zor bir durum. Gercekten uzuluyorum bayanlarimiz boyle ezilince. Siz onun cocugu degilsiniz size bunu giyemezsin onu yapamazsin demeye hakki yok.

QUOTE="1var1yok, post: 52233158, member: 832136"]Ha

Hayır.. kıyafetlerime asla katılamıyordu, bir iki defa birşey demeye kalktı, ben böyle giyiniyorum kabul ediyorsan.. dedim kesti çenesini... böyle olduğunu bilsem evlenir miydim...[/QUOTE]

şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi?

Igrenc. Tek kelimeyle igrenc.
Bunu diyen adam o zaman kendine göre dikkat cekici kiyafet giyen bir kadini gorunce bakma hakkini kendinde buluyordur. Bir sonraki evresinin ne oldugunu da burdaki tum kadinlar biliyor. Kocaniz olmasa gerçekten cok cirkin konusurdum.
Sizin adiniza cok üzüldüm. Igrenc bir zihniyete sahip bir kocaniz var.

bu zamanda eşinin kıyafetine karışan mı kalmış pes.

ayrıca kıyafet kıskançlığı demek; "ben bakıyorum kadınlara, başka erkekler de sana bakar" düşüncesinden ortaya çıkar diye düşünürüm her zaman. yukarıda bir arkadaş yazmış ya; kişi kendinden bilir isi..

Bunu diyen adam o zaman kendine göre dikkat cekici kiyafet giyen bir kadini gorunce bakma hakkini kendinde buluyordur. Bir sonraki evresinin ne oldugunu da burdaki tum kadinlar biliyor. Kocaniz olmasa gerçekten cok cirkin konusurdum.
:KK43: bu durumu sineye çekebileceğimi düşünmüyorum malesef..

Ne güzel demişsin kişi kendinden bilir işi. Bu aşırı kıskanmalarda kesin eşler yapıyordur kızdıkları şeyleri ondan karılarına çemkiriyorlar. Oran açık giyme bakarlar buran şöyle giyme laf ederler. Kim edicek kimin ne haddibe yahu. Eşin demiş ya yanındakini nasıl böyle gezdiriyon kim ne dicek yav ayrıca afedersin köpek mi gezdiriyor seni taşımasını bilcek o zaman kimsede laf etmicek.

Abdesti namazı geçiniz efenim. Bu adam kro. Başka kadınların poposuna bakıyor, siz eminim sadece birini yakalayabildiniz. Başka erkeklerin de sizin poponuza bakacağını bildiğinden kapattırıyor. Üstelik bir de pısırık, kendine laf gelsin istemiyor, yarın bir gün poponuza birinin baktığını görürse sizi suçlar.

:KK43: bu durumu sineye çekebileceğimi düşünmüyorum malesef..

Bu konudan dolayi bosanacaginizi düşünmüyorum. Ama cok yazik. Bu adam tek bu konuda boyle degildir herhalde. Eminim bircok konuda bu igrenc bakış acisini ortaya koyuyordur. Gercekten ne desem bilemedim. Su zihniyet benim icin ayrilik sebebidir. Kadinlara bakması filan değil konu. Kendisi. Bakışı. Düşüncesi. Bir oglunuz olursa lutfen onu da bu karanlik zihniyetine cekmesine izin vermeyin.

Kadının gerçekten poposu kapalıydı.. yani üzerine giydiği kalça kısmını nispeten kapatıyordu.. gerçekten de oynayışıbakmış olamaz mı? Beni çok sevdiğini söyleyen insan ben yanındayken bunu nasıl yapıyor kabullenemiyorum:KK43:(

Merhabalar,
Eşim çok kıskanç, giydiğim pantolonların üzerine mutlaka arkamı kapatacak birşey giymem konusunda devamlı tartışma çıkaran biri..

Ve gelelim asıl konuya; dün benim ailemin tarafından birinin kınasına gittik, neyse ben hazırlandım bu işten geldi, giydiğim pantolona birsürü laf, yok işte ten rengindeymiş, mini etek gibi duruyormuş üzerime giydiğim ile.. ( pantolonun üzerine ise istediği gibi kalçamı kapatacak birşey giymiştim) bu sefer de rengine takıldı..
Bir sürü laf saydı etmediğini etti, büyük bir tartışma ile evden çıktık ve bana " şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi? Dedi. Kızlar İnanın anormal bir şey Yok, ten rengi pantolonun üzerinde kalçamı kapattığım bir kıyafet düşünün, ettiği laflar buna.
(Haklı olduğum halde ailemle karşılaşacağız,huzursuzluğu sezmesinler anlamasınlar diye gurursuz gibi bir sürü şebeklik yaptım, ama beyfendi havalara girdi, bana sus kes tarzı konuştu)

Ve biz salona geldik, neyse halaylar oynamalar derken..
Yanımda kardeşim oturuyor ve onunla konuşurken eşime gözüm çarptığında 50 yaşlarında bir kadını izlediğini gördüm devamlı, ama bakış açısı sanki poposuna idi kadının..
ama ben bunu birkaç defa yakaladım, elinde su şişesinin kapağıyla oynuyor, bi kadına bakıyor biraz sonra masaya bakıyor sonra bidaha bidaha...
Kadının giyimini anlatayım; kumaş dar paça pantolon üzerine kalçasını kapatan kırmızı-siyah şifon tarzı bir gömlek-bluz giymiş..
Kadının açıkta bir yeri yok... ama kadının fiziği yaşına göre çok güzel, inçe bel toplu kalça...
Eşim kalçalarına bakıyordu sanırım, ben gözüne baktığımda baktığım yer kadının kalçası idi...

Neyse biz arabaya bindik dönüyoruz .
Sana bir şey sorcam ya dedim; sor dedi
Kardeşimle konuşurken sana baktığımda kaç defa fark ettim kadını anlattım böyle böyle bakıyordun sürekli dedim..
Sen benim kıyafetime müdahale ederken başkaları bana bakacak diye sen 50 yaşındaki kadına bakıyorsun, kişi kendinden bilir işi dedim...

Yok işte kıyafetine bakmışta ben de öyle giyinebilirmişimde ( kalçası kapalı giyindiğini söylüyor) ama giydiği kıyafetin ön tarafı kısaymış ta, yakışmamış ta...
Arabada çok uzatmadım, eve girdik..
İlk dediğim laf senin niyetin bozuk, niyetini düzeltmeden asla benim kıyafetlerime karışma dedim..
Başladı yine kadının yaşı başı geçmişte nasıl böyle düşünebilirmişim de, güzel oynuyormuş ona bakmışta..
Orda herkes birilerinin oynayışına bakıyordu, sen de gençlerin oynayışına bakıyordun, o zaman ben de mi kişi kendinden bilir işi diye, sen bu gözle bakıyormuşsun beni de öyle sandın diye düşüneyim dedi..

Yani açıklaması: Kadının güzel oynaması, giydiği kıyafet tarzında benim de giyinmem, ve kadını gelinin annesi sandığı için bakmış oluşu...

Ha birde yaşı başı geçmiş sağı solu kapalı biri için nasıl böyle düşünürsün, eğer bunun zıttı birine baksam bu düşüncede haklısın ve bende sana iZah ederdim diyor..
(Ben bu olaydan sonra çok soğudum,güvenimi tamamen yitirdim)

Ve eşim abdest alıp namaz kılan, namus konularında mangalda kül bırakmayan biri...
Ben şimdi durumu nasıl değerlendireyim?
İşten geldi, birkaç birşey konuştu..
sonra ben konuşmadım, o konuşmadı ben tv izlerken uyumuş, bulunduğu odadan çıktım başka odaya geldim...
Ne yapayım bir yol gösterin..
çok uzun oldu kusuruma da bakmayın lütfen...
Gerçekten Kişi kendinden bilir işi diyeceğim Başka bir şey demeye sanıyorum gerek yok ama siz kendinizi Bence iyice tartıp biçin başkalarına bakan sizin özgürlüğünüzu kısıtlayan işine gelmediği zaman kes Sus tarzı konuşan biriyle ömür gecirebilir misiniz

Kadının gerçekten poposu kapalıydı.. yani üzerine giydiği kalça kısmını nispeten kapatıyordu.. gerçekten de oynayışıbakmış olamaz mı? Beni çok sevdiğini söyleyen insan ben yanındayken bunu nasıl yapıyor kabullenemiyorum:KK43:(

Dedigim gibi kadina bakmasi ya da bakmamasi degil mesele. Belki de bakmiyordu. Ama size kurdugu bu cumleler kendinde bakmak icin hak gorebileceginin kanitidir. Hadi o kadin kapali ve bakmadi diyelim. Disarda tonla mini etekli sortlu dekolteli kadin var. Size bu cümleyi kurabilen biri disarda bu acik giyimli kadinlar icin 'e o da giymeseydi!' Diye dusunup bakmaz mi oralarina buralarina? Inanin kocaniz olmasa burda herkes cok daha cirkin örnekleri konusuyor olurdu.
Hos gerci karisina ten rengi pantolon giydirmeyen, kapanmasini istemeyen bir adam baska bir kadinin oynamasina da bakmamali da ona bir sey demiyorum. Dini tutarsizligi beni hic ilgilendirmez.

Niye taviz verdin ki bu konuda @1var1yok hiç moda olan seyler giymek gelmiyo mu içinden? Hep mi aynı uzun bluz pantolon takılacaksın? Bence geç sayılmaz istediğin gibi giyinmeye başla.

Eşin kadınlara baktığı için kendinden biliyor ve seni de o sebeple kısıtlıyor bakarlar ederler diyor.
Namusun kadını erkegi yoktur. Gözüne sahip olsun. Herks istediği gibi giyinir eder eşine bakma hakkı doğurmaz bu sekilde giyiniyorlar diye. Madem namazın da niyazında biri bilir. Hesabı kadına acik giyindin sen dye sorulurken adama da neden baktın diye sorulacak... zaten sende söylemişsin kişi kendinden bilir işi..

güzel oynuyormuş ona bakmışta..
:rolleyes:
Kadının bir tek kalçası mı güzel oynuyormuş? Güzel oynuyor diye başka eline, koluna, ayağına da bakar. Savunması çok komik.
Erkekler genelde kadınların kalçasına bakar, erkek olduğu için hemcinslerini iyi biliyordur, tıpkı bir kadının diğerlerinin içini bir erkekten daha iyi bildiği gibi, o yüzden sizi kısıtlıyordur; ama önce kendisi namusuna sahip çıksın, sonra sizin namusunuzu düşünsün.
Not: ben kendimi kısıtlamazdım bir adamın lafıyla.

Malesefki bazi erkekler kendilerinden yola cikarak diger erkeklerinde hep art niyetli oldugunu karisini kestigini falan saniyor.. Halbuki sizi kapatmaya calisiyor ama asil kendi göz kapaklarina haya ögretmeli oncelikle..

:rolleyes:
Kadının bir tek kalçası mı güzel oynuyormuş? Güzel oynuyor diye başka eline, koluna, ayağına da bakar. Savunması çok komik.
Erkekler genelde kadınların kalçasına bakar, erkek olduğu için hemcinslerini iyi biliyordur, tıpkı bir kadının diğerlerinin içini bir erkekten daha iyi bildiği gibi, o yüzden sizi kısıtlıyordur; ama önce kendisi namusuna sahip çıksın, sonra sizin namusunuzu düşünsün.
Not: ben kendimi kısıtlamazdım bir adamın lafıyla.

Ben onun 2 yanındaki sandalyedeydim, o mesafeden gördüm ve gözüne baktığımda kalçasına bakıyor olduğunu fark ettim... az önce tartıştık yine , yine dedi oynayışına baktım diye keşke bu lafı soksaydım.. birtek kalçası mı oynuyordu diye ...

Niye taviz verdin ki bu konuda @1var1yok hiç moda olan seyler giymek gelmiyo mu içinden? Hep mi aynı uzun bluz pantolon takılacaksın? Bence geç sayılmaz istediğin gibi giyinmeye başla.

Evlenmeden önce böyle değildi ki :KK43: dar dar jean kotlar giyiyordum, bu çok dar değil mi demişti bir defasında. Benim giyim tarzım bu, işine geliyorsa dedim kapattı çenesini, bir daha da açmadı ağzını... çünkü müdahale etse ayrılacağımı biliyordu.. ama evlendik ya şimdi söz hakkı görüyor kendinde.. ben de kıyafet yüzünden boşandı diye anılmamak için fedakarlık yapıp daha düzgün giyinmeye başlamıştım..
Düzgünden kastım zaten açık giyinmezdim, ama dar kotların kalçama kadar gelen kısmını kapatmaya başlamıştım felan filan.

X