Kınada kadınları süzen koca???

Ve eşim abdest alıp namaz kılan, namus konularında mangalda kül bırakmayan biri...
Ben şimdi durumu nasıl değerlendireyim?
İşten geldi, birkaç birşey konuştu..
sonra ben konuşmadım, o konuşmadı ben tv izlerken uyumuş, bulunduğu odadan çıktım başka odaya geldim...
Ne yapayım bir yol gösterin..
çok uzun oldu kusuruma da bakmayın lütfen...
Ülkemizde boool bol bulunan; dindar geçinen sapık zihniyetli erkek prototipi. Kendi karısına kimse bakmasın ama o elalemin kadınına yer gibi baksın huzurla. İğrençlik.:KK12:

Yanındaki kadının kıyafetini kısıtlayan bütün erkekler böyle tipler malesef. Yanındakini kapatır, yolda gördüğüne öküz gibi bakar. Bütün erkekleri kendi gibi zannettiği için yanındaki kadını kapatmaya çalışır zaten.
Zihniyeti, niyeti bozuk. Ruhu hasta.

Böyle bir konu benim için direkt ayrılık sebebi aslında :KK43: gözümle görerek yaptığı şey beni inanılmaz üzdü..

" şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi?
O kadının kocası yokmuymus. Kendisinde istemediği şeyi kendi neden yapio kendini çok uyanık saniyo kesin. Ben deli gibi tartışırdım bu konuyu

" şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi?

Şu ağza bakın ya iğrenç.
Eşiniz cro magnonda kalmış, devam etmemiş belli.

Başkasının kalçalarını izleyene kadar, ten rengi pantolon için "Bacak gibi görünüyor, mini var gibi üzerinde" derken vücutları nasıl süzdüğünü ve gördüğünü ortaya koymuş zaten. Sizi bilmem ama, benim için büyük kavga, evden kovma ve evliliğimi gözden geçirme sebebi bunlar.

O kadının kocası yokmuymus. Kendisinde istemediği şeyi kendi neden yapio kendini çok uyanık saniyo kesin. Ben deli gibi tartışırdım bu konuyu

50 yaşında sağı solu açık olan biri miymiş baktığı, aksi birine baksa haklıymışım ona göre.. kıyafetine bakmış ve güzel oynuyormuştu ona bakmış...

Geri adim atma. Yaptigi yanlisi kabul edene kadar ve özür dileyip sana saygi duyana kadar.
Yaptigi hatayi unutursan gormezden gelirsen ya da yanlis anlamışim dersen eşin bundan sonrada kral olmaya devam eder.
Bu konuyla ilgili eşinizin tavrını bilemeyecem ama açtığınız her konu zaten ayrılmak üzerine. Birsey olsa da elle tutulir derdindesiniz. Gercekten sizce normal mi bu tavrınız

Şu ağza bakın ya iğrenç.
Eşiniz cro magnonda kalmış, devam etmemiş belli.

Başkasının kalçalarını izleyene kadar, ten rengi pantolon için "Bacak gibi görünüyor, mini var gibi üzerinde" derken vücutları nasıl süzdüğünü ve gördüğünü ortaya koymuş zaten. Sizi bilmem ama, benim için büyük kavga, evden kovma ve evliliğimi gözden geçirme sebebi bunlar.

Benim için de öyle :KK43: daha yeni ayrılma aşamasından dönmüştük oysa....

50 yaşında sağı solu açık olan biri miymiş baktığı, aksi birine baksa haklıymışım ona göre.. kıyafetine bakmış ve güzel oynuyormuştu ona bakmış...
Ee oynuyorsa oynuyor tamam gözüne carparda tüm gece izleyemez. Başkasının kocası onun eşini izlese ne der. Böyle karşılık ver hep bi yanlışını anlasin. Çok uzuldum senin adina. Şebekelik yapmissinya ailen birşey anlamasın diye :KK43: Bende çok yapiordum. Artık yapmorum. Herkes anlasin müdahale etsin isterim. Böyleleri hatalarını başka anlamaz

Keşke abdest namaz detayını vermeseydin bunada konuşacak olanlar olur şimdi.Yapılan ibadetler kabul olduğu derecede günahtan uzak kalır insan.Eşin çok dindar değil birkere öyle olsa kapanmanı ister yada kapalı biriyle evlenirdi kadın erkek karışık kınalara gitmeyip senide göndermezdi günahkar bir müslüman işte ne diyelim o kadın annesi yaşındadır bilemedim yani gerçekten yorum yapamıyorum...

Bu konuyla ilgili eşinizin tavrını bilemeyecem ama açtığınız her konu zaten ayrılmak üzerine. Birsey olsa da elle tutulir derdindesiniz. Gercekten sizce normal mi bu tavrınız
@44dbl konu sahibinin yazdığından alıntı yapmaya çalışıyorken yanlışlık olmus kusura bakmayın

Keşke abdest namaz detayını vermeseydin bunada konuşacak olanlar olur şimdi.Yapılan ibadetler kabul olduğu derecede günahtan uzak kalır insan.Eşin çok dindar değil birkere öyle olsa kapanmanı ister yada kapalı biriyle evlenirdi kadın erkek karışık kınalara gitmeyip senide göndermezdi günahkar bir müslüman işte ne diyelim o kadın annesi yaşındadır bilemedim yani gerçekten yorum yapamıyorum...
Yahu ne alakaaaa. Ben kapanir namazimi kilarim. Bikini giyer guneslenirim.nasil saçmaladın bir bilsen

Kapanmamı istiyor evet , ama beni göre göre bile bile benle çıktı bu yola.. sonradan değiştirmek nedir.
Baktığı kadın annesinden bile büyük yaşta..
Ne yapacağımı bilemedim, hani Türk kadınları kocası için benim kocam yapmaz der ya, o kategoriye girmek gibi olmasın ama ben de öyle derdim ya, bana olan sevgisinden çok emindim...
Ana güvenimi öyle zedeledi ki.. bundan sonra nasıl olur bilmiyorum :KK43:(

Merhabalar,
Eşim çok kıskanç, giydiğim pantolonların üzerine mutlaka arkamı kapatacak birşey giymem konusunda devamlı tartışma çıkaran biri..

Ve gelelim asıl konuya; dün benim ailemin tarafından birinin kınasına gittik, neyse ben hazırlandım bu işten geldi, giydiğim pantolona birsürü laf, yok işte ten rengindeymiş, mini etek gibi duruyormuş üzerime giydiğim ile.. ( pantolonun üzerine ise istediği gibi kalçamı kapatacak birşey giymiştim) bu sefer de rengine takıldı..
Bir sürü laf saydı etmediğini etti, büyük bir tartışma ile evden çıktık ve bana " şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi? Dedi. Kızlar İnanın anormal bir şey Yok, ten rengi pantolonun üzerinde kalçamı kapattığım bir kıyafet düşünün, ettiği laflar buna.
(Haklı olduğum halde ailemle karşılaşacağız,huzursuzluğu sezmesinler anlamasınlar diye gurursuz gibi bir sürü şebeklik yaptım, ama beyfendi havalara girdi, bana sus kes tarzı konuştu)

Ve biz salona geldik, neyse halaylar oynamalar derken..
Yanımda kardeşim oturuyor ve onunla konuşurken eşime gözüm çarptığında 50 yaşlarında bir kadını izlediğini gördüm devamlı, ama bakış açısı sanki poposuna idi kadının..
ama ben bunu birkaç defa yakaladım, elinde su şişesinin kapağıyla oynuyor, bi kadına bakıyor biraz sonra masaya bakıyor sonra bidaha bidaha...
Kadının giyimini anlatayım; kumaş dar paça pantolon üzerine kalçasını kapatan kırmızı-siyah şifon tarzı bir gömlek-bluz giymiş..
Kadının açıkta bir yeri yok... ama kadının fiziği yaşına göre çok güzel, inçe bel toplu kalça...
Eşim kalçalarına bakıyordu sanırım, ben gözüne baktığımda baktığım yer kadının kalçası idi...

Neyse biz arabaya bindik dönüyoruz .
Sana bir şey sorcam ya dedim; sor dedi
Kardeşimle konuşurken sana baktığımda kaç defa fark ettim kadını anlattım böyle böyle bakıyordun sürekli dedim..
Sen benim kıyafetime müdahale ederken başkaları bana bakacak diye sen 50 yaşındaki kadına bakıyorsun, kişi kendinden bilir işi dedim...

Yok işte kıyafetine bakmışta ben de öyle giyinebilirmişimde ( kalçası kapalı giyindiğini söylüyor) ama giydiği kıyafetin ön tarafı kısaymış ta, yakışmamış ta...
Arabada çok uzatmadım, eve girdik..
İlk dediğim laf senin niyetin bozuk, niyetini düzeltmeden asla benim kıyafetlerime karışma dedim..
Başladı yine kadının yaşı başı geçmişte nasıl böyle düşünebilirmişim de, güzel oynuyormuş ona bakmışta..
Orda herkes birilerinin oynayışına bakıyordu, sen de gençlerin oynayışına bakıyordun, o zaman ben de mi kişi kendinden bilir işi diye, sen bu gözle bakıyormuşsun beni de öyle sandın diye düşüneyim dedi..

Yani açıklaması: Kadının güzel oynaması, giydiği kıyafet tarzında benim de giyinmem, ve kadını gelinin annesi sandığı için bakmış oluşu...

Ha birde yaşı başı geçmiş sağı solu kapalı biri için nasıl böyle düşünürsün, eğer bunun zıttı birine baksam bu düşüncede haklısın ve bende sana iZah ederdim diyor..
(Ben bu olaydan sonra çok soğudum,güvenimi tamamen yitirdim)

Ve eşim abdest alıp namaz kılan, namus konularında mangalda kül bırakmayan biri...
Ben şimdi durumu nasıl değerlendireyim?
İşten geldi, birkaç birşey konuştu..
sonra ben konuşmadım, o konuşmadı ben tv izlerken uyumuş, bulunduğu odadan çıktım başka odaya geldim...
Ne yapayım bir yol gösterin..
çok uzun oldu kusuruma da bakmayın lütfen...
Bu erkekler hep aynı.

Nedense her zaman abdest alan, namazında falan olan insanlar SAPIK.
Eşiniz sapık siz ise kendi karakterinden ödün veren bir korkaksınız.

Memleket eşiniz gibi insanlar ile dolu.
Tiksiniyorum sizin gibi zihniyetlerden.

Kadını sadece bir seks objesi olarak görüyor eşiniz ve eşiniz gibi olan diğer ahlaksızlar.

Sizde eşinize prim vermeye devam edin. Karakter yoksunu olduğunuz için.

Kadınları, kendi hemcinslerinizi sadece bir et parçası olarak gören o adam ile evliliğinize de devam edin.

Yarın öbür gün çocuğunuz olursa aynı şekilde de eğitirsiniz.

Ondan sonra neden her gün bu ülke de tecavüz oluyor. Taciz oluyor. Diye sorun...

Sayenizde.

X