Kınada kadınları süzen koca???

garipbirhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2017
3.451
1.922
Merhabalar,
Eşim çok kıskanç, giydiğim pantolonların üzerine mutlaka arkamı kapatacak birşey giymem konusunda devamlı tartışma çıkaran biri..

Ve gelelim asıl konuya; dün benim ailemin tarafından birinin kınasına gittik, neyse ben hazırlandım bu işten geldi, giydiğim pantolona birsürü laf, yok işte ten rengindeymiş, mini etek gibi duruyormuş üzerime giydiğim ile.. ( pantolonun üzerine ise istediği gibi kalçamı kapatacak birşey giymiştim) bu sefer de rengine takıldı..
Bir sürü laf saydı etmediğini etti, büyük bir tartışma ile evden çıktık ve bana " şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi? Dedi. Kızlar İnanın anormal bir şey Yok, ten rengi pantolonun üzerinde kalçamı kapattığım bir kıyafet düşünün, ettiği laflar buna.
(Haklı olduğum halde ailemle karşılaşacağız,huzursuzluğu sezmesinler anlamasınlar diye gurursuz gibi bir sürü şebeklik yaptım, ama beyfendi havalara girdi, bana sus kes tarzı konuştu)

Ve biz salona geldik, neyse halaylar oynamalar derken..
Yanımda kardeşim oturuyor ve onunla konuşurken eşime gözüm çarptığında 50 yaşlarında bir kadını izlediğini gördüm devamlı, ama bakış açısı sanki poposuna idi kadının..
ama ben bunu birkaç defa yakaladım, elinde su şişesinin kapağıyla oynuyor, bi kadına bakıyor biraz sonra masaya bakıyor sonra bidaha bidaha...
Kadının giyimini anlatayım; kumaş dar paça pantolon üzerine kalçasını kapatan kırmızı-siyah şifon tarzı bir gömlek-bluz giymiş..
Kadının açıkta bir yeri yok... ama kadının fiziği yaşına göre çok güzel, inçe bel toplu kalça...
Eşim kalçalarına bakıyordu sanırım, ben gözüne baktığımda baktığım yer kadının kalçası idi...

Neyse biz arabaya bindik dönüyoruz .
Sana bir şey sorcam ya dedim; sor dedi
Kardeşimle konuşurken sana baktığımda kaç defa fark ettim kadını anlattım böyle böyle bakıyordun sürekli dedim..
Sen benim kıyafetime müdahale ederken başkaları bana bakacak diye sen 50 yaşındaki kadına bakıyorsun, kişi kendinden bilir işi dedim...

Yok işte kıyafetine bakmışta ben de öyle giyinebilirmişimde ( kalçası kapalı giyindiğini söylüyor) ama giydiği kıyafetin ön tarafı kısaymış ta, yakışmamış ta...
Arabada çok uzatmadım, eve girdik..
İlk dediğim laf senin niyetin bozuk, niyetini düzeltmeden asla benim kıyafetlerime karışma dedim..
Başladı yine kadının yaşı başı geçmişte nasıl böyle düşünebilirmişim de, güzel oynuyormuş ona bakmışta..
Orda herkes birilerinin oynayışına bakıyordu, sen de gençlerin oynayışına bakıyordun, o zaman ben de mi kişi kendinden bilir işi diye, sen bu gözle bakıyormuşsun beni de öyle sandın diye düşüneyim dedi..

Yani açıklaması: Kadının güzel oynaması, giydiği kıyafet tarzında benim de giyinmem, ve kadını gelinin annesi sandığı için bakmış oluşu...

Ha birde yaşı başı geçmiş sağı solu kapalı biri için nasıl böyle düşünürsün, eğer bunun zıttı birine baksam bu düşüncede haklısın ve bende sana iZah ederdim diyor..
(Ben bu olaydan sonra çok soğudum,güvenimi tamamen yitirdim)

Ve eşim abdest alıp namaz kılan, namus konularında mangalda kül bırakmayan biri...
Ben şimdi durumu nasıl değerlendireyim?
İşten geldi, birkaç birşey konuştu..
sonra ben konuşmadım, o konuşmadı ben tv izlerken uyumuş, bulunduğu odadan çıktım başka odaya geldim...
Ne yapayım bir yol gösterin..
çok uzun oldu kusuruma da bakmayın lütfen...

Son düzenleyen: Moderatör:
Tipik kiro, kendi karisina baski ugulayan ama etrafindaki o izin vermedigi kiyafetleri giyen kizlara bakan bir kiro.... kusura bakmayin ama cok sinir oluyorum boylelerine. Siz evlenmeden once esinizin boye oldugunu biliyormuydunuz? Bilerekmi bunlari kabullendiniz? Benim fikrim hicbir kadin erkek icin degismemeli. Seni seven seni nasil sevdiyse oyle kabul etmeli.

Barıştınız sorunlarınızı çözdünüz,esinize hisleriniz konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulundunuz ve yeni problemler mi yaşıyorsunuz? Neden terapi almadan devam ediyorsunuz.

@1var1yok
Bu tür karışan erkeklerin asıl kendilerinin diğer kadınları kestiğini düşünüyorum.. Eşlerine hayt huyt yapıp sonra dışarda ağzı bir karış açık gözleriyle taciz eden erkeğe erkek demem kesinlikle.. Kusura bakmayin ama kendiniz görmüşsünüz baktığını ve dertleniyorsunuz buna. Adam olsunlar herseyden önce.. Ben karıma bacima giydirmem giyene de gözümü diker bakarım.. Pehh ne âlâ..

Bastan bu kadar taviz vermeyecektin.

Sana nasil giyinecegini soylediginde bu kapali diye kocani ikna etmek yerine istedigini giyecektin ki zaten acik giyinmiyorsun anladigim kadariyla.

Zaten en cok bunlardan korkacaksin.Sizi kisitlayip kendisi kac yasinda kadinlari suzuyor.yok valla iflah olmaz

Yanındaki kadının kıyafetini kısıtlayan bütün erkekler böyle tipler malesef. Yanındakini kapatır, yolda gördüğüne öküz gibi bakar. Bütün erkekleri kendi gibi zannettiği için yanındaki kadını kapatmaya çalışır zaten.
Zihniyeti, niyeti bozuk. Ruhu hasta.

Ha
Hayır.. kıyafetlerime asla katılamıyordu, bir iki defa birşey demeye kalktı, ben böyle giyiniyorum kabul ediyorsan.. dedim kesti çenesini... böyle olduğunu bilsem evlenir miydim...

Kocan için birçok şey yazabilirim. Yalancı, odun, kütük, bağnaz, zeytinyağ, iğreti vs....

Senin içinse Allah, bu öküzle yaşaman için sabır versin.

Ne diyeyim başka kardeş.

Mesela oyun bitip dağılınca millet o kadın nerde diye bakmıyordu, gerçi gözleri uzağı çok net göremiyor bilmiyorum , belki ondan aramıyordu.. ama ne yapayım

herkesi kendisi gibi sanan tipik göz tacizcisi,
dışardan ne kadar iğrenç göründüğünü anlatın, gerekirse videoya çekip kendisine izletin,
belki (sanmıyorum ama) utanır da en azından sizin yanınızda yapmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…