Kınada kadınları süzen koca???

Ülkemizde boool bol bulunan; dindar geçinen sapık zihniyetli erkek prototipi. Kendi karısına kimse bakmasın ama o elalemin kadınına yer gibi baksın huzurla. İğrençlik.

Böyle bir konu benim için direkt ayrılık sebebi aslında gözümle görerek yaptığı şey beni inanılmaz üzdü..

" şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi?
O kadının kocası yokmuymus. Kendisinde istemediği şeyi kendi neden yapio kendini çok uyanık saniyo kesin. Ben deli gibi tartışırdım bu konuyu

" şimdi biri dönüp bakarsa, ne bakıyon lan dersem, yanındakini nasıl böyle gezdiriyon " demez mi?

Şu ağza bakın ya iğrenç.
Eşiniz cro magnonda kalmış, devam etmemiş belli.

Başkasının kalçalarını izleyene kadar, ten rengi pantolon için "Bacak gibi görünüyor, mini var gibi üzerinde" derken vücutları nasıl süzdüğünü ve gördüğünü ortaya koymuş zaten. Sizi bilmem ama, benim için büyük kavga, evden kovma ve evliliğimi gözden geçirme sebebi bunlar.

O kadının kocası yokmuymus. Kendisinde istemediği şeyi kendi neden yapio kendini çok uyanık saniyo kesin. Ben deli gibi tartışırdım bu konuyu

50 yaşında sağı solu açık olan biri miymiş baktığı, aksi birine baksa haklıymışım ona göre.. kıyafetine bakmış ve güzel oynuyormuştu ona bakmış...

Geri adim atma. Yaptigi yanlisi kabul edene kadar ve özür dileyip sana saygi duyana kadar.
Yaptigi hatayi unutursan gormezden gelirsen ya da yanlis anlamışim dersen eşin bundan sonrada kral olmaya devam eder.
Bu konuyla ilgili eşinizin tavrını bilemeyecem ama açtığınız her konu zaten ayrılmak üzerine. Birsey olsa da elle tutulir derdindesiniz. Gercekten sizce normal mi bu tavrınız

Benim için de öyle daha yeni ayrılma aşamasından dönmüştük oysa....

50 yaşında sağı solu açık olan biri miymiş baktığı, aksi birine baksa haklıymışım ona göre.. kıyafetine bakmış ve güzel oynuyormuştu ona bakmış...
Ee oynuyorsa oynuyor tamam gözüne carparda tüm gece izleyemez. Başkasının kocası onun eşini izlese ne der. Böyle karşılık ver hep bi yanlışını anlasin. Çok uzuldum senin adina. Şebekelik yapmissinya ailen birşey anlamasın diye Bende çok yapiordum. Artık yapmorum. Herkes anlasin müdahale etsin isterim. Böyleleri hatalarını başka anlamaz

Keşke abdest namaz detayını vermeseydin bunada konuşacak olanlar olur şimdi.Yapılan ibadetler kabul olduğu derecede günahtan uzak kalır insan.Eşin çok dindar değil birkere öyle olsa kapanmanı ister yada kapalı biriyle evlenirdi kadın erkek karışık kınalara gitmeyip senide göndermezdi günahkar bir müslüman işte ne diyelim o kadın annesi yaşındadır bilemedim yani gerçekten yorum yapamıyorum...

Bu konuyla ilgili eşinizin tavrını bilemeyecem ama açtığınız her konu zaten ayrılmak üzerine. Birsey olsa da elle tutulir derdindesiniz. Gercekten sizce normal mi bu tavrınız
@44dbl konu sahibinin yazdığından alıntı yapmaya çalışıyorken yanlışlık olmus kusura bakmayın

Yahu ne alakaaaa. Ben kapanir namazimi kilarim. Bikini giyer guneslenirim.nasil saçmaladın bir bilsen

Kapanmamı istiyor evet , ama beni göre göre bile bile benle çıktı bu yola.. sonradan değiştirmek nedir.
Baktığı kadın annesinden bile büyük yaşta..
Ne yapacağımı bilemedim, hani Türk kadınları kocası için benim kocam yapmaz der ya, o kategoriye girmek gibi olmasın ama ben de öyle derdim ya, bana olan sevgisinden çok emindim...
Ana güvenimi öyle zedeledi ki.. bundan sonra nasıl olur bilmiyorum (

Bu erkekler hep aynı.

Nedense her zaman abdest alan, namazında falan olan insanlar SAPIK.
Eşiniz sapık siz ise kendi karakterinden ödün veren bir korkaksınız.

Memleket eşiniz gibi insanlar ile dolu.
Tiksiniyorum sizin gibi zihniyetlerden.

Kadını sadece bir seks objesi olarak görüyor eşiniz ve eşiniz gibi olan diğer ahlaksızlar.

Sizde eşinize prim vermeye devam edin. Karakter yoksunu olduğunuz için.

Kadınları, kendi hemcinslerinizi sadece bir et parçası olarak gören o adam ile evliliğinize de devam edin.

Yarın öbür gün çocuğunuz olursa aynı şekilde de eğitirsiniz.

Ondan sonra neden her gün bu ülke de tecavüz oluyor. Taciz oluyor. Diye sorun...

Sayenizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…