KINA GECESİ SORUNSALI

Ayyy eltiye baksen akılsız sanki sana gelmedi hepsi gerzek tilki :) benide apar topar götürdüler odaya saymaya başladılar hemen yengemle abimi çağırdım hemmmeen herkes orda bizimkiler yok n’oluyo dedim bi an 🤣
ben çağırmadım bile. bıraktım çıktım onları orda 😂 ertesi sabah ben balayındaylen arayıp şu kadar takıldı falan muhabbeti yaptılar. hiç umursamadım. balayından sonra bir geldik kp bize takılan dövizleri tlye cevirip bize verdi. ve düğün masraflarını takıların içinden ödemis. esime söyledim ben böyle görmemişlik görmedim 😂 lanet olsun dedim ama hiç ağzımı açmadım. 2 ay sonra abisi arayıp takışarı istedi araba alacakmış 🙄 mahvettiler beni yaaaa 😂😂

ben çağırmadım bile. bıraktım çıktım onları orda 😂 ertesi sabah ben balayındaylen arayıp şu kadar takıldı falan muhabbeti yaptılar. hiç umursamadım. balayından sonra bir geldik kp bize takılan dövizleri tlye cevirip bize verdi. ve düğün masraflarını takıların içinden ödemis. esime söyledim ben böyle görmemişlik görmedim 😂 lanet olsun dedim ama hiç ağzımı açmadım. 2 ay sonra abisi arayıp takışarı istedi araba alacakmış 🙄 mahvettiler beni yaaaa 😂😂
Bizimkilerde salon parasını takının içinden almışlardı ama ben altınlarımı hiç bişeyimi onlara Bırakmadım. Takılar gelinin hediyesi karısının altınını bozdursun alsın terbiyesiz ay uzak dur walla sinir oldum ne demek araba kendime alacam takıları ver pislik herif sizinkiler karıcık biz karıyız ne güzel ya

Bizimkilerde salon parasını takının içinden almışlardı ama ben altınlarımı hiç bişeyimi onlara Bırakmadım. Takılar gelinin hediyesi karısının altınını bozdursun alsın terbiyesiz ay uzak dur walla sinir oldum ne demek araba kendime alacam takıları ver pislik herif sizinkiler karıcık biz karıyız ne güzel ya
karısının altınlarıyla da şirket kurdu. 😂😂 ayy valla sinirler. her seyde varlar. hamile kaldım kalkıp “ne aceleleri vardı” demis 😂 sevisirken de soracaktım 😂😂

Sokak önünde yapıp insanları rahatsız etmeyin öncelikle.
Bir yaz boyu uyku uyuyamıyor insanlar yazıktır.
Ben kınayı demode buluyorum. Ablam mayısta evlenecek bride to be adı altında meyhaneye gideceğiz kız kıza.
Ben kendime çok küçük 10 kişi villanın bahçesinde yaptım.

karısının altınlarıyla da şirket kurdu. 😂😂 ayy valla sinirler. her seyde varlar. hamile kaldım kalkıp “ne aceleleri vardı” demis 😂 sevisirken de soracaktım 😂😂
Birbirlerini bulmuşlar ozaman tencere kapak :) benimde çocuğum yok diye menepozlu kısır olarak ilan etmişlerdi ✌️ milletin yatak odasını bukadar merak eden pis insanlar.

Ekimde nasipse düğünüm var. Ama ailemin ve benim maddi durumumuzdan dolayı kına gecesi yapmayı düşünmedim. Ama zaman yaklaştıkça sonradan pişman olur muyum biraz kendimi zorlayıp küçükte olsa bişeyler yapsa mıydım diye düşünceler geçiyor aklımdan. Kına yapmayan sonrasında pişman olan var mı?
Kına eskiden evde kızlar toplanırdı gün kıvamında pasta börek yapılırdı hava kararıncada kına yakılırdı sonu da oyuna bağlanırdı herkes eve dağılırdı. Sonradan bu düğün salonu yok organizasyonlar vs çıktı. Bu şekilde bir şey yapabilirsiniz ben öyle yapmıştım çok keyifliydi. Hem kına geceniz olur içinizde kalmaz hem çok masrafınız olmaz

Ekimde nasipse düğünüm var. Ama ailemin ve benim maddi durumumuzdan dolayı kına gecesi yapmayı düşünmedim. Ama zaman yaklaştıkça sonradan pişman olur muyum biraz kendimi zorlayıp küçükte olsa bişeyler yapsa mıydım diye düşünceler geçiyor aklımdan. Kına yapmayan sonrasında pişman olan var mı?
Yapmadım pişman değilim. Yaptığım şeyler için pişmanım

Kına yapmadım. Zerre pişman değilim 😂 yine olsa yine yapmam

Valla ben yapmadım. Etrafımda herkes çok pişman olursun ilerde dediler. Gram pişmanlığını yaşamadım. Bana anlamsız geliyor kına. Kokusunu da sevmiyorum zaten. Ama son dönemlerde evde arkadaş arasında, aile arasında kına yapan çok arkadaşım oldu. Çok isterseniz evde küçük bir eğlence yapın.

şimdi moda aslında düğün sonrası kinalik giyip kina yakmak. bunudurumu çok iyi olan birkaç ailede bile gördüm yani. muhtemelen boşa masraf yapmamak icin onlar da yapti. bu fikri degerlendirin

eve cagir sevdigin birkac arkadaş akraba, eglenin cok icimde kalir dersen.
ben de seyi asla anlamiyorum, kınada kendinden daha güzel fizikli, daha güzel oynayan, mis gibi dansci kizlara bir ton para veriyor bazi gelinler, sonra onlarin yaninda çok sönük kaliyorlar. dansçı kiz kagit gibi beliyle aliskin oldugi havalari güzel güzel oynarken gelin adayı o stresli haliyle cok hakim olmadigi oyunu kazik gibi oynuyor.
kactir denk geliyorum, bana coook komik ve sacma geliyor

Üzücü, ama şuna inanın böyle insanlar hep aç kalırlar. Sizde kendinizi maddi olarak çok toparlayacaksınız ama onlar hep aç...

eve cagir sevdigin birkac arkadaş akraba, eglenin cok icimde kalir dersen.
ben de seyi asla anlamiyorum, kınada kendinden daha güzel fizikli, daha güzel oynayan, mis gibi dansci kizlara bir ton para veriyor bazi gelinler, sonra onlarin yaninda çok sönük kaliyorlar. dansçı kiz kagit gibi beliyle aliskin oldugi havalari güzel güzel oynarken gelin adayı o stresli haliyle cok hakim olmadigi oyunu kazik gibi oynuyor.
kactir denk geliyorum, bana coook komik ve sacma geliyor
Kına, düğün fark etmeksizin organizasyon ve gelin nedimeleri adı altında, sayıları 4 ile 6 arasında değişen yabancı kadının o ortamda yer alması dahi çok saçma duruyor. Paraya ihtiyacı var diye küçücük kızlar bu işlere giriyor; 7 kat yabancının albümlerinde, videolarında kayıt altına alınıyorlar.

İşveren kıyafet olarak ne giymelerini istiyorsa kimi zaman utana sıkıla arzı endam eyliyorlar.

İnsanların neden bu organizasyonu istediğine anlam veremiyorum. İnşallah başladığı gibi bir anda da sona erer.

Yapmadım, pişman değilim 😊

Kıma yapmadım,pişman da olmadım. Zaten çok büyük bşr düğün yapmıştık,gerek de kalmadı şahsen. Ama siz istiyorsanız evde yapın az kişiyle,hiç yoktan iyidir

Eğlenmeyi sevmenize bağlı şuan evleniyor olsam yine kina gecesi yapardım 🤣 oynamayı seven bir insanım kendi kinamda da hiç durmadım bu size bağlı başka düğünlerde oynamayı seviyor musunuz masada oturan türden misiniz müzik çalarken ayyh duramıyorum oynayacağım diyorsanız çok pişman olursunuz.🤣

X