Kimyasal mı dış gebelik mi normal mi?

Benim geçen hafta yoğun kanamam oldu doktora gittim 63 çıktı sonra kanamam devam etti hatta parçalar düşürdüm dün doktora gittim 176 olmuş yarın tekrar gidicem inşallah dış gebelik değildir.
Ya benim de aynen öyle oldu ağrılı bir şekilde Kocaman parçam düştü değerim 60’ken artık dedim bitti kesin ertesi gün kan verdim 300 çıktı değerim doktorum rahimde olup olmadığımdan emin olmak için kürtaja aldı hemen kürtajdan sonra da değerim artınca o zaman anladık kesinleşti dış gebelik oldugunu. Siz de yarın kan verince artmaz değeriniz inşallaah sonucu yazarsınız burdan

Şimdi beta hcg değerlerim şöyle. 27-58-108-306-316 bugun kanamam kesildi ağrımda yok. Sizce bu değerler dış gebeliğe işaret mi?

Pardon yanlış yazmışım 108 den sonra 316 geldi
Dış gebelik gibi duruyor canım doktor kürtaj yapıp rahimde gebelik bulgusu olmadığından emin olalım dedi mi? Ben de öyle yapıldı ama yine artınca değerim dış gebelik kesinleşti. Biraz sıkıntılı süreçler uzun malesef. Bi daha ne zaman gideceksiniz doktora ne dedi?

Benim adetten önce hafif lekelenmem de oldu bende yerleşme kanaması zannettim. Sizinde öyle oldumu

Değerlerim güzelmiş dış gebelikte böyle güzel artmaz dediler çarşamba bir daha kan vericem şuan ağrım ve kanamam bitti

Değerlerim güzelmiş dış gebelikte böyle güzel artmaz dediler çarşamba bir daha kan vericem şuan ağrım ve kanamam bitti
Ya inşallaah güzel bir sonuç olur canım. Benim 60-300-637 olarak bir artış olmuştu ama sol tüpte vajinal ultrasonda göründü malesef. Sonra 90 mg iğne ile oldum. Sonucunu merak ettim inşallaah sağlıklı gebeliktir

Ultasonda belli oluyormu bebeğin nerde olduğu birde sıvı birikmesi kist gibi şeyler olmuşmuydu sizde.

Peki sizin kanama ne zaman bitti ve ağrınız olmuşmuydu kendiniz farkettiniz mi yani bişeylerin ters gittiğini. Bende çok ümitsizim ama değerlerim düzenli artınca kanamam durunca bir umut doğdu içime hayırlısı olsun cevabın içinde teşekkürler

Ultasonda belli oluyormu bebeğin nerde olduğu birde sıvı birikmesi kist gibi şeyler olmuşmuydu sizde.
Şöyle tüplerde bir şişkinlik ya da kese görünüyor benim değerim 600’lerdeyken doktor sol tüp tarafında şüpheli görüntü gördü. Tam net değildi. 1. Doz iğneden sonra artış oldu bende tam hcg değerim 1000’ken sol tüpe yerleştiği kesesini gördük. Yani belli oluyor canım alttan ultrasonda. 1. Doz işe yaramadığı için 2. Doz iğneyi vurdular o düşürdü 186’ya en son.

Kanamam adetime yakın ve adet günü leke leke oldu canım. Sonra durdu 5-6 gün. Ben de test yaptım pozitif çıktı. Kanamam durduğu için yerleşme kanaması sandım sevindim. Pozitifi görünce ertesi gün kan verdim 156 değerim hamile olduğumu öğrendim. Sonra öğrendiğim günün akşamı yine lekelenmelerim başladı malesef yani adete yakın lekelenme oldu sonra adet gününden 1 hafta sonra yine başladı canım. Anladım o zaman zaten ters bişeyler oldugunu.

Merhaba iğneler yatış yapılarakmı yapılıyor yoksa yapıldıktan sonra eve gelebiliyormuyuz

Merhaba iğneler yatış yapılarakmı yapılıyor yoksa yapıldıktan sonra eve gelebiliyormuyuz
Hemen acil bölümünde yaptılar bana canım 5 dk uzandım sonra kalktım eve gittik. İlk başta yakıyor epeyce ama sonra düzeliyorsun. Ne oldu sizin değerinizde son durum? Nerede olduğu belli mi

Hemen acil bölümünde yaptılar bana canım 5 dk uzandım sonra kalktım eve gittik. İlk başta yakıyor epeyce ama sonra düzeliyorsun. Ne oldu sizin değerinizde son durum? Nerede olduğu belli mi
Bugün devlet hastanesine gittim dış gebelik dediler dün 249 bugün 246 çıktı eğer yarın ciddi bir düşüş olmazsa yatış yapıcaz dediler ilk etapta 1 hafta yatacakmışım bende yarın yine özel hastaneye gidicem bakalım orası son olarak ne diyecek yatmak istemiyorum bende sizin gibi iğne olup takip istiyorum. Sizin ne oldu düşdümü değeriniz

Nerde olduğuda belli değil 3 ayrı doktor muyene etti üçüde göremedi çok kötüyüm aslında sizede çok teşekkür ederim nezaman soru sorsam cevap veriyorsunuz allah razı olsun sizden.

Nerde olduğuda belli değil 3 ayrı doktor muyene etti üçüde göremedi çok kötüyüm aslında sizede çok teşekkür ederim nezaman soru sorsam cevap veriyorsunuz allah razı olsun sizden.
Ne demek canım. Anlıyorum korkunu yaşayan bilir benim değerim 637 iken ilk iğnemi oldum özel hastanede yaptık hep takibi. Ama hiç yatırmadılar sizden de yüksekti değerim. İlk iğne düşürmedi 1000 oldu sonra 2. Dozu vurdular ama o zamanda yatırmadılar. Bu 2. Doz düşürdü şükür 156 şuan. Haftada bir kan vericem artık sıfırlanana kadar .

Kizlar mrb bende yeni atlattim bu illeti. Ama gececek hepsi insallh. Biraz zaman gerekiyor

İnşallah sıfırlanır biran önce. Biz geçen senede çocuk istedik eşim kansere yakalandı tedavi gördü iyileşti yine istedik bu seferde dış gebelik oldu o yüzden psikolojim çok bozuldu hastanede yatmak daha beter eder beni o yüzden kesinlikle yatmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…