Kimyasal mı dış gebelik mi normal mi?

Süreç hakkında bilgi verebilirmisiniz değeriniz kaçtı ne kadar sürede düşdü birde nasıl tedavi oldunuz çok soru sordum kusura bakmayın
Yok canim estegfurlah. Ben 616 ile ögrendim. Igne oldum 3 hafta falan sürdü 5 in altına inmesi canim. Simdi adet olmayı bekliyorum. Bende sol tüpte görülmüştü odak noktasi. Adetten sonrada hsg cektircem. En basından beri kanamam vardi igneden sonra daha da artti 4 gün de bitti. Agrı da kalmadı. Sol kasiğım beni felc edecek kadae agrı yapiyordu. Igneden sonra o da gecti sukür. Biraz zaman ve sabir hepsi bitiyor

1 dozla kurtulmuşsunuz ne güzel rabbim bir daha yaşatmasın.benimde değerim 246 yarın tekrar baktırıcam inşallah yükselmemiştir. Bende tek dozla kurtulabilirim inşallah.

1 dozla kurtulmuşsunuz ne güzel rabbim bir daha yaşatmasın.benimde değerim 246 yarın tekrar baktırıcam inşallah yükselmemiştir. Bende tek dozla kurtulabilirim inşallah.
Degerin kücükmüs canım kurtulursun. Endiselenme. Sadece tetikte ol cok fazla agrin olursa hemen hataneye git.

Çok geçmiş olsun canım. Her şeyden önemlisi sizin sağlığınız Sizin değeriniz daha düşük 2. Doza gerek kalmadan 1. Dozla bile hemen düşer bence. Bide devlet hastanesinde tedavi olanları okuyorum hep yatırıyor devlet sanki. Benim değer sizden yüksekti özelde hiç yatıralım falan denmedi. Neden acaba bu fark

Merhaba canım teşekkür ederiz inşallaah atlatırız biz de bi an önce. Benim değerim 2. Dozla düşmeye başladı şuan 156. Değer sıfırlanınca bitince mi adet görülüyor yoksa iğneden sonra gelen kanama adettten sayılıyor bi daha 1 ay sonra mı oluyoruz? Nasıl oluyor

Olabilir devlet risk almak istemiyor galiba ama yatış süreside uzun yani zor

Benim degerim sıfırlandi ama daha adet olamdim canim. Igneden sonra gelen kanama adet degil doktorum oyle demisti. Yumurtlama olacak ondan sonra adet olacak. Bende bekliyorum bakalim. Doktor rahim kalinlasmis yunurtlama olmus dedi. Ne zaman gelecek adet beklemedeyim

Hmmm anladım canımm kaç gün önce değeriniz sıfırlandı?

Merhaba ben dis gebelik te gecirdim kimyasal da dis gebelik te koyu kahve rengi kanama agri vardi degerler 3000 e kadar yukseldi zaten kese gorunucek kadar yukseldigi fakat gorunmediginde dis gebelik teshisi koydu lar kimyasal da 25 45 108 oldu uc gun 108 de kaldi bunun kanamasi daha cok pembe ve kirmiziydi

Geçmiş olsun 3000 den ne kadar sürede sıfırlandı değeriniz birde nasıl tedavi edildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…