kimseye anlatamıyorum içime atmaktan yoruldum

hafta sonu gelir muhtemelen yanımıza davranışlarında ve o yönde farklılaşma görürsem demek ki cinsel problemmiş diyeceğim her türlü takibimdedir zaten yıllardır eşim telefonlar mail adresleri çoğunu takip ederim bişey yakalamadım bakalım inşallah cinsel problemini dert etmiştir kendine

canım o telefon mail meselesi falan boş iş.adam başka hat alır kullanır senin bilmediğin mail alır kullanır içinde varsa.mail almak hat almak 2 dakikalık iş.sen nerden bileceksinki.inan bu tarz konuları okudukça zaten nefret ediyorum erkeklerden iyice tiksinmeye başladım.yanlış anlama senin eşin kesin seni aldatıyor demiyorum vardır belki başka bi sorunu ama yazık şurdaki kadınlara ya neler yaşıyoruz neler çekiyoruz.ben hiç erkekler kulubü diye bi site duymadım.neden çünkü adamlar relax takmıyolar olan kadınlara oluyor.onlar başka kadın peşinde macera peşinde.yaratık hepsi.anlamıyorum başka kadınlarınkinde boncuk fln mı var şeklimi değişik hayret bişey ya

Peki sana davranışları nasıl? Tamam, senden uzaklaşmayı seçti, beraber olmak istemiyor şu aralar, da mesela sana hakaret edermiydi, şiddeti oldu mu, seni eleştirir miydi, son zamanlarda herşeyden kıskanıp seni kısıtlamaya başladı mı? Ne biliyim ayna karşısında artık daha mı fazla vakit geçiriyor ya da giyim tarzı, dinlediği müzik türü falan değişti mi?

sadece aşırı sinirli ben bişey sorunca sert çıkışıyor küfür eden bir insan değildi iş ortamında ediliyor onunda ağzı alışmış kızıyorum ama kullanıyor şahsıma değil tabi beni asla kısıtlamaz hiç bir konuda giyim gezme harcama hiç bir şeye karışmaz ayna karşısında pek vakit geçirmiyor ot gibi yaşar genelde müzik dinlemekten hoşlanmaz gezmeyi sevmez bir tek kitap okumayı sever okadar
ben neler oluyor bize diye üsteledim hafta sonu anlat artık 2 aydır bunalddım dedim bişey sorma hiç birşey yokmuş gibi davran büyütme zamana bırak düzelirse düzelir diyor bende düzeltmek için bir çaba harcamıyorsun diye kızıyorum evlilik danışmanına gidelim yok cinsel problemin olabilir hiç sorun değil doktora gidelim yok herşeye itiraz ben de dediğim gibi problemlerin zamana bırakılınca büyüdüğünü düşünenlerdenim problem varsa kısa süre içinde çözülmeli sorunun ne deyince çıldırıyor hele cinsel olarak yaklaşayım deliriyor resmen işte bu bizim mesele

bence öncelikle evine dönmelisin..
orası senin de evin, eşin aynı evde kalmak istemiyorsa kendi çeksin gitsin
hem yarın öbür gün eşinin ailesi öğrendiğinde "suç gelinde, kocasının yanında kalmıyor, çekip gitmiş.." diyecekler suçlu sen olacaksın..

sadece aşırı sinirli ben bişey sorunca sert çıkışıyor küfür eden bir insan değildi iş ortamında ediliyor onunda ağzı alışmış kızıyorum ama kullanıyor şahsıma değil tabi beni asla kısıtlamaz hiç bir konuda giyim gezme harcama hiç bir şeye karışmaz ayna karşısında pek vakit geçirmiyor ot gibi yaşar genelde müzik dinlemekten hoşlanmaz gezmeyi sevmez bir tek kitap okumayı sever okadar
ben neler oluyor bize diye üsteledim hafta sonu anlat artık 2 aydır bunalddım dedim bişey sorma hiç birşey yokmuş gibi davran büyütme zamana bırak düzelirse düzelir diyor bende düzeltmek için bir çaba harcamıyorsun diye kızıyorum evlilik danışmanına gidelim yok cinsel problemin olabilir hiç sorun değil doktora gidelim yok herşeye itiraz ben de dediğim gibi problemlerin zamana bırakılınca büyüdüğünü düşünenlerdenim problem varsa kısa süre içinde çözülmeli sorunun ne deyince çıldırıyor hele cinsel olarak yaklaşayım deliriyor resmen işte bu bizim mesele

yaa belki adamcağız cidden cinsel problem içinde galiba.çünkü sen cnselliği açınca bukadar sinirleniyosa vardır bişey.gitme üzerine bekle biraz.hafta sonu o anlamda yaklaşırsa sana bilki o sipariş bu yüzden verilmiş.erkekler o durumda konuşmaktan kaçarlar utanır yada erkeklik gururuyla kızabilirler.ama dediğim gibi sana hala yaklaşmıyorsa altında büyük bi sebep ara bence.aklına hemen en kötüsünü getirme derim.sabret ki sen kazan sonunda.öfkeyele yanlış bi tartışmanın içine sokma ikinizide

yaa belki adamcağız cidden cinsel problem içinde galiba.çünkü sen cnselliği açınca bukadar sinirleniyosa vardır bişey.gitme üzerine bekle biraz.hafta sonu o anlamda yaklaşırsa sana bilki o sipariş bu yüzden verilmiş.erkekler o durumda konuşmaktan kaçarlar utanır yada erkeklik gururuyla kızabilirler.ama dediğim gibi sana hala yaklaşmıyorsa altında büyük bi sebep ara bence.aklına hemen en kötüsünü getirme derim.sabret ki sen kazan sonunda.öfkeyele yanlış bi tartışmanın içine sokma ikinizide

sağolun .eski ben olsam şimdiye çoktan davayı açmıştım soğudu benden ilişki bitti bilmem ne deyip ama çocuk olunca yapıcı olmaya çalışıyorum birde diyorum ki ben onun mail adreslerini ve şifrelerini biliyorum eğer niyeti o hapı başka bir kadın için kullanmak olsa adresine girebileğimi düşünür kontrol ettiğimin farkında çünkü anlıyor başka hesap açar ordan ister bir de aldatan erkekler genelde cinselliğe doymayan erkekler aşırı cinsel dürtüsü olsa bu hapı da almaz diye düşünüyorum zorla kendini başka kadın için hazırlamaya uğraşmaz heralde

Bekle bakalım sorun neyse eninde sonunda çıkar elbet, hiç bir şey gizli kalmıyor çünkü. Yalnız evine dönmelisin. Evi terk etmek kusurlu bir davranıştır boşanmada biliyor musun? Evine dönmek istediğini söyle, yuvamızı özledim de ama cinsellik için artık ısrarcı olma bakalım. bir de böyle dene. O arada da radarlarını açık tut.

sağolun .eski ben olsam şimdiye çoktan davayı açmıştım soğudu benden ilişki bitti bilmem ne deyip ama çocuk olunca yapıcı olmaya çalışıyorum birde diyorum ki ben onun mail adreslerini ve şifrelerini biliyorum eğer niyeti o hapı başka bir kadın için kullanmak olsa adresine girebileğimi düşünür kontrol ettiğimin farkında çünkü anlıyor başka hesap açar ordan ister bir de aldatan erkekler genelde cinselliğe doymayan erkekler aşırı cinsel dürtüsü olsa bu hapı da almaz diye düşünüyorum zorla kendini başka kadın için hazırlamaya uğraşmaz heralde

bazı erkekler yeni tanıştıştıkları bayanlara daha iyi cinsellik yaşatmak için birazda kendine güveni yoksa cinsellikte bu tarz haplara istek arttırıcılara ihtiyaç duyabilirler diye düşünüyorum.kadına kendini ıspatlama onu çok memnun etme çabası içine girerler.sonuçta o kadın yıllardır bişeyler yaşadığı eşi değil yeni bir bayandır.ama ben bi türlü eşin hakkında olumsuz düşünemedim nedense.çünkü hafta sonu senin yanında nasıl olacağı soru işareti gibi aklımda.bizimle paylaşırsın umarım ve kötü bi durum olmaz diye ümit ediyorum.sormadınmı bunu neden sipariş ettin diye.ve o sipariş bilgisi duruyormu hala mailde baktınmı

Bekle bakalım sorun neyse eninde sonunda çıkar elbet, hiç bir şey gizli kalmıyor çünkü. Yalnız evine dönmelisin. Evi terk etmek kusurlu bir davranıştır boşanmada biliyor musun? Evine dönmek istediğini söyle, yuvamızı özledim de ama cinsellik için artık ısrarcı olma bakalım. bir de böyle dene. O arada da radarlarını açık tut.

diyelim ben boşanıcam ve davayı ailemin yanında açmak istiyorum aldım çocugumu gittim memleketime.ben kusurlu tarafmı oluyorum ozaman.yani dava illa eşimle oturduğum yerde ewdemi açılmalı

bence öncelikle evine dönmelisin..
orası senin de evin, eşin aynı evde kalmak istemiyorsa kendi çeksin gitsin
hem yarın öbür gün eşinin ailesi öğrendiğinde "suç gelinde, kocasının yanında kalmıyor, çekip gitmiş.." diyecekler suçlu sen olacaksın..

Bu kesinlikle doğru. Eşin aldatsa bile sen evinde olmadığın için kocanı buna sevk eden olarak suçlanabilirsin. Evine dön...

diyelim ben boşanıcam ve davayı ailemin yanında açmak istiyorum aldım çocugumu gittim memleketime.ben kusurlu tarafmı oluyorum ozaman.yani dava illa eşimle oturduğum yerde ewdemi açılmalı

Boşanmalarda evi terk etmek aile birliğini sarsmak anlamına geliyor ve o kişi aile birliğini temelden sarstığı için kusurlu gözüküyor. Eğer dava dilekçesinden sonra giderse o zaman nasılsa boşanmak istediğini belirttiği için kusur olmuyor. Ama şimdi gitmesi kusurlu. Boşanmalar ikamet adresinin olduğu yerlerdeki mahkemelerde açılıyor, anne babanın olduğu yerlerde değil. Yani gidip canınızın istediği yerde dava açamazsınız.

Boşanmalarda evi terk etmek aile birliğini sarsmak anlamına geliyor ve o kişi aile birliğini temelden sarstığı için kusurlu gözüküyor. Eğer dava dilekçesinden sonra giderse o zaman nasılsa boşanmak istediğini belirttiği için kusur olmuyor. Ama şimdi gitmesi kusurlu. Boşanmalar ikamet adresinin olduğu yerlerdeki mahkemelerde açılıyor, anne babanın olduğu yerlerde değil. Yani gidip canınızın istediği yerde dava açamazsınız.

bilmiyordum bunu teşekkürler.aslında çok saçma bana göre.adamdan boşanıcaksın niyet bu adam ewe gelip gidiyo ama sende dilekçe falan bununla uğraş.neyse bilgi sahibi oldum sağol tekrar

Siz aylardır annenizin evinize kalıyorsunuz sanırım 2 ay aradan sonra geldi filan dediniz daha ne ailelere yansıtmaması o kendi evinde sen annende anlamazlar mı hiç. Biri gelip kaç gün kalabilir evinde ailen sormuyor mu kızım bunca zaman arayıp sormuyor neden evine gitmiyorsun diye. Zaten evlilik diye bir şey kalmamış ki aranızda beraber yaşamıyorsunuz, cinsellik yok eminim başkası olmadığına diyorsunuz da ne biliyorsunuz belki boşanın diye sabrınızın tükenmesini bekliyor boşanmazsınız diye söylemiyor bence bu evlilik bitmiş siz yapacağınızı yapmışsınız artık ya oturup bekleyeceksiniz ya da boşanacaksınız.

Eşin depresyonda olabilir yada hormon sorunu olabilir bence onu çocukları için psikastriste gitmeye ikna etmelisin evlilikte grur olmaz diyenlerdenim kadın alttam alıcak ailesi için herşeyi yapacak.bence eşinle son bir kez konuş ve zaman ver ona.başka insanlardan etkilenme bazen erkekler eşlerine karşı cinsel istek duymuyor hatayı kendinde arama kendini değiştirmeye çalışma.biraz özgür bırak bakalım arama sorma,bu sürede sende düşün taşın kararlarını AL yuva yıkmak kolsy kurmak zor.düzelir inşallah.erkekler nankör mis gibi karın var çocuklarına evine sahip ama işte doyumsuz bunlar.fabrika çıkıştan hatalılar

Ve bir avukat olarakta kendinizi sıkmayın üzmeyin kendiniz için yaşayın hiç bir erkek boşanmsk istemez siz karar verin daha güçlü hissedeceksiniz

Kilo testesteron seviyesini etkiliyor tedavisi olqn bişey ama Yinede ilsç slır yine yapardı kendinizi kandırmayın bahaneler bulmayın benzer birçdurumdayım ben zamana bıraktım kendimle ilgileniyorum

bilmiyordum bunu teşekkürler.aslında çok saçma bana göre.adamdan boşanıcaksın niyet bu adam ewe gelip gidiyo ama sende dilekçe falan bununla uğraş.neyse bilgi sahibi oldum sağol tekrar

Allah kimseyi o aşamaya getirmesin. Çok zor. İnan yuva kurmak zor ama yuva yıkmak daha da zor. Bıçak kemiğe dayanmayınca zaten hiç bir kadın yuvasının yıkılmasını istemez. Hele bir de çocuk varsa son kurşuna kadar harcıyorsunuz. Boşanma aşamasında, yaşayan bilir, işte o zaman karşınızdaki kişinin gerçek yüzünü görüyorsunuz.

Konu sahibinin konusuna gelince anladığım kadarıyla yeni evliler. 2,5 senelik. Eşi kaç yaşında bilmiyorum ama en az iki çocukları olmalı, çünkü çocuklar diyor. Evet eşinin problemleri var ama hem sorununu saklıyor hem de çözüm yoluna gitmekten çok sorundan kaçıyor. Maddi olanaklar mı bilmiyoruz. Belki maddi sorunlar yüzünden bunalıma girmiştir. Hiçbirşey belli değil. Eşi çabalıyor ama adam da hiç çözüm için çaba yok. Aksine eşini alıp annesine bırakmış. Oysa büyükler bize şöyle öğretmişlerdi; eşinle aranda ne olursa olsun sakın yatağını ayırma, çünkü yatak yatak ayırmak çiftleri birbirinden soğutur. Derdi boşanmayı mı istemesi belli değil. Zamana ihtiyacı olabilir belki ama annesinin evine eşini bırakması arayı soğutmaz mı? Aile terapistini de kabul etmiyor. Bilmiyorum ne yapmak istiyor. Bildiğim tek şey sorunlar kaçarak çözülmez. Tek taraflı da olmaz. Derdini söylemeyen de derman bulmaz. Yani eşinin önce çözüm istemesi lazım.

Zor bir durum.

Son düzenleme:
cnm acaba evine dönsen nasıl olur. hep gözetiminde olur. birde sende süslenip püslenip gezmelere gitsen kısıtlarmı. kıskandırmak için yani veya gece gece annenle telde konuşsan son aramalrını sürekli silsen. ona karşı hiç oralı olmasan . yemek bulaşık vs yapıp konuşmasan. ama çooook neşeli olsan. telde konuşurken fıkırdasan. sürekli bişi saklıyomuş havalarında olsan. telde konuşurken gelince hemen teli kaptıp son aramanı silsen.

son günlerce iyice süslü püslü olsan. onu hiç takmıyomuş boşansada soğusada umrunda değilmiş sen zaten onsuzda yaparmışsın gibi davransan. çocuklarınla mutlu başbaşa gezsen vakit geçirsen

yaniiii kıskandırsan onu. ve ona karşı kayıtsız , umursamaz olsan başka kadın varsa umrunda olmaz. ama yoksa ne yapıyorum kadın elden gidiyor diyebilir

bence denemeye değer

Cok üzüldum senin adina..
Ciddi anlamda sabrini zorla esinin
Ya kazanacaksin, yada kaybediceksin
Bitti de.... istemiyorum de.... esyalarinj vet eline gitsin.
bakalim ozaman ne yapacak, ya seni kazanmak icin
Cabalicak.. yada gercekten istedigi budur.
bitter.
Boyle kararsiz yasamaktan iyidir..
sizde kendi duzeninizi kurarsiniz
Cocuklarda boyle mutsuz evliliklerde mutsuz oluyorlat..

cocuklarinizada haksizlik etmeyin.
kendinizide daha fazla ezdirmeyin..

Siz aylardır annenizin evinize kalıyorsunuz sanırım 2 ay aradan sonra geldi filan dediniz daha ne ailelere yansıtmaması o kendi evinde sen annende anlamazlar mı hiç. Biri gelip kaç gün kalabilir evinde ailen sormuyor mu kızım bunca zaman arayıp sormuyor neden evine gitmiyorsun diye. Zaten evlilik diye bir şey kalmamış ki aranızda beraber yaşamıyorsunuz, cinsellik yok eminim başkası olmadığına diyorsunuz da ne biliyorsunuz belki boşanın diye sabrınızın tükenmesini bekliyor boşanmazsınız diye söylemiyor bence bu evlilik bitmiş siz yapacağınızı yapmışsınız artık ya oturup bekleyeceksiniz ya da boşanacaksınız.[/QUOTE

yok bizim iş şöyle oturduğum yerle ailem ve kayınvalidemler ayrı şehirde aileme geldiğimde uzunca süre kalırız işlerim çok yoğun olnlarla ilgilenemiyorum deyip getirdi bizi aramız gerçekten çok iyiydi birden bire böyle oldu evime dönücem tabi ki haftaya belli bir süreliğine geldim dedik annem biraz şüphelenmiş konuşmuş bana yeni söylüyor aranız da problem mi var demiş yok birşey anne biraz sinirlerim bozuk ikimiz de kafa dinleyip birbirimize zaman verelim demiş hafta sonu göreceğiz bakalım davranışları nasıl

X