Kimselere anlatamiyorum evliliğim söz konusu

Bugün evlenseniz zaten evlilik öncesi borç, hiçbir şekilde sizi alakadar eden bir durum değil. Elinizde telefon var buraya yazana kadar azıcık okuyup araştıraydınız ya. Adamın dediğine neden inanıyorsunuz? İmam nikahına güvenip neden çocuk yaptınız? Ve hala daha ev işlerindeki özeninizle övünüyorsunuz... Adam neden sizi kaybetmekten korksun ki, tabi gezer cafede barda.

Kaç kere söyledim ama diyo senin aklınla iş mi yapacağım çocuğuma çok üzülüyorum ne yapacağımı şaşırdım
Keşke dünyaya getirmeye karar verirken mantıklı davransaydiniz, çocuğunuzda icradan dolayı mi sizin üstünüze? Borç ödenmeyince devlet çocukları alıyor diye mi nikahı yapmadı?

İcradan ziyade çok eşten kaynaklı olmasın o "sadece" imam nikahı.
Ben tabiri caizse babamın oğluna güvenmezken bu güveni nasıl nerden buluyorsunuz bir anlatın yaa

Oncelikle evli degilsiniz sadece cocugunun annesisiniz. Esiniz degil bahsettiginiz kisi cunku resmi nikahiniz yok. Sevgiliniz sizinle evlenmemek icin maddi durumunu icralik olmasini vs ileri surmus ama bu gecerli bir gerekce degil. Anladigim kadariyla eve bagli bir adam da degil. Sizi uzmek istemem ama bu saatten sonra size resmi nikah kiyicagini da hic sanmiyorum. Yaninizda olup calismasindan daha onemli dertleriniz var suan farkinda degilsiniz. Uzuldum sizin adiniza..

Fazla yüz almış sizden ben de sıkılıyorum bu akşam ben de geliyorum seninle demeniz lazım . Bu kadar iyi olunca tepeye çıkıyorlar işte .

Konu sahte olacak kadar korkunç!
Konu sahibinin saflığınamı, imam nikahlı eşinin rahatlığına mı şaşırayım bilemedim

Eski kimleklerde ne güzel medeni durum yazardı ,
Şimdi e devlete girilmeden öğrenilmiyor
Umarım evli değildir bu adam

Konu sahibi imkanın varsa kaç oradan

Arkadaşlar yazmış icra ile nikahın alakası yok Adam evli çocuk sizin üzerinizde, sorumluluk yok bir o eve gidiyor bir size..... hiç mi cevrenizde akıllı insan yoktu??? koştur koştur nikah kıymadan adamla gittiniz bir de yangından mal kaçırır gibi dogurdunuz.Şu an metres bile olabilirsiniz ama ütü önemli !!!!utuleyin siz ,adam canı isteyince ütüyle sizi kapıya koyar o kadar değersiz görüyor sizi .....

Adamın plani hazır yavaş yavaş sizden sıkılmaya başladı zaten nikahta yok canı isteyince ya da işlemleri hallolunca yurt dışına gidecek yapabileceğiniz hiç bir şey yok çünkü resmi hiç bir baginiz yok çocuk benden değil dese yıllarca dna testi vs mahkemelerde uğraşır durursunuz
Kısacası çorap atlet don ütülemek ile olmuyor bu işler o adam muhtemelen evli ve hatta bence siz de bunu biliyorsunuz ne diyelim başka çocuk yapmayın bari

Sana ne desek boş hala sevgi istiyorum böyle adamdan diyorsun

o sizin eşiniz değil
sevgiliniz

şu dakika kapıya koysa elinizde bir belgeniz yok kocanız olduğuna dair.
adam ölse miras hakkınız bile yok.
siz resmiyette onun hiçbir şeyisiniz. ve bu hayata devam ediyorsunuz. çorapları ütülemeye devam
adam da giyinip giyinip barlara gider icralar bahane ortamlar şahane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…