Kimselere anlatamiyorum evliliğim söz konusu

Aferin sana böyle devam etDışarıda fîstık gibi hatunlar var sende bedavaya hizmetçi.Neyse,daha fazla yazmiyim.

Çorap ütüleme kısmına takıldım. Ütü masamı kapatmam açıktır, her gün ütülenecek ne çıktıysa ütülerim birikmesin diye… Ama çorap ütülemek ne arkadaş…

Şu kızarak dalga geçerek konuşanlara ifrit oluyorum.Herkesin büyüme şekli yaşadığı şeyler örnek olan ailesi farklı.Her şeyi ne kadar güzel biliyorsunuz.Keşke insanlarla insan gibi konuşmayı da bilseniz.
Canım tavsiyem önce kendine değer ver.Nikah yapmaman hata olmuş.Adam seni elde avuçta görüyor üstelik istediği zaman ayrılır ve sen hak talep edemezsin.Bu çocuk bu adamın mı diye bile sorarlar sana.Seni kaybetme korkusu olmadığı için böyle yapıyor.Çünkü sen her türlü affetmeye hazır şekilde hayatını ona adamışsın.O da bunu biliyor tabii.

Nerden baksan tutarsızlık... Senaryo çok vasat. Çocuğun kaç yaşında? Ya da sen kaç yaşındasın?

Evet gerçekten öyle çok haklısın

Öncelikle yorumları okudum çok acımasız şeyler yazan var ya kadin öyle veya böyle gelmiş buraya kadar hayatında, derdi var konu açmış. Ask olsun zaten üzgün keşke böyle şeyler yazıp iyice bunaltmasak.

Konuyu açan kardeşim evet bir çok hatalar silsilesi resmî nikah olmaması hata, sizin ailenizin resmî nikahsis evlendirmesi hata, çocuk olması hata, bu kadar üstüne düşmemiz hata, adamın barlara gitmesi hata (karısini da götürsün birlikte eğlenin), sizden onay almadan yurtdışına gideceğim demesi hata.

Ama her hatadan dönüş var.
Öncelikli talebiniz nikah olmalı. Yurtdışına birlikte gitmeyi talep edebilirsiniz. Sevgi göremiyorum diyip açık açık konuşmayı deneyebilirsiniz.
Çok üzülerek söylüyorum ayrılmayı talep edebilirsiniz sizin veya ailenizin durumu buna elverişli ise. Bende ayrı anne baba ile büyüdüm kadin için zor oluyor ama çocuklarımız için sevgisiz hürmetsiz bir evlilikte durup kendimizi ikinci plana keşke atmasak diye düşünüyorum

Herşeyi bi kenara bırakın, çok iyi korununda böyle nikahsız bı şekilde bı çocuk daha yapmayın en önemlisi bu

Kötü eleştiri yapmaktan zevk alan bir grup var. Böyle hadi bir kadın düşkün olduğu, ezildiği, cahillik yaptığı bir şey anlatsın da üstten üsten akıl verip konuşalım şeysi var bazılarında.

Nikah kıydırmamakla büyük hata etmişsiniz, ayrılırsanız hiçbir hak iddia edemezsiniz, çocukta var ,resmi nikah yok,nüfusa kaydettirmediniz mi,

Evli değilsin öncelikle adam bırakıp gitse kanun önünde hiç bir hakkın yok öylece dımdızlak bırakır. Yani bu zamanda dini nikahla evli olduğunu sananların olması çok tuhaf. Yaşın da daha gençtir Allah bilir.

Belki de başkasıyla resmi nikahı olduğu için nikah kıymıyordur bence bunu da bi araştırın derim.

Sana tsk ederim herkes çorapa filan takılmış ben ütü süz hiç gezmem eşimide utusuz gezdrmzdim evet icralık düğün için kredi ye borçlu çünkü evet uzakta çalışıyor ama gel diyom hayır diyor yani ne desem dediklerimin önemi yok evet nikah yapmıyor e devletten de baktım bekar yazıyor iyi has ama çok umursamaz ve artık dayanamıyorum ayrılmak istediğimi diyorum ama inanmıyor gitmezsin der biliyorum

sen baya kölesi gibisin, herif neden bıraksın bu hizmetkarlığı? aldatılıyorsun da, ne duruyorsun? nikahta kıymıyor hiçbir şey talep edemezsin. evi de kendine yapıyor yani üzerine alındıysan baya komik

Allah muhafaza böylesinden

Düğün mü yaptınız bi de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…