Kimselere anlatamiyorum evliliğim söz konusu

İcra ile nikahın ne alakası var. Başka ilde başka eşi olabilir mi diye geldi aklıma. Normal değil durum.

Bence kendinize iyi bir koca bulun. Şuan evli değilsiniz çünkü.

O değil de ben daha kendi çoraplarımı yıkamadım yahu

Nerede eşinin çorabını iç çamaşırını ütüleyrn ablalar görsem hep mi mutsuzlar acaba bir de onlar sizinkileri mi yıkasa düzen değişse
Neyse şaka bir yana hanımefendi siz zaten evli görünmüyorsunuz restinizi çekim nikah kıysın sonra aradan zaman geçsin bu adamdan boşanın nafaka alın böyle biri çünkü size kazık atmadan siz kazık atın .

Senin bir evliligin yok. Senin bir kocan yok.

1 hafta sadece kendini ve çocuğunla ilgilen, çorap ütüleme, havalı havalı gez, makyaj yap, para harca kıymetin anlaşılır. Ne zaman ki el üstünde tutarsın o zaman ayaklar altına alınırsın. Yaptığı evde bile senin hakkın olmayacak.

Aranılan kadınsın.
Nikah istemez para istemez ne güzel bir model MaşaALLAH diyelim.
Kendine zaman ayıran,birlikte yaşadığı kadına değersiz davranan insana ütülü çorap birşey katmaz sizede aferin verilmez
Artık kadının kendini ütü çamaşır birşey beklemiyorum,istemiyorum hadii mikemmelim versiyonu çoktan yok oldu
Erkekler talepkarkafın istiyor.

Siz fazla mı iyi niyetlisiniz acaba? Yani nasıl inanıyorsunuz bu nikâh yapamama olayına. Çocuğun e-devlette soyadı sizinle aynı dediniz. Adam çocuğu bile üzerine almamış. Bir de başka şehire çalışmaya gitti demişsiniz, eee şimdi de yurtdışı diyormuş. parçaları birleştirin sonuç adam evli ve resmi nikahlı karısının yanında yaşıyor. Yurtdışı mevzusu da telefondan zırt pırt arayıp resmi nikahlı karısını işkillendirmeyin diyedir.
İyisi mi siz biran önce yolunuzu çizin. Adam karısının üstüne sizi metres tutmuş belli ki.

Yapacağınız en mantıklı şey bu saatten sonra yanı cunku yazıdan cehalet akıyor eve gelince kapıyı acamamak olur hem zaten evde sklyrmus hiç gelmesinn

Siz bence bir metressiniz bu adamın başka şehirde resmi nikahlı bir evliliği hatta çocukları bile vardır. Sizden de hevesini alıp artık görüşmek istemediği için de yurtdışı yalanı atıyor.

Öncelikle şunda anlaşalım siz evli değilsiniz sizin kocanız yok o yüzden evliliğinizle ilgili problem yok

Bir erkege, herhangi bir erkege hatta arttiriyorum herhangi bir insana corabina kadar utuleyecek deger vermek mi? Sizi kimse sevmedi mi Allah askina? Bu ne kendini kucultmektir böyle ustelik sizi bir nikaha dahi layik gormeyip, burnu moktan cikmayan bir adama.

Aferin devam edin, boyle cok kiymetinizi bilirler.

evli değilsiniz maalesef, bir kocanız yok. adam komaya girse, sadece yakın aile üyelerini odaya soksalar ziyeretine, benimle aynı hakka sahipsiniz eşim dediğiniz adamı görmek için. gerisini okumadım.

Ev yapsa ne olucak resmi nikahın bile yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…