Kimselere anlatamiyorum evliliğim söz konusu

icralık olma ile nikahın ne alakası var? Borç onun borcu, evlenince size geçmiyor borç. İyi kandırmış sizi. Geçmiş olsun, başkasını bulur onunla resmi nikahla evlenir. İmam nikahı ile oturmayı kabul edip ah vah etmeyeceksiniz. Medeni Kanun boşa getirilmedi.

İmam nikahının kanunlar önünde hiçbir geçerliliği yok, bir de çocuk yapmışsınız herife Bravo. Bugün kapının önüne koysa hiçbir hak talep edemezsiniz, bu evlilik falan değil kusura bakmayın. Ayrıca o ney öyle çorap falan ütülemek ya, kendinize hiç mi saygınız yok?

Siz resmi nikah istemeyip de sadece dini nikahlı kalarak zaten en büyük hatayı yapmışsınız. Sizi de çok güzel kandırmış maşallah. Aileniz falan da mı uyarmadı sizi ben anlamıyorum ki. Yapacağınız hiçbir şey yok. Çorap morap ütülemeyi bırakıp acilen resmi nikah isteyin. Yurt dısından bulur bi tane birini evlenir sizde dış kapının dış mandalı gibi kalırsınız.

Aferin donunu da ütüle daha çok kıymet bilecek. Allah akıl fikir versin size ne diyim. Adam bekar gibi takılıyor zaten yasal olarak evlide değil bekar. Çocuğunu üzerine alıp seni kapınin önüne koyar hiç bir hak iddia edemezsin. İcralık olması nikah kıymaya engel değil seni güzel kandırıyor.

Adam sorumsuz demişsiniz, geceleri içer barlarda gezer beni sevgisiz bırakır demişsiniz. Bunların hepsinin nedeni size resmi nikah kıymadığı için bekar kafasında rahat rahat takılması! Ona bu imkanı siz kendi ellerinizle vermişsiniz... bir de hâlâ ona yaranmaya çalışıp çorabına kadar ütülüyorsunuz. Siz kendinize değer vermiyorsunuz ki başkaları versin...

Haklısın kendimi çok aptal hissediyorum

Evet doğru

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…