Kimselere anlatamiyorum evliliğim söz konusu

Ay erkekler donlarına bu kadar önem vermiyor her yeri yırtık pırtık. Kadındaki de ne işsizlikmiş

Hayatinizi niye böyle yakiyorsunuz? Icraliksa icralik. Hani sizin bol bol paraniz varsa bilmiyorum, aksi takdirde kendinizi de cocugunuzu da harcamissiniz böyle bir beceriksiz herif icin

Az bile. Beyin tutulması yaşıyorsunuz sanırım.
Resmi nikah olmadan yangından mal kaçırır gibi evlen, üzerine çocuk yap, üzerine birde çorap ütüle.
Allah akıl fikir versin.

Çoraplar az donlarini da ütüle belki düzelir.

Ay erkekler donlarına bu kadar önem vermiyor her yeri yırtık pırtık. Kadındaki de ne işsizlikmiş

aynen katılıyorum işsizlik.

Ben oğlumun ve eşimin hiçbir şeyini ütülemem

İhtiyaçı olan ütülüyor.

Zamanla yarışıyorum kimsede kusura kalmıyor.

Ancak sevgi neydi ?

Sevgi çorap ,don ütülemek olarak algılamış konu sahibi.

Bana göre sevgi karşımdakinin (kim olursa büyük , küçük ) saygı duymasıdır.

Nüfusa beraber gittik orda işlem yapan bayan kimlikte babasının soyadını alır ama kütük anne de dedi
Burada bir yanlışlık var, senin kızlık hanende kayıtlı ise babasının soyadını kullanamaz!
Babasının soyadını kullanabilmesi için, babanın tanıması lazım ki, senin kızlık kütüğünde kayıtlı olan kaydı kapatılsın ve baba hanesine yazılsın. Allah bilir ya, o kocam dediğin adam (!) bir başkasıyla evlidir.

Bisey sorcam size cocugumun soyadı kimlikte babasının soyadı ama ben e devletten bakıyorum benim soyadım bu ne oluyor benim üstüme mu kayıtlı onun mu
Senin elinde olan kimlik kesinlikle sahte, senin kızlık hanene kayıtlı olan çocuk babasının soyadını kullanamaz.

Sizin mal varlığınız veya geliriniz var mı? Onun için mi resmi nikah yapmadınız?
Bir de çorap ütülenmez ama donlarını ütüleyebilirsiniz.

İcra ve nikah ne alaka? İcradan gelseler seni yani karısına ya da çocuğa el mi koyacaklar, bundan mı korkup nikah kıymamış? Hiç böyle bir şey duymamıştım.

Ben ütülüyorum. Lakin dondur çoraptır bana biraz işsizlik gibi geliyor. Ona ayıracağım zamana kitap okurum daha iyi.

Saygı konusunda bende sizin gibi düşünüyorum. Tahammülüm ve tavizim asla yok. Kısaca herkes herkese hak ettiği gibi davranmalı. Hak etmiyorsa eğer dooooğru anasının evine

dini nikahınımz var nikah kiymiyor
Saka mısın? Yoksa saf mısın?
sevgi isterim çünkü ben ona sevgimi emegimi veriyorum
yarın bir gün başkasıyla nikah kıyıldığında nikahlı eşi gelirse seni ve cocugunla birlikte evden kovulmayacağının garantisi yok. Seninle nikah kıyılmayacaksa bence kendin için ekonomik özgürlüğün için meslek edin

Adam evli olabilir mi?

Karşılıksız nasıl seviyorsunuz.Ben beni sevmeyene saygı bile duyamıyorum .Hani biz düşman bile değiliz mottosunu takip ediyorum.O yok benim için gibi.Sizde yoksunuz birtakım mecburiyetler işte sizinkide o sizi kaybetmek istermi önem vermiyor ki buna ha varsınız ha yok Sevin siz bu kadar severken onun hareketleri sizi sevdiğinimi gösteriyor sizce eve donemezmisiniz bilemiyorum ya şartlar yaş ne denir.İyi birşey yazamadim özür dilerim yalan yazacak umut verecek bı yeri yok yazdiklarinizin.Belki başkası iyi bı taraf bulur yazar

Ütülemeniz gayet doğal gerçekten gömlek v.s.

Ama bizimkiler benim yaptığım ütüyü beğenmez .

O zaman beğenecekleri şekilde kendileri yapacaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…