Kimler hangi esmaları hangi dilek için okudu ve kabul oldu

namaste21

Duayla başladı her güzel şey
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2019
1.310
1.860
43
Arkadaşlar hangi dilek için hangi esma veya zikirleri yaptınız..Ben sigarayı bırakmak için bir esma istiyorum.Bence her esma farklı bir anahtar...Uygun kildi bulsun sadece..Birbirimizin tecrübelerinden faydalanalım

Arkadaşlar hangi dilek için hangi esma veya zikirleri yaptınız..Ben sigarayı bırakmak için bir esma istiyorum.Bence her esma farklı bir anahtar...Uygun kildi bulsun sadece..Birbirimizin tecrübelerinden faydalanalım
Ne güzel bir topik olmuş canim bende Esma çekiyorum ya ganiy çekmiştim bol bol Allah ev nasip etti bende bunu bir arkadastan duymuştum ona da bebekle ev nasip olmuş 🙏

Ne güzel bir topik olmuş canim bende Esma çekiyorum ya ganiy çekmiştim bol bol Allah ev nasip etti bende bunu bir arkadastan duymuştum ona da bebekle ev nasip olmuş 🙏
Çok sevindim sizin adınıza...Bende Ya Berru çekmiştim bir dönem sonra hayatımın dönüm noktası o esmadan sonra geldi..Hayatım alt üst oldu..Ben bu zikirin bana yaramadığını
düşünmüştüm .Ama sonrasında gördüm ki ,ihtiyacım olan herşey bu alt üstten sonra geldi..Hayatım çok değişti..Bende ki en büyük değişiklik herkesin iç yüzünü gördüm .Gözüm açıldı.Zihnim açıldı..Yaptığım yanlışları gördüm..Kısacası hayatım güzelleşti..Ev, araba vs olmadı ama hayatımda gerçek mutluluğu tattım..... " Sen değişmezsen dünya değişmez "sözünü yaşadım.....Biz bir veya birkaç dilekte odaklanıyoruz lakin aslında bize neyin iyi geleceğini Rabbim biliyor..

Ha birde tesbihle 100 den gwriye doğru fatiha terkibi çoooook etkili biraz uzun ama gerçekten olmazları olduran bir terkip

Ben nedense uzun süre esma çekemiyorum. Her seferinde bir umutla başlıyorum ama hangisini olursa olsun ağır geliyor herhalde ki enerji olarak kendimi çok düşük hissediyorum. Etrafımı negatif ve ağır bir enerji sarıyormuş gibi oluyor. Bu yüzden ne zaman başlasam devamını getiremiyorum. Yani hemen değil, çekmeye başladıktan sonraki birkaç gün içinde oluyor bu :işsiz:

Aslında bu konu ne kadar iyi oldu. Belki bende neden böyle etkiler gösteriyor olabileceğini söyleyecek, açıklayacak bir arkadaşımız da olur.

Sigarayı bırakmak için hangi esmayı okumalıyım acaba :KK24:

dua olarak değil ama arkadaşım bana çay demlerken içine bir tane defne yaprağı koy sigara isteğini azaltıp bıraktırıyormuş demişti eşim için yapacaktım ama denemedim daha

dua olarak değil ama arkadaşım bana çay demlerken içine bir tane defne yaprağı koy sigara isteğini azaltıp bıraktırıyormuş demişti eşim için yapacaktım ama denemedim daha
Onu denemedim ama karanfil ,nane,elektronik sigara vs çok şey denedim.İlaç kullanmadım.Karaciğerde sorun yapabiliyormuş diye .

Sigarayı bırakmak için hangi esmayı okumalıyım acaba :KK24:

Ya Samed esmasının zayıflamak için okunduğunu duymuştum, bir yerde sigarayı da bırakmada faydalı olduğunu okumuştum. Nerede hatırlamıyorum.
'Hiç bir şeye ihtiyacı olmayan' anlamına geldiği için sanırım. Bir araştırın isterseniz.

Bir de size, Allen Carr - Sigarayı bırakmanın kolay yolu isimli kitabı önerebilirim. Kitabın videosu da var. Popüler video sitelerinde bulabilirsiniz. Bu kitapla ya da videosunu izleyerek sigarayı bırakan çok kişi var. Onu da mutlaka araştırın.

X