Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

benim kilom hala 71 maalesef kıpırdama yok. deryacım son gönderdiğin listede bizler yokuz...

bende 59.9um aslında verdim ama haftayı bozmayalım diye eskiyi diyom ondan önceki 61.400dü yani 1.500 kilo vermişim deryacım

ayyyy bende veremiyorum bu aralar yine çok yiyorum ya nolcak halim 68.400 olmuşum anca

Son düzenleme:
deryacım liste karışmış sanırım bizim isimler yok
kızm yoksa başka topiklerdedemi yapıyon sen bu işi :))

Ayyyy çok güldüm kendime çokkkkkk :roflol::roflol:acele acele yükledim yanlış listeyi koymuşum,ilahi ben! soryyyyyy kıslarrrr.. Ok düzelttim hemen..Ya ben evet sevdacım aynı zamanda 80-89 kilo topiğini de takip ediyorum oraya da bu listeden yaptım karışmış listeler malesef!

ewet şekerler nasıl gidiyo bakalım dewam dimi pes etmek yok
bakalım bu hafta nolıcak ben çok gezdim ama yememe dikkat ediyom
hadi bakalım kolay gelsin fıstıklarrr

ben bu hafta az veriyom nedense anlamış değilim neyse pes etmek yok yola devam

ben yine 500gr verebilmişim sadece yaa.off nası gitcek bu kilolar böyle azar azar..70 olmuşum...

ıyi ne güzel kızlar herkes bişeyler vermiş bende nacizane 500 gr vermişim :) Olsun buna da şükür az da olsa ibre oynadı..Benim de regl dönemim biraz da onun şişliği var sanırım ..Listeyi gece yaparım artık..
Ayşegül valla helal sana hiç sektirmiyosun bravo azmine canım ben çok kaçamak yapıyorum zaten sonuçlardan da belli

kilo verenleri tebrik ediyorum .bu hafta ben kilo veremeyenlerdenim.hatta 200gr almışım 58.00 mehter marşı gibi iki ileri bir geri ...

iyide deryacım bu hafta biraz ara vericem olan kilomu koruyacağım güçsüz kaldım çok çünkü daha doğrusu bırakmış değilim sadece 500 yada 300 vermeyi düşünüyorum şu anki görüntüm bile beni mutlu ediyo aslında ama ankarada bıraktığım pantolonlarımı özledim yazın onları giyip 80 kiloyla doğumaa giren ayşegülü akrabalarıma göstercem -tatlicadiarzu-

Dün gece mahvoldum diş kriziiiii sabahı zor ettim iltihaplanmış bugün ancak ama kimse girmemiş ki sadece 6 kişi!! bu hafta girenlerinki karışmasın diye mavi yaptım siyah olanları da haftaya durum aynı olursa silcem kızlar hbrniz olsun.. Bu arada bugün tartıldım 500 gr daha gitmiş çok şaşırdım ve sevindim gece çok acı çektim o mu zayıflattı acep? :) Neyse son durum haftanın istiktrarlısı ben oldum ama mutlaka beni geçen ve henüz yazmayan birileri vardır dimi!

kızlar özellikle adaş cnm benim kusura bakma iş çıkartıcam sana bu haftak kilomu bildiremedim ama tartılmıştım cnm şu an frsat bulup haber vereyim dedim
1 kilo gitmiş 79 olmuşum cnm
istersen benim için listeyi güncelleştirme cn m cuma günü yazdığımda toptan olur
ben haber veriim dedim
kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum veremeyenler moral bozulmasın kızlar ha gayret
hepimize kolay gelsin şekerler

ayşegül buraya da girmez şimdi bugün ohhhh attı tabi kendini dışarı arada uğra canım doğaç nasıl kiloların nasıl haberdar et bizi......
iki üç gündür birazda olsa dikkat etmeye başladım en azından akşam yemeğinden sonra ğpasta börek yemyorum 67,8 olmuşum bu hafta 100 gr gitmiş yanii bunada şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…