Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

Ya arkadaslar bende duzenlı yemek ıcın cabalıyorum ama mesela suan canım hıcbırsey yemek ıstemıyor kahvaltı ıcın..
ancak oglenlerı cnaım yemek ıstıyor o kadar... bu sekılde sutu de azalır dıye korkuyorum... ama ıstemıyor ıste hıcbırsey dolabı acıp acıp kapatıyorum.. :1no2:

ben bu hafta sadece 500gr verebilmişim.70.500 olmuşum:KK43:( ilk haftalarda ne güzel hızlı hızlı gidiyodu kilolar.artık yavaşladı.daha az yemem gerekiyo galiba.70in altına inemedim bir türlü:KK43:(

Kendime kocaman bir sıfırrrrr veriyorum aynıyım ya hiççç gitmemiş çok gıcık oldum kendime 2 haftadır tık yok sabitlendim resmen halbuki bu hafta nispeten dikkat etmiştim .çok katı diet yapamıyorum ,ee yürüyüş falan da yok bebekle evde ne kadar hareket edebilirsem o kadar! Eskiden (şu kilolu olup bebeksiz olduğum günler) niye diet yapmamışım,niye rahat rahat zaman kısıtlaması olmadan spor,yürüyüş yapmamışım diyorum kendi kendime.. Hepinizi kutlarım kızlar ,tabloyu gece güncellerim öptüm herkesi,bol kalorisiz bir gün dilerimmmm

ben 59,5 kilo olmuşummm 1 hafta önce 61,2 kiloydummmmmm delikafadulden

artık işe başladığımdan mı yoksa oğlumun yakıp kavuran hasretimi bilmem ama bu haftada 57,70kg ...gidiyo kilolar :)))))
aytege cim o 10 kiloyu epey uzun zamanda verdim .7 ayı buldu.ama ilk regl den sonra daha hızlı gidiyo kilolar canım.......

haziranannelerikilocopy.jpg

Kızlar liste güncelll ama çok eksik var! Şuanki haliyle birinci,haftanın istikrarlısı baturrrrrr.. yok mu arttırannn..

artık işe başladığımdan mı yoksa oğlumun yakıp kavuran hasretimi bilmem ama bu haftada 57,70kg ...gidiyo kilolar :)))))
aytege cim o 10 kiloyu epey uzun zamanda verdim .7 ayı buldu.ama ilk regl den sonra daha hızlı gidiyo kilolar canım.......

benim doğumdan sonra ilk reglim geçen hafta oldu zaten regl olduğum gün zayıflayamaya karar verdim. yediklerime dikkat ediyorum mekik çekiyorum fırsat buldukça kendi kendime spor yapıorum (dans ediyorum, zıplıyorum, yerimde koşuyorum, bel hareketleri yapıyorum) sabahlarıda soğan suyu içiyorum. inşallah şu göbeğimde kaybolur doğum göbeğim hala duruyor.

aytege antalyanın neresindensin canım bende manavgatta büyüdüm orta ve liseyi orda okudum yerimseniben

canım ben antalyanın içindeyim ben burda yaşamaya başlayalı 13 sene oluyor. fener mahallesindeyim. manavgat antalyaya 1,5 saat çok şirin bir yer demek sende antalyalısın

Son düzenleme:
deryacım geçen hafta ben 60.4 değildimki 61.4tüm canım ben 1.5 kilo verdim bu hafta

Gecenin bi vakti liste yaparsam böyle olur tabi:)))) pardon kızlar düzeltirim yanlışlık olmuş,bu arada ne güzel vermişsiniz kutlarım valla! Kızlar kilonuzu yazarken kaç kilo verdiğinizi de yazarsanız bana çok yardımcı olursunuz tablolar karışıyor ,sonra da benim kafam karışıyor ok!

deryacım bana da kocaman bir sıfırrrrrrrrrrrrrrrrr. bu hafta misafirlerle gelsin börrekler gitsin çörekler derken kilo veremedim neyse ki almadımda..sıfır sıfır sıfır
:eek:klava:

artırmak isteyen varda olmuyor valla ne zor şeymiş bu kilo vermek ya ben bekarken 45 kilo falandım şimdi kendime inanamıyorum aynalara küstüm yani..... bu hafta elma sirkesine başlayacam olmadı şu zayıflama haplarından alacam yoksa olmayacak böyle

selam bayanlar :)) bende suan 26.haftamdayım.54 le basladım 58 olmusum :))4 kılo aldım 65 le bıtırsem baska bısey ıstemıyorum bıde ınsallah normal dogum ve emzırırsem dahada kolay verırım gıbıme gelıo hadı bakalım ...:)

Denizcim tam da yerine soruyosun bu soruyu!!: ))) pis boğaz ol,ye,iç,otur,gecenin bi yarısı bişeyler ye ( mesela sarelle ekmek ) ,kuruyemiş,cips,abur cubur... vs.. daha yazarım çokkkkk sonrada böyle ollll Şekil 1A :)

haziranannelerikilocopy.jpg

Liste güncellll!
HUUUU nerdesiniz kızlar herkes kilosundan memnun sanırım artıkkkkk! bu hafta kimse kilosunu yazmadı utandığınızdan mı,memnuniyetinizden mi??? :)) 2hafta yazmayanı listeden silcem ona göreee

Son düzenleme:
X