Kilosundan memnun olmayan Haziran Anneleri

kızlar günaydın
kilo verememişim bu hafta
79 hala
verenleri tebrik ederim fıstıklarrrr

doğumumu 10 kiloyla tamamlamıştım.64 le doğuma gitmiştim.bol sıvı tükettim canlarım.şimdi eski kilomdayım...
bol sıvı + dengeli beslenme + spor

Kıslarrrrrr bu ne hallllll yaw çok kötüüüüü...:eek:klava::nazar: Bi an önce birbirimizi motive etcek bişeyler bulmalıyız en iyimiz 600 gr vermiş düşünün artık :eek: Ben dahil çoğumuzda aynı yerde sıralıyoruz ve bahar geldi,emin olun yaz kapıda iki gün sonra herkes açılıp saçılmaya başlıycak neye uğradığımızı şaşırcaz valla bi bakmışız yazın ortasıııı...:1no2: O yüzden tam zamanı kilo vermenin havalar da düzeliyor tutalım azcık dimi ( aslında şu an kemdimle iç hesaplaşma yapıyorum kaydirigubbakcemile3 )

Bugün yürüme fırsatı yarattım kendime 4,5 km yürüdüm ,1 saat öncede eşimin önüme koyduğu pudingi reddettim:lepi: ( bu benim için çok büyük bi olay çünkü regl döneminde ve kriz anındayım ) Şu reklamdaki gibi kendime her kurtulduğum tuzak için aferin veriyorum bugün kayınvalimlerdeydik önüme çok tuzak koydu hepsini olmasa da bi kısmını kurtardım ve hayır dedim :) Hadi bakalım siz neler yapıyorsunuz yazın biraz sayfa çok ölüüüüüü...

Bu arada yeşil olanlar bu hafta (toplam 5 kişi yaniiii :KK43: ) maviler geçen hafta girenler ve kırmızı olanlar silinmek üzere olup bekletilenlerrrrrrr... Nerdesinizzzz yaaaa!

haklisin Derya..
bende veremeyenlerdenim,umdugumu degil buldugumu yedin,nerdeyse hergün misafirim vardi,kendimi tutamadigimdan degil,mecburiyetten yedim..
bugün yine misafirim var..ama bu hafta bende varim..vermem lazimmm..

Slmmmm arada buraya da uğrayıp diyet nasıl gidiyor haber verin kıslar neler yapıyosunuz,çok kaçamak oluyor mu,bebişler yürümeye çalıştıkça hareket arttı mı?
Ben 3 gündür fırsat yaratıp yürüyorum 4,5 km kadar ve kendimi çok iyi hissediyorum yürüyünce ,beynim de dinleniyor sanki keşke hep fırsatım olsa da hergün yürüsem..
Bu pazarı biraz kaçamaklarla atlattık gerçi tam atlatmadık gece daha bitmedi,eşim evde olunca o durmuyor tıkınıyor bende onu görünce zorla kapamya çalıştığım iştahım canlanıyor malesef..
Bu hafta masaj kemerleri var ya hani şu göbek için onu kullanıyorum bir de yeni bi masaj aleti aldı eşim uzun saplılardan sırtıma,bacaklarıma uyguluyorum hiç yoksa kan dolaşımını artırıyor bi faydası oluyodur dimi? bir de selülit için krem ve ampül var onlardan sürüp masaj yapıyorum bakalım nolcek yaza kadar,bi toparlansam biraz...

ben artık eskisi kadar dikkat etmiyorum yaa.. o yüzden de veremiyorum ya zaten.eşim sağolsun onun da boğazı hiç durmuyo.yine eli kolu dolu geldi dün.kuruyemişler cipsler... ilk zamanlar hayır yemicem diyodum ama şimdi diyemiyorum:KK43:( yaza kadar 10 kilo daha vermem lazım.aslında ben doğumdan önceki kiloma yaklaştım.68-69 falandım hamile kaldığımda.eski kıyafetlerimi giyebiliyorum.ama ben çok kilo aldım evlendikten sonra. evlenmeden önceki halime dönmek istiyorum.56 kiloydum evlendiğimde:KK43:( biraz zor görünüyo ama hele bi 60ı görelim de..

derya şu masaj kemerleri işe yarıyo mu?ben de çok almayı düşünmüştüm onlardan.sonra vazgeçtim.alsam mı ben de acaba?

ben artık eskisi kadar dikkat etmiyorum yaa.. o yüzden de veremiyorum ya zaten.eşim sağolsun onun da boğazı hiç durmuyo.yine eli kolu dolu geldi dün.kuruyemişler cipsler... ilk zamanlar hayır yemicem diyodum ama şimdi diyemiyorum:KK43:( yaza kadar 10 kilo daha vermem lazım.aslında ben doğumdan önceki kiloma yaklaştım.68-69 falandım hamile kaldığımda.eski kıyafetlerimi giyebiliyorum.ama ben çok kilo aldım evlendikten sonra. evlenmeden önceki halime dönmek istiyorum.56 kiloydum evlendiğimde:KK43:( biraz zor görünüyo ama hele bi 60ı görelim de..

derya şu masaj kemerleri işe yarıyo mu?ben de çok almayı düşünmüştüm onlardan.sonra vazgeçtim.alsam mı ben de acaba?

Canım sen bakma eşine bu modellerin hepsi böyle anlaşılankötükedihüso böyle alıp getiriyorlar ee görünce insan dayanamıyor yiyor tabi sonra da eski aşık olduğu kadını özlüyorlar bu kilolardan çaktırmadan şikayetçi olurlar yani bizde böyle o her ne kadar ben seni her halinle seviyorum dese de ben onun evlendiğimiz zamanki halimi sevdiğini çok iyi biliyorum,offf biraz yardımcı olsalar sanki ne var??:eek:klava: bende bu akşam çok kaçırdım yine abur cubur zaten yürüyemedim de..

Ben masaj kemerini düzenli kullanamadım bir türlü ama özellikle spordan sonra kullanınca etkili oluyor sanırım daha bi sıkılaştırıyor,düzenli yaparım dersen deneyebilirsin canım işe yarar..

mecburıyetten yemek nasıl bırsey oluyor yahu anlamadım ..
bence ıstedıgın ıcın yemışsın yasminnnn

parmakını sallayan smıleyyy :p

şaka bı yana kızlar bahar geldı agaclar coktann cıcek actı bu da sıze bıseylerı cagrıştırmıyormu eyyy ?
haydıı sılkelenınn hanımlarr yuruyuse cıkın atlayın zıplayın ve herseyden az yıyın tıka basa deıl .
yazın tadını cıkarmaya az kaldııı

herkes kiloları vermiş galiba.kimseden ses soluk yok cuma geldi:))
ben verememişim malesef yine 70:KK43:(

kızlr nasıl gidio bakalım
1 kilo vermişim 78 oldum dewamı gelir inş.
nerdesiniz yaww

bende 67.7 yim vermemeişim sanırım geçen haftaya bakmadım burdan daha neyse aman almıyımda iki günde 2 haftalık yedim walla özlemişim anacuuumun yemeklerini :KK70:

kizlar nerdesiniz?deryada bakti burda hareket yok cizelgeden vazgecti galiba sanirsam...
ben 1 kilo verdimkaydirigubbakcemile2 darisi digerlerinin basina..
sorunumu tesbit ettim ben su icmiyorum..bol bol cay oda benm susuzlugumu bastiriyo..su icmeyi unutuyorum resmen..
seker katilmamis meyve sulari var dogal onlardan aldim elma suyu az bardaga döküyorum,üstünü maden suyuyla tamamliyorum 3 bardak su alan bi bardagim var onunla 5-6 hedefim..

X