Kilosu kiloma diyet arkadaşı arıyorum…

Zaten bizde pek paketli gıda tüketmiyoruz ama işte ben taze meyve kuruyemiş çok kaçırıyorum. Bazen iş dolayısıyla da hazır yemekler sıkıntılı ama yorgun ve aç olunca insanın gözü bişey görmüyor / senin hedefine kaç kilo vardı ?
Hedefim 64-65 canım
Hımm ben tam tahıl arttırınca şeker isteğim bayağı azaldı canım sen de denesen mi?

Ben diyeti bozmadım ama çok düştüm arkadaşlar. Diyetten bağımsız. Çok yorgunum. Başım ağrıyor. Geceleri 3-4 gibi uyanıp 2 saat uyanık kalıyorum. Tek başıma bir ülkede 2 çocuğuma, aileme bakıyorum, bu kadar yorulurken, düzen oturtamamışken geceleri neden uyuyamıyorum bilmiyorum. Bu yorgunlukta beni tatlı yemeye makarna yemeye itiyor. Sonra onları yersem daha yorgun olacağımı söylüyorum kendime. Ama modum çok düşük.
zaten bence bizi yemeğe sevk eden şey duygusal açlıklarımız. Nasıl oluyorsa insanlar üzgün sinirli mutsuzken iştahları kesiliyor ama bende tam tersi hep yemeye endexli .

Diyetini bira hafifletip ara öğünlerde çok hafif tutsan sanki daha iyi olur . Baş ağrıları ve yorgunluk az kalorinin sebep olabileceği vitamin eksikliklerini de göz önünde bulundur derim

Ne yicem ne zaman yicem ?
Öğünlerde tam buğday ekmek tüketmeyi dene canım 😉 3 dilim bile yesen yağsız olduğu için pilavden daha iyi bir seçenek oluyor
Ara öğünde kahve yanı sağlıklı yağlar da iştahı azaltıyo 🤗 ay çekirdeğinde, kabak çekirdeğinde mineraller artı protein çok yüksek canım , bitter çiko, ceviz vs :KK66:

zaten bence bizi yemeğe sevk eden şey duygusal açlıklarımız. Nasıl oluyorsa insanlar üzgün sinirli mutsuzken iştahları kesiliyor ama bende tam tersi hep yemeye endexli .

Diyetini bira hafifletip ara öğünlerde çok hafif tutsan sanki daha iyi olur . Baş ağrıları ve yorgunluk az kalorinin sebep olabileceği vitamin eksikliklerini de göz önünde bulundur derim
Regl oldum/uykusuzum. Derdim açlık değil çünkü aç değilim. Geçen hafta acıkmadığımı hissediyordum ve iki gün acıkmadığım için yemedim ama bu hafta acıkıyorum. Zaten 2 çocuk bakıyorum, evim dandini, onların yemekleri derken falan benim yorgun olmaya hakkım yok.

Ben ketojenik beslenmiştim geçen yıl, bana çok iyi gelmişti. Araştırın dilerseniz, internette çok hesap var detaylı paylaşım yapan. İşin özünde hiç karbonhidrat tüketmiyorum(ekmek/bakliyat/tatlı)
Araştırmıştım canım
O zaman geçici bir dönem diyelim :KK66: reglle alakalı olabilir

Selam , bugün çok yorucu bir gün oldu akşama doğru düştü şekerler , yedim bir İskender’i . 😂😂😄😄bugün motivasyon yerlerde .

Yarın kaldığım yerden devam inşallah . Güya yarın tartılacaktım . Sizde Durumlar nasıl ?
Güzel ama akşam çaya davetliydik bir takım günahlar işlendi😂 yatmadan mekikle telafi edilmeye çalışılacak

Ben diyeti bozmadım ama çok düştüm arkadaşlar. Diyetten bağımsız. Çok yorgunum. Başım ağrıyor. Geceleri 3-4 gibi uyanıp 2 saat uyanık kalıyorum. Tek başıma bir ülkede 2 çocuğuma, aileme bakıyorum, bu kadar yorulurken, düzen oturtamamışken geceleri neden uyuyamıyorum bilmiyorum. Bu yorgunlukta beni tatlı yemeye makarna yemeye itiyor. Sonra onları yersem daha yorgun olacağımı söylüyorum kendime. Ama modum çok düşük.
Canım bende de 2 çocuk var gurbetteyim büyük 4 yaşında küçük 15 aylık 15 ay boyunca zor zamanlar geçirdim kendimi yiyerek mutlu etmeye çalıştım. Bakalım şuan kararlı gidiyorum ama bende her an düşebilirim 😢 zaman zaman bu düşüşler oluyor bir kaç güne toparlanırsın merak etme

Selam kızlar,
Perşembe
Bir kaynamış yumurta
5 zeytin
Yeşillik domates salatalık
1 tam buğday

Saat 1 gibi şekersiz kahve içtim

Akşam iki incir yedim
Yatarken biraz dondurma kaçamadığı yaptım

Güncel kilo 82 1 haftada 1.5 kilo

Sizde güncellemeyle gelin bakalım kilolar verildimi bu hafta ?

Selam kızlar,
Perşembe
Bir kaynamış yumurta
5 zeytin
Yeşillik domates salatalık
1 tam buğday

Saat 1 gibi şekersiz kahve içtim

Akşam iki incir yedim
Yatarken biraz dondurma kaçamadığı yaptım

Güncel kilo 82 1 haftada 1.5 kilo

Sizde güncellemeyle gelin bakalım kilolar verildimi bu hafta ?
72.7den 71.9 a 😘-800 gr benden de

Toparlayabildin mi ? Merak ettim nasıl geçti son günler ? Toparlamadınsa bile bu gün tam günü , bu öğünle tekrar başla . Sahip olmak istediğin bedende hayal et kendini

Toparlayabildin mi ? Merak ettim nasıl geçti son günler ? Toparlamadınsa bile bu gün tam günü , bu öğünle tekrar başla . Sahip olmak istediğin bedende hayal et kendini
Evet düzeldi modum birazcık. Diyeti hiç bırakmadım ama zaten. İyi yaşa diye bi aplikasyon indirdim. Oradan yoga yapmaya başladım. 2 gündür de regl olmaya çalışıyor vucudum. Tartılmıyorum o nedenle.

Sizler nasılsınız?

Emel sayın konser vermiş. Onu izlemeyi çok isterdim. Bu yaz biryerde sahne alsın da gidelim diye çok istemiştim kısmet olmadı. İnşallah nasip olur bir gün.

Bülent Ersoy’a gittik bir kaç yıl önce. Geç kalmışız. Sahnede arada söylüyor. Geceyi vokaller götürüyor Bülent Hanım aralarda giriyor şarkılara. O nedenle Emel Sayın’a daha fazla geç kalmadan gitmek istiyorum.

Sizler nasılsınız?

Emel sayın konser vermiş. Onu izlemeyi çok isterdim. Bu yaz biryerde sahne alsın da gidelim diye çok istemiştim kısmet olmadı. İnşallah nasip olur bir gün.

Bülent Ersoy’a gittik bir kaç yıl önce. Geç kalmışız. Sahnede arada söylüyor. Geceyi vokaller götürüyor Bülent Hanım aralarda giriyor şarkılara. O nedenle Emel Sayın’a daha fazla geç kalmadan gitmek istiyorum.
İyiyim cnm 😊 annemle hava almaya çıktık 😘

Ay ne güzel, git valla 💖♫♫

Sizler nasılsınız?

Valla aslında benimde böyle kadınlar matinesi gibi bişeye ihtiyacım var bu sene hiç düğün yoktu oynayamadık . 🤣

X