Kilo veremiyorum.

Kilon gayet iyi bence kilo vermeye ihtiyacin oldugundan emin misin ? Ben 163um kilom 66 ve zayiflayamiyorum bogazimi tutamiyorum
bölgesel fazlalığım var sadece bel spor yapamıyorum nefret ediyorum başım ağrımaya başlıyor yapmaya başladığımda resmen nefret ediyorum gözlerim kararıyor falan o derece sevmiyorum.Bu yüzden 52 olunca çok iyi oluyorum

Cok abartmadan yap o zaman diyetini zaten cok fazlaligin yok kucuk degisiklerle bile zamanla farkeder ben suan 58 olmak icin neler vermezdim

Selam.basligi yeni gordum.Ben senden cok daha kiloluyum.118 i gordum son care o hic gitmek istemedigim diyetisyene gittim.Özel bir diyetisyen ustelik her hafta kontrole gidiyorum.Kan degerlerim muthis normal.Ne troidim var ne sekerim hersey mukemmel.Inisulin degerlerim gecen hafta cikti 3.2 . Oldukca dusuk olmasina ragmen birde inisulin direnci testi yaptirdim.cunku 3 hafta da 800 gr verdim.gunde 3-3.5 kg su tuketiyorum. Sabahlari 1 saat tempolu yurume aksamlari dambıl ve yarım saat bisiklet yapiyorum tempolu.Bacaklarimda biraz sıkılasma oldugunun farkindayim ancak kilom eksilmiyor.Yarin tekrar tartilacagim ve son diyet listemi verecek.1.5 kgnin altinda verdiysem yine bir daha gitmeyi dusunmuyorum.Duzce de yasiyorum.110 tl odedim diyetisyene.Sadece bünyemi deniyor bir seyler artirip azaltiyor.Buna ragmen vermeyisime o da sasirdi.Gunluk 3-4 fincan yesilcay iciyorum bir de .Bakalim yarin bi olsun her seyi netlestirecegim.Dedigim gibi eger veremediysem onceki yaptigim gibi karatayla yoluma devam edecegim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…