Kilo veremiyorum.

İlk spor a başlayınca 2 3 kilo alınıyor ve kontrol ele alinmazsa kalıcı oluyor o kilolar. Yani bilincsiz olan hersey zararli

Agir aletlerle evet oyle oluyor. Bir arkadasim yuruyus ve diyet yapiyordu ilk 2 ay kilo vermisti o da sonra bir sure kilo veremedi spora ve diyete devam etmesine ragmen. Hic birakmadi tabi yine verdi kilo

Biliyorum Karatay diyetini karbonhidrat çok az yararlı karbonhidrat var sanırım. Çok iyi vermiş ablanız. İp atlamak işe yarar mı?
Ben atlıyorum diyet yapmadan ama güzel sıkılasiyor vücut kilo vermedim ama bi beden incelmiatim ip atlama sayesinde ama ip qtlamaninda sayısı var günde 200 atlamanın çok hızlı fayda edeceğini sanmıyorum ben 400-600 arası atlihordum bu yaz iyi incelmistim şimdi tüp bebek tedavisi görüyorum o yüzden bi kaç aydır bıraktım tabi ama çok faydalı ip atlamak tabi ayak bileginizi asla incitmeyin lütfen siserse ip atlamayı bırakın bi doktora gidin sisi kendi iner diye beklemeyin

Bilek de biraz ağrı oluyor bn de 800 ile 1000 arası atlıyorum

Canim hic canini sikma diyetine devam et. Uzun süredir o kilo araligindaysan biraz duraksama oluyor eminim 3.hafta farkeder.hedefine odaklan

Bnde de var My fitness pal diye bir program barkod bile okutuyorum uygulama işe yiyeceklerin karbonhidrat protein yağ oranı bile çıkıyor. Ona her yediğimi yazıyorum. Ben anlamadım bu işi
Vermişsiniz. Veremiyorum demeyin. Kilo verirken böyle durağan dönemler olacak. Herkese olur merak etmeyin. O dönemde kilo veremediğiniz halde dirayet eder diyetinize devam ederseniz kilo vermeye yeniden başlarsınız. Yoksa geri çıkar. Vücudun direnç noktaları var öyle.

kilo işi sadece sabır işi canım herşeyi düzgün yaptığına inanıyorsan verirsin

birde yediklerini gözden geçir

yıllardır diyet vs yapardım 1 ileri bir geri giderdimmm

ne zaman düşüncelerimi değiştirdim o zaman zayıflamaya başladımmmm

Duraksama döneminde olabilirsin.. Bende 14 kg verdim ve suan yerımde sayıyorum gitmiyorr

Bende ayni dertten muzdaribim ben bogazimi tutamiyorum sorun o o gucu bulamiyorum kendimde istede oturuyorum hareket imkanimda cok yok. Sen her seyi yapiyorsan porsiyonlarina dikkat et bence belki dd biraz fazla yiyorsundur

Düşünce derken mesela ben kendme sürekli 3 kg verdim diye telkın etsem verirmiyim ki

6 kg vermişsin duraklama olması normal düzenini ya şaşırt ya 1 gün serbest beslen vücut şaşırsın. verirsin azmini bozma

Boyun varmış oyuzden avantajın var.ıdeal kılon kaç

Bu ne ki? 25 gündür günde sadece 2 haşlanmış patates ve erikle duruyorum ama sadece 2 kilo verebildim.Sinirimden patlamak üzereyim.Yerimde başka biri olsa en az 5 kg vermişti yaa.Salı günü gidicem insülin direnci mi ne zıkkım varsa baktırıcam.Vallahi çırdırıyorum sinirden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…