kilo fazlalığı olanlar !

Ama ben hıc oyle seyler kullanmadım kı bu ıstah nereden gelıyor anlamadım
Kilo almak istiyorum demişsin ya ona dedim yesen de alamıyorsan vitamin ilacı kullan hem iştah acıyor hem de extra kilo aldiriyor

Tavuğun yağını alıp fırında poşetle sarıp pisuriyordum bol baharatlı. Yorgunluk olmasi her gün vitamin içtim. Bir de günde 2 Yeşilçay. Aksine cildim çok güzelleşti çok dinç oldum. Bir de her gün bir saat yürüdüm hiç aksatmadan. Sonuçta 54 kilo olmak muhteşem☺darısı başınıza tatlimmmm

Boyunuz kac sizin?

Ben 57 kiloyum bakiyorum herkes bu kilolarda olmak istiyor fakat bana da bircok kisi cokk zayifsiinnn diyor bu iste bir yanlislik olmali:KK37:

Goji berry işe yararsa haberdar edin lütfen :S ben değil ama bir arkadaşım sadece tam buğday ekmeği yiyp akşam 6dan sonra hic bisey yemeyerek bide sürekli aktardan aldığı metabolizma hızlandırıcı baharatlı çayları içerek doğumdan sonra 20 kilo vererek 70den 50ye düştü. Şuan 49-50 kilo. He bide sabahları sıcak suya limon sıkıp içerdi kahvaltıdan önce. Öyle yani.

Goji berry işe yararsa haberdar edin lütfen :S ben değil ama bir arkadaşım sadece tam buğday ekmeği yiyp akşam 6dan sonra hic bisey yemeyerek bide sürekli aktardan aldığı metabolizma hızlandırıcı baharatlı çayları içerek doğumdan sonra 20 kilo vererek 70den 50ye düştü. Şuan 49-50 kilo. He bide sabahları sıcak suya limon sıkıp içerdi kahvaltıdan önce. Öyle yani.
Şişkinliği alıyor şimdilik iyi bakalım nerdeyse 1 hafta oldu biraz daha zaman geçsin msj atarım goji berry zayıflattı diye:KK66:

ya bu goji berry bir anda patladı. şu nlülerin elinde gördüğüm ve instagramda reklamları dönen şeylere uyuz oluyorum.
işe yaradı mı peki

ya bu goji berry bir anda patladı. şu nlülerin elinde gördüğüm ve instagramda reklamları dönen şeylere uyuz oluyorum.
işe yaradı mı peki
Valla o bi işe yaramasa bile ben psikolojik olarak istahimin kesildiğini hissediyorum öyle ya da böyle bi işe yarıyor yani :KK56:

bol bol kemik suyuna corba ic.
hem sutun cogalir hemde cok hizli kilo verirsin,tecrubeyle sabit :KK52:
corbanin icine mevsim sebzelerinde de at,vitaminli proteinli butceye uygun bebegine bol sut yapan,metabolizmayi hizlandiran mis gibi yemek.

aç gezerseniz vucudunuzdaki bütün kan içindeki yapılar bozulur. asla bünyenizi aç susuz bırakmayın. kalorisiz yağsız tuzsuz bile olsa yemek tüketin. hastalanırsınız.

Leslie 3 mil ya da 4 mil yapıyorum hergünn . Günde en fazla 3 diliim ekmek yiyorum . öğlen protein ağırlıklı besleniyorum akşamda sebze yemeği ve çorba . kahvaltıda bir adet haşlanmş yumrta zeytin peynir domates çay .
Ara öğünlerdede süt ceviz vs. Çikolata hamurişi kızartma gazlı içecek tamamen kestim :) bu şekilde verirsin gayet güzel . ama spor şart

X