Kilo alma yarışması !

berfinbilgen

Guru
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
3.156
24
Arkadaşlar,

Kilo Alma Yarışma; düzenlemesi düşünüyorum katılacak arkadaşlar burdan kayıt yaptırırsa gelen talebe göre yarışmayı devreye sokarız.

bende katılırım cnm.bu yarışma sayesinde 2-3 kilo almıştım daha önce,çok iyi olur yine olursa

benim 28 mayısa kdr 49 kilo olmam lazım.7 kilo açık var acele edelim bencede

daha önceki yarışmayı bilen arkadaşlar var sanırım güzel, katılım şimdilik fena degil bu hafta yeni duyanlar olur bekleyelim önümüzdeki hafta başlayalım yarışmaya, ok mi? :)

Arkadaşlar şuanki katılım şöyle;

sq_ceyda
kbra90
cansu_mrt
cholita
latrodectus
spinn
mina
defnem
liilith

belirtmek şartıyla isteyen katılabilir her zaman açık

Son düzenleme:
1 Takım Kilo Alma Yarışması !

Arkadaşlar,

Kilo Alma Yarışması; 11 Nisan 2011 de başlicak, kişiler arasındaki rekabete dayalı bir yarışma.

Yarışma haftalık etaplar halinde yapılacaktır. Her etap Cuma günleri biter. Pazar akşamına kadar yarışmacılar tartılarak kilo bilgilerini benimle özelden paylaşır. Bende bu bilgileri yarışma sistemine uygun bir şekilde pazartesi günü toplayıp gün içinde birinciyi ilan edip paylaşım alanına eklicem. yarışmacı kilo bilgisini verilen bu süreyi geçirirse dikkate alınmıcaktır. Bildiri 2 hafta üst üste yapılmazsa; yarışmacı diskalifiye olur.

yarışmacılar yarışma topiğinde günlük beslenme detaylarını, spor faaliyetlerini ve yararlı bilgileri paylaşırlar. ( kilosunun paylaşimi hariç )

** pazartesi günü en çok kilo alan üç kişiyi belirliyoruz. Yarışma sonunda birinci olan kişinin ödülü ise bir sonraki takım yarışmasına lideri olarak ödüllendirilecektir.

Takım ruhu desteğiyle daha kolay ve hızlı kilo alabilirsiniz. 1 Aylık bu maratona bende varım diyorsanız sizde aramıza katılın.

1. TAKIMA KEYıFLı KıLO ALMALAR DıLERıM.

Herkese Kolay gelsin Bayanlar…

Son düzenleme:
Bende katılmak isterim şu an 40 kiloyum. Ancak herkez aynı ürünü alıpmı kilo alma yarışmasına katılacak? Ben henüz hangi ürünü deneyeceğime karar veremedimde....

Bende katılmak isterim şu an 40 kiloyum. Ancak herkez aynı ürünü alıpmı kilo alma yarışmasına katılacak? Ben henüz hangi ürünü deneyeceğime karar veremedimde....

ürün yok herkes kendi çabası ile doğal yoldan almaya çalışacak, sağlıksız bir kilo kimseye yarar sağlamaz önemli olan sağlıklı ve kalıcı olması

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…