Kilo alma yarışması !

bi ayda 7 kilo aldım diye başlık var canım orda söylemişlerdi ahmet yıldırım sahibinden.com da satışta, bende işe yaradı gerçekten

ah ah onları kullanıyorsunuz güzel ama ilerde çok pişman olucaksınız, ben buna benzer çok doğal denilen kapsüller tozlar kullandım şimdi ise urlar myomlarla uğraşıyorum şimdiki aklım olsa asla kullanmazdım....

gerçekten iştahını açtı mı canım yoksa kendin mi zorluyorsun yemek için? Merak ettim bende alsam mı acaba? :44:

ben yemek yemeyi sevmem, midem bulanır normalde ama bu tozu kullandıktan sonra ister istemez bi şey yeme ihtiyacı duydum. acıkıyorum kendimi zorlamaya gerek kalmıyor canım.

bende korkuyorum bi yan etkisi olacak diye ama moralim gerçekten yerine geldi,bu boyda bu kilo zooor güzelliğim örtülüyo şekerim şaka bi yana inşallah çok sorun yaşamam

bende korkuyorum bi yan etkisi olacak diye ama moralim gerçekten yerine geldi,bu boyda bu kilo zooor güzelliğim örtülüyo şekerim şaka bi yana inşallah çok sorun yaşamam

doktorlar bu tür şeylerin doğal olmadığını söylüyor benim doktorumda aynı şeyi söyledi, bana diyetisyenim bile önermemişti, umarım pişman olmassınız arkadaşlar.

bende korkuyorum bu tarz şeyler kullanmaya.iğneler filanda varmış kilo almak için ama doktora danıştım sen hasta değilsin.sağlıklısın.bu yüzden kilo alman içindışarıdan herhangi birşey uygulanması doğru olmaz.sen sadece estetik açıdan kilo almak istiyorsun ama ben sağlık açısından sana kilo al diyemem.çünkü yolunda gitmeyen hiçbir şeyin yok demişti

Bende kilo almak istiyorum testler yaptırdım doktor kontrolünde ama her hangi bir sorun bulunmadı kilo almamam için ama hala alamıyorum sanırım iştahlı değilim normal yiyorum ilaç kullanarak kilo almayı tavsiye etmiyorummmmmmmmmmmm

kilo bildirimi yapılmadıgı icin tablo olusturulamadı, bu kadar hırsılıyız iste bu kadar cok kilo almak istiyoruz, boyle giderse yarısma iptal edilecektir.

Kilo almak rüyalarımda bile gördüğümbir durum değil en fazla 3-4 kilo alabiliyorum ve 3-4 kilo veriyorum 52 kiloyu geçemedim boyum 168 cm şuan 49 kiloyum :84:

DUYURU

YARIŞMA BAŞLANGICINDA KATILIM VARDI FAKAT YARIŞMA BAŞLADIKTAN SONRA YARŞMAYA İŞTİRAK OLMADIĞI İÇİN YARIŞMA İPTAL EDİLMİŞTİR BİLGİNİZE.

Not: Bazı şeyler sözde kalmamalı arkadaşlar icraatta olmalı o olmadığı için bu yarışma bu şekilde yürütülmesinin imkanı olmadığı anlaşılmış ve iptaline karar verilmiştir.​

Son düzenleme:

uğraşların karşılıksız olduğunu görmek sinir bozucu gerçekten katılıyorum sana berfinbilgen.bende ismimi yazdırmıştım ama yarışmanın başladığı gün yani pazartesi günü sınavlarım başladı.hep aklımdaydı ama takip etmeye vaktim olmadı o yüzden ki etsem de yemek yiyemediğim bi haftaydı kilo almak bir yana 2 kilo vermişim.bence katılıma göre tekrar bi dene istersen hem yaz da geldi güzel bir vücut herkesin hayali daha azimli olabileceğimize inanıyorum şahsen olabileceğime eminim hatta:)son bi kez dene derim tabii sen bilirsin.

DUYURU

YARIŞMA BAŞLANGICINDA KATILIM VARDI FAKAT YARIŞMA BAŞLADIKTAN SONRA YARŞMAYA İŞTİRAK OLMADIĞI İÇİN YARIŞMA İPTAL EDİLMİŞTİR BİLGİNİZE...

Not: Bazı şeyler sözde kalmamalı arkadaşlar icraatta olmalı o olmadığı için bu yarışma bu şekilde yürütülmesinin imkanı olmadığı anlaşılmış ve iptaline karar verilmiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…