Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

Aşağı yukarı 80 90 bin gidiyor arkadaşım, ilaçlar, otel ucak masrafları da girince
Ben bu kadar tahmin etmiyordum baya cokmus peki müsait olduğunuzda hatirladiklarinizi yazarmisiniz rica etsem bende regl olmayı bekliyrm haber vericem gynolife a siz regl.olduktan sonra süreç nasil ilerledi neler kullandınız ne ödediniz ilaç otel tedaviye? Çok tşk ederim

Peki öncesin de neler kullandınız yeme içme vs dikkat ettiniz mi diğer topikte nar suyu tavsiye etmişler rahim kalınlaştırmak için sizler birseyler yaptınızmı birde hangi ilaçlara ne zaman başlanıldı çok mu tuttu ilaç fiyatları
Öncesinde günde 2 tane estrofem 1 folik asit 1 coraspin devit 3 damla kullandım.
Rahim kalınlığını ölctürmeden nar suyunu kullanmanı tavsiye etmem zaten ilaçla kalinlasiyor kontrollere gidip bilgi veriyosun duruma göre artırırlar.
Bu ilaçlar 70 tl falan tutuyor yani öncesinde pek masraf olmuyor ama transfer sonrası iğneler var 1 kutu onlar veriyor sonra biz alicaz gebelik oluşursa

Ben bu kadar tahmin etmiyordum baya cokmus peki müsait olduğunuzda hatirladiklarinizi yazarmisiniz rica etsem bende regl olmayı bekliyrm haber vericem gynolife a siz regl.olduktan sonra süreç nasil ilerledi neler kullandınız ne ödediniz ilaç otel tedaviye? Çok tşk ederim
Eşinizin ve sizin bütün testlerinizi yaptırmanız gerekiyor rahim filmi cektirdiniz mi

Rahim filmi istenmedi benden ultrason çektirdim eşinde sperm testi yaptırdi
Şöyle anlatayım arkadaşım tüplerde sıkıntı var mı diye bakılması lazım tıkalı olması donasyon için sıkıntı olmaz ama genişleme varsa o zaman sıkıntı benim tüplerim alındı genişleme vardı rahimde sıvı birikiyordu yani yumurtam olsa bile hamile kalamazdım biriken sıvı gebeliği önlüyor zaten donasyon maddi olarak yipratici bir tedavi

Merhabalar arkadaşım, ben regl olunca haber verdim onlar 2 gün sonrası için izmirden anlaşmalı oldukları doktora yönlendirdiler beni ve onlar ne derilerse kendim için onu yaptım başka ekstra bisey yapmadım, eşim için de keçi boynuzu özü aldım onu kullandirmistim.geri kalanında da kendim doktorlar ne dediyse onu yaptım.

Merhabalar arkadaşım, ben regl olunca haber verdim onlar 2 gün sonrası için izmirden anlaşmalı oldukları doktora yönlendirdiler beni ve onlar ne derilerse kendim için onu yaptım başka ekstra bisey yapmadım, eşim için de keçi boynuzu özü aldım onu kullandirmistim.geri kalanında da kendim doktorlar ne dediyse onu yaptım.
Slm canım nasılsın ☺ iğneleri sigorta karşılıyor mu

50 bin zaten tedavi için gidiyor donasyon ve dondurma işlemi de yapılınca öyle gitti yani bizim
5 bin otele gitti
4 bin uçaklara
900 lirada pcr testlerine gitti
200 lira gynolife da test yaptılar
Bizim izmirdeki doktor bin lira
Vitaminler (b 12 ,d vitamini ve folidays) estrofem coraspin
Igneler Oksapar ve progestan bunlara da (hepsini biz kutu kutu toplu 2 kutu oksopar 10 kutu progestan almıştık )3 bin de bunlara gitti .
Arada da harcamalar oluyo tabi ,yol masrafı yeme içmeler ince hesaplara da girince nereye gittiğini anlamıyosun zaten gitti yani bzim o kadar

Hatta burda okumuştum film çektirmeden tedavi uygulanmış sonra anlamışlar tüplerde sıvı birikiyormus ameliyat olmuş sonra tekrar tüp bebek tedavisi bence sen bir danış doktora bu riski alma
Canım benden ne ukrayna ne de kıbrıs istemedi benim belki geçmişim farklı diyedir bilemedim ama tşk ederm bilgiler için soracagim muhakkak

50 bin zaten tedavi için gidiyor donasyon ve dondurma işlemi de yapılınca öyle gitti yani bizim
5 bin otele gitti
4 bin uçaklara
Igneler Oksapar ve progestan bunlara da (hepsini biz kutu kutu toplu 2 kutu oksopar 10 kutu progestan almıştık )3 bin de bunlara gitti .
Arada da harcamalar oluyo tabi ,yol masrafı yeme içmeler ince hesaplara da girince nereye gittiğini anlamıyosun zaten gitti yani bzim o kadar
Çok tşk ederim bilgiler için inanin çok yardımcı oldunuz bakalım bizi neler bekliyr aşılı da olsak içe isteniyormu hala

5 bin otele gitti
4 bin uçaklara
Bence kiev daha iyi fiyat olarak sadece donasyon ücreti aliyo arti senden de ucak parasi cikiyo

Canım benden ne ukrayna ne de kıbrıs istemedi benim belki geçmişim farklı diyedir bilemedim ama tşk ederm bilgiler için soracagim muhakkak
Aslında Kıbrıs tan bende de istemediler gerçi biliyorlardı ameliyat olduğumu ama ilk zamanlar gittiğim tüp bebek doktorları istemişti

Olabilir burdan biri Kıbrıs 9 bin tutuyor diye orada başlamıştı tedaviye 2 ay önce herşey içinde 7500 euro demişti kiev de
Kibris 5.000 euro gibi rakamlardan basliyo bunun icinde konaklama uçak yemek ilac vs yok sanırım kievde 4.900 euro tek deneme icin ikinci deneme 7.500 euro ama konaklama yemek ilac dahil yanlış hayirlamiyorsam tabi

X