Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

bir iki gün yaptımda canım streç filmden hep o şerbetçiotu yatağı yerleri batırdı öyle yapmadım bende sadece suyunu kullanıyorum.umarım etkisi olur

Aynen onu özellikle Narlı ve üzümlü kremler var onlardan alın özellikle hep internette o faydalı deniyor ayrıca o kızınki bana hiç inandırıcı gelmedi yani bi bi buçuk ayda 87 den 95 olması zor gibi ama kıza ulaşılabilinse belki tekrar sorulur ama kız ortada yok

Canım 87 den 95 değil ilerleyen sayfalarda toplam 15 cm büyüdüğü yazıyor hergün yazmış bugün bu kadar büyüdü bugün 1 cm bugün 2cm gibi yazmış hep benim 1 ayda 1 cm büyümüyo onun bikaç günde büyümüş sürekli ve herkeste inanmış baksana kaç kişi yazmış denemiş

Hergün 1 cm büyümesi bana mantıklı gelmedi sen ordakini denedinmi oldu bişi yada o kız gibi baya bi ilerleme olan var mı bende telefondan giriyorum bide sabah erken kalkıcam o yüzden pek detaylı inceleyemiyorum

Hergün 1 cm büyümesi bana mantıklı gelmedi sen ordakini denedinmi oldu bişi yada o kız gibi baya bi ilerleme olan var mı bende telefondan giriyorum bide sabah erken kalkıcam o yüzden pek detaylı inceleyemiyorum

Orda 5bin küsür yorum var ben sadece intromtrackın yorumlarını okumuştum orda deneyenlerin durumu noldu bilmiyorum ama elmasekeri serbetciotuyla 7cm büyütmüştü yanlış hatırlamıyorsam ama sonra geri bikaç cm küçülmüştü sonra çemenle biraz daha büyütmüştü elmasekerininde büyümeye müsait olabilir ben çemen maskeyi 1 ay hergün yaptım olmadı yine ya

Bende 4 cm büyüttüm ama sonra kendiliğinden 1 cm daha büyüdü benimkiler de büyümeye müsait ki zaten eskiden fena değildi ama hergün 1 cm büyümesini ne bileyim su toplamış falan olmasın diye düşünüyorum şimdi

Ben kaderime razı oluyorum sanırım arada dert ediyorum ama hiçbir şey yapmıyorum

Olabilir canım bilmiyorum, seninkini saymıyorum zaten seninki büyümeye müsait demek az gelir zaten büyükmüşki seninki

Aslında kızlar bende biraz durumu kabullendim gibi...eskisi gibi sıkı uygulamıyorum programımı salmış durumdayım canım isterse yapıyorum istemezse yapmıyorum umut kalmayınca böyle oluyo böyle küçük göğüslü yaşicam büyümüyo napiyim ara sıra fitoöstrojen almaklada olur mu bilmem

Bırakma devam et bırakırsan hiç bir anlamı kalmaz

kızlar dun sağlık konulu bı kıtapta soyayla ılgılı bı baslıkta yazıyodu, kıtabı yazan dr. soyanın erkeklerde bıle meme buyumesı yaptıgını yazmıs. ben soyle yapmayı dusundm.kutudakı hazır soya sutlerı uzun surelı kullanımda malıyet olarak düşündürücü. doğal ürünler satan organık pazarlardan soyanın doğalını alıp sütünü kendimiz yapabılırız. sütünü yapmayı internetten öğrendim,gerıye soya almak kaldı.. bu aralar bende saldım pek bısey yapmıyorum dolgunlugu azcık gıtmıs gıbı geldı dokununca. ölçü aynı ama daha sönük geldi anlamadım..çaylara devam edıyorum,serbetcı otumu da yenıden yaptım ona da tekrar basladım. soya da ılave edıcem programıma 1hafta ıcınde..

Sakın umudunu kaybetme bütün iş kafada biter sen şimdi pes edersen zaten yediklerin içeriklerin faydalı olmaz ki sağlıklı beslenin süt falan için
canım umudunu kaybetme diyorsun da gerçekten kimisinin olmayınca olmuyor

ben yazın tamamen bunlara odaklanacağım o zaman bol yağlı tüketip östrojen alınca yağın göğüste depolanacağı fikri kafama yattı sonuçta var olan yağ harekete dip göğüse çıkacak değil yeni yağ molekülleri yerleşmeli
ama şu an gerçekten ne vaktim ne sabrım var çok uğraş isteyen bir şey

genede umudunuzu kaybetmeyin derim

ee tabi umut fakirin ekmeği, bizde de umut memesizin ekmeği

ahaha aynen öyle canım sonuçta kendinizle barışık olun sonra bende yapabilirim diyin sürekli bu telkinleri yapın göğüs büyütücü şeyler dışında yumurta süt yoğurt falan yiyin pekmez tüketin sağlıklı olan herşeyi yapın protein alın yani meyve sebze yiyin elinizden geldiğince herşeyi yiyin

canım zaten kilo almaya çalıştığımdan bunları ben aylardır yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…