Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Kızlar keten tohumu yağım geldi bunuda göğüslerime sürücem direk ordanda alsın östrojeni bakalım

o çay nasıl bişi sallamamı kaç gram yada kaç tane var?
İçinde 20ye yakın ot vs var canım 1 paketten 20sallama çay poşeti çıkıyo.bildiğimiz saklama çay boyutlarında gramı fılan da aynı.. Tam içeriğini yazabilirim bayağı şey var çünkü.bayanlara özel bi çay bu.tadı da güzel,içimi kolay :)

Kızlar keten tohumu yağım geldi onuda sürmeye başladım , adyalina 250ml benimki ama 1ayda bitirmeye çalışıcam zaten buzdolabında tutuyorum

Kızlar keten tohumu yağım geldi onuda sürmeye başladım , adyalina 250ml benimki ama 1ayda bitirmeye çalışıcam zaten buzdolabında tutuyorum

Bende bu hafta içi aktara gidicem Allahın izniyle inşallah ben masajı Çörekotu Yağıyla ve hodan yağıyla masaj yapmayı planlıyorum acaba keten tohumu yağı da alsammı bilemedim şimdi varsa tabii o da ayrıca Rezeneyi bende galiba sallama alırım ama ben Çemen tohumu da katıyordum çayıma keten tohumunu almıycam ama zaten bağırsaklarım baya bi çalışkandır bide onu alsam tuvaletten hiç çıkamam

Canım keten tohumu yağını öneririm benim göğüslerimi sızlattı hemen

kızlar sutyensiz düz olduğunu düşünenler yani ölçülerimiz 77-81 arası gidip geliyorya genelde...ben destekli sutyen takınca normal oluyor göğüslerim tabii dışardan bakınca...halbuki içi boş bi sünger yani...(((
bugün bide öyle ölçüyüm dedim.istediğim ölçü bu olsun diyede sandığımdan az çıktı.86 cm...yani benim normalde 78-79 cm üstten..bi 8 cm büyütsem iş bitiyomu o kadar farkediyomu bende anlamadım.mezurada öyle gösterdi yani.sizde bi destekli sutyen takınca ve takmadan aradaki farkı ölçermisiniz bakalım çok fark varmı....

Canım keten tohumu yağını öneririm benim göğüslerimi sızlattı hemen

wowo geçen gün göğüsle ilgili kötü bi anı yaşadım malesef...2.5 yaşlarında erkek bi yeğenim var annesi sütten kesmiş bi kaç aydır.geçen gün kucağıma alınca çocuk göğsümdeki dolgulu sutyeni farketti tabi yakamda açık elini sutyene götürüyor bi tuhaflık var çünkü içi boş dokununca...o an çok kötü hissettim kendimi....ilerde çocuğum olsa ona süt verebileceğim..neyse anlarsınız sizde işte çok moralim bozuldu.yine o eksiklik duygusunu hissettim ne acı....

Of ya keşke büyüseler

Canım senin bu yaptığını bikaç ay önce bende yapmıştım aynısı olmuştu bendede çok az farketmişti çünkü iyice yayılıyo heryer doluyo ya ondan sanırım

•günde 1yemek kaşığı keten tohumu tozu
•günde 1çay kaşığı nar çekirdeği yağı
•günde 3bardak rezene poşet çay
•keten tohumu yağıyla 1,2 dk masaj
•arada bir çemen karışımı maske

Kızlar böyle devam ediyorum ölçüm yapmıyorum iki gün önce baya sızlama oldu keten tohumu yağını sürdüğümde olmuştu gün içinde de devam etmişti ama görünürde büyüme göremiyorum, ve afedersiniz ama ben bunları kullanınca hep akıntım oluyo belirgin bir şekilde ama bunları bıraktığım an hiç olmuyor östrojenim az diye sanırım normal zamanda akıntım olmuyo ne zaman bunlara başlasam belirgin bir şekilde oluyo ve demekki östrojeni vücut alıp onun etkisini gösteriyor öyle değil mi? Bu yüzden acaba diyorum belki büyür zamanla ... Öyle işte beklemedeyim hala, umudum kalmadı çok fazla ama bunları yiyip içmeye devam edicem yinede belki bir ihtimal büyür diye ...

benim hep akıntım var bu durumda bu iyimi kötümü yani östrojenin yüksekliğiylemi alakalı bu durumda benim östrojenim iyi olabilir anlamadım gitti

benim hep akıntım var bu durumda bu iyimi kötümü yani östrojenin yüksekliğiylemi alakalı bu durumda benim östrojenim iyi olabilir anlamadım gitti

Evet akıntıyada östrojen sebep oluyo ben bunları bıraktığımda hiç olmuyo benim kupkuru ama bunlara başlayınca çokk belirgin şekilde oluyo, akıntı olmaması yani oranın kupkuru olması iyi birşey değil tabikide

O zaman benim östrojenim baya var bundan yola çıkarsak

Cuma günleri ölçüm günlerim şu adetim bitsin ki zaten o güne fazla bişi kalmaz artık zaten malzemeleri aldım cuma falan başlarım bende inşallah tekrar aranıza iyi tatil yaptım iyi dinledim

Onu demedim hormonlarını ne zaman ölçtürceksin onu sorcum :) unutma önemli yaptır bence bian önce :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…