Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

valla ben hep poşet içiyorum rezene ve hafize çayı bide bugün adaçayıda aldım içim dışım çay oldu

bende hep ğ,poşet içiyodum bişe olmuyordu bende yaa bende o yüzden otunu aldım şuan gögüs uçlarımda aşırı hassaslık var ama sebebini bilmiyorum

Kızlar nasıl gidiyor?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar ben kilo almaya çalışıyodum bi ara iştahım gitti 1-2 kilo almıştım ce göğüslerimde az da olsa doluluk olmuştu yani aynada bakınca daha dolu duruyodu ve sütyeni daha iyi tutuyodu aşırı küçük olduğu için bunla sevinmiştim ben de neyse bu hafta tekrar başladım rezene içmeye pekmez yemeye inşallah yaza kadar büyütücez kilo alarak rezene içerek

İnşallah canım bende kilo almaya ümit bağladım öyle büyür inşallah

iyi gidiyor canım senin nasıl gidiyor?
Bende değişiklik yok zaten doğru düzgün uygulayamıyorum ama kilo almaya çalışıyorum ilk hedefim o , armut tipliyim ama yinede göğüslere azda olsa kilo gider inşallah

Yürüyüş yap bol bol benim alt kısmım özellikle öyle gitti

Kızlar durumlar nasıl çok boşladınız buraları

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kızlar durumlar nasıl çok boşladınız buraları

Sanırım hepimiz ilk olarak kilo almaya odaklandık tatlım, bu biraz daha ikinci plana kaydı bir süredir. Kendi adıma konuşmak gerekirse vücudumda doğru düzgün yağ dokusu olmadığından (olan da kalçada) ne yaparsam yapıyım göğüse etki etmiyor. Daha çok yorulup umutsuzluğa kapılmaktan başka bir işime de yaramıyor. Durum böyle olunca ben de kısa dönemli hedefim olan +3 kiloyu görmeden yoğun çalışmalara girmiyorum. Arada çay falan içiyorum. Sende durumlar nasıl?

Bende çaylar içiyorum uğraşıyorum masaj falan bende yavaş etkili oluyor çünkü ben kilo almak istemiyorum o yüzden 1 ayda sadece 2-2.5 cm elde edebildim ama devam ediyorum bırakmak niyetin de değilim tam 3 ay olsun öyle bakıcam duruma

Kızlar nerdesiniz gelişme olursa burda paylaşın

selam millet :) epeydir uğramıyordum ama asıl nedeni hesabımın bir arkadaşım tarafından farkedilmiş olmasıydı
epeydir bir uygulama yapmıyorum ama daha önceki uygulamalarım çook şükür kalıcı oldu. ilk maratona 86 cm ile başlayıp şuanda 90-91 lerdeyim. şerbetçi otunu daha önce uyguladığımda biliyosunuz 20 günde aşırı şişmişlerdi, gerçi yarısından fazlası geri sönmüştü ama :) ben bugün gene başladım şerbetçiotlu kreme. 3-4 saat tutup arkasından buz ve yağla masaj yapıcam. zayıflamak içinde keten tohumu yiyorum bir kaç gündür. bakalım bir aya çıkar kokusu size de haber veririm :)

Canim tekrar kaybolma uzun süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…