Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

meyve sebze herşeyden güzelce yiyormusun

yiyorum tabi meyve direkt yemiyorum ama katı meyve sıkacağı var her gün karışık sıkıyorum kendime sonra oturup posasını yiyorum

yiyorum hepsini çok şükür sağlığım da yerinde ama iste göğüse faydası yok sağlığın
benim hormon seviyemde de sıkıntı yokmuş yani doktor estradan aldığım östrojenin gereksiz olduğunu başka sorunlar çıkarabileceğini söyledi

Posasıyla suyunu birlikte tüket yani ayırmadan

Ayrı ayrı faydası azalıyormuş uzmanlar öyle diyor ben onların yalancısıyım

Bana diyen bir uzman ismi ver
Herkesin dilinde bir 'uzmanlar' lafı kim bu uzmanlar arkadaş :)) geçen gün tvde görmüş annem günde 2 litre su içmek gereksizmiş hatta zararlıymış 'uzmanlar' diyor, aynı 'uzmanlar' şimdiye kadar bol bol su için yazın 3 litre, kışın 1,5 2 litre için diyorlardı

O yüzden her şeyden önce bir kendimiz sorgulamamız lazım adyalinacım

İşte bende ki uzmanlarda tv dekiler valla ben çok su içerim ona bişi demezler ya vücudun suya ihtiyacı var susuz noluruz valla ben elimden geldiğince dikkat ediyorum çoğu şeyime zaten doktorlar bakıyorlar bi yüzüme sende bişi çıkmaz diyorlar turp gibisin diyorlar herşeyin yerinde diyorlar bi saçım uzamıyor ama ondada bişi çıkmadı o yüzden ben iyi durumda olduğum için hoşuma gideni yapıyorum gitmeyini yapmıyorum

bugün başlıyorum bende kızlar.. :)
1 bardak rezene
1 bardak adaçayı ikiside poşet
günlük masaj mersin yağıyla
1 tatlı kaşığı keçiboynuzu pekmezi
başka öneriniz varmı birde yurtta olduğum için şerbetçi otunu yapamıyorum bunu başka nasıl kullanabilirim??

Serbetcıotunu çay yapıp içtiğinde de etkısı oluyomus nette okumustum.. Keten tohumu da ekleyebilirsin listene ,onun dolgunlasyırdıgına şahidim ama kalıcı degıl gibi :/

poşet çayı varmı hazır almammı gerekiyor :)
Eğer poşet çay olsun diyosan hafiZe sultan çayı içebilirsin cunku bayanlara yarayan çoğu otlardan karışım yapmıslar iyi de olmus :)
Adaçayından serbetciotuna çoban çantasından rezeneye bi sürü şey var içinde sen de bi arastır ıstersen aklına yatarsa onu kullanabılırsın:)

Kızlar merhba:) bugüne kadar çok taktım kafaya çok araştırdım sürekli birşeyler alıp denedim ama araştırmalar denenip onaylanan şeyler hep aynı şeye çıkıyo "fitoöstrojen içerek besinler" yani bitkisel östrojenle mümkünse mümkünmüş bu sağlıklı yoldan ama hiç bir yol katedemedim:)

o kadar çok önemsiyordumki derslerimi bile ikinci plana atmıştım ama artık bu göğüsleri arka plana atıyorum tekrar kendimi sevmeye başladım hala tv de yada dışarda güzel göğüslü biri görünce canım sıkılıyor ama yinede inanın kızlar bizim gibi çok insan var dünyada tek biz değiliz ve göğüslerimiz benim sütyensiz dümdüz gerçekten küçük 10cm fark var ama bu kusurumuz varsa başka güzel yanlarımız vardır mesela basenliyiz diyoruz sporla kalçalarımızı daha hoş gözükmesini sağlayabiliriz yada başka bir yönümüzü ön plana çıkarabiliriz ben burda birkaç arkadaşı gördüm fotoğraflardan çokta güzel kızlar :)

başka güzel yönlerimizi ön plana çıkararak göğüslerimizin küçüklüğünü kamufle edebiliriz :) ben biraz kilo alıcam tahta gibi olmıyım diye :) sizlerde zayıf olanlar kilo alın göğüslerimiz birazda olsa büyüyebilir onun dışında bu fitoöstrojen içeren şeyleri yemeye devam edicem ama kendimi kasarak değil sağlıklı oldukları için yicem göğsede etki ederse ne mutlu ama artık kendimi kasmicam göğsüm büyüsün diye şunu yapmalıyım bunu yapmalıyım demicem bizde böyleyiz napalım yalnızda değiliz :)

hayatımız boyuncada eş olarak bizi böyle seven kişiyi seçmeliyiz göğüs için istemeyen kişiler zaten istemesin evet böyle erkekler var ama böyle saçma düşünmeyen abaza olmayan erkekte var dimi :) kendimizi sevmemiz çok önemli bakımlı olup mutlu olup güzel yönlerimizi ön plana çıkarmalıyız bundan sonra derslerimi ilk sıraya alıp bu göğüs konusundan biraz uzaklaşıcam bu düşüncelerim değişmez moralimi bozcak bişey olmaz bir daha inşallah :) hepinizi öpüyorum kızlar bir büyüme olursa mutlaka ama mutlaka gelip burada sizinle paylaşıcam :) hepinize musmutlu günler diliyoruummm :) 💖

tamam canım teşekkür ederim :) umarım işe yararr :)

çok doğru diyorsun tatlım kesinlikle katılıyorum sana :))

İşte bu ya :)) katılıyorm canım ayynennn. Squat hareketını deneyebılırsınız basen ve kalcalarınız. Sekıllenmesı ıcın.göğüs konusunu cok kafama takmasam da yıne de büyüsün diye ugraslarım suan alıskanlık olmus durumda hem saglklı diye devam edıcem hemde uzun vadede 3-4aya ılla kı etkı eder sureklı oldugundan. 3kılo almaya calısıyorum bıde ılave olarak..göğse de etkı edıcektır. :)

Valla çok mutlu oldum ben de artık böyle davranacağım/düşüneceğim
Ben de 2 kilo daha aldım şu an 50yim ve çok mutluyum, daha da alacağım ve gerçekten göğüsü takmayacağım kafama la senzadan bir iki sütyen alırım :))
Çook öpüyorum ben de canım yazın dersler anlamında başarılı bir yıl geçirmiş olarak geliriz buralara ilgileniriz göğüslerle :) hem eminim ben mutlu olmak barışık olmak bizi daha da güzelleştirecek hepimizin güzel yanları var dediğin gibi

Büyüten yok mu. ?

Bu işin benim açımdan oluru yok, bunu anladım kızlar. Önceliği başka konulara vermeye karar verdim. Şimdi güzelce kilo alıcam. İleride de silikon. Araştırmaya bile başladım. Kas altı olanlar fark edilmiyomuş diyolar. Sende durumlar nasıl tatlım?

Büyüten yok mu. ?

Kızlar kilo aldım ben yine 2 kilo
Ve hastalığımın geçmesini bekledim ölçmek için 79 80 arası iken şu an 81 82 arası
Ben 2 kilo daha alacağım hatta belki daha fazla ama bu sefer alırken adaçayı rezene ile falan östrojen takviyesi yapıp yağlanma olursa vücudumda göğüste olmasıno sağlamayı deneyceğim belki bu bir iki hafta soya sütü alır içerim bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…