Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Keten tohumu+rezeneyle daha büyük göğüsler ...

Kesinlikle çok mantıklı. Hem kilo almaya çalışıp hem östrojen takviyesi yapmak. Azar azar da olsa düzenli olunca etki eder belki. Günde 1 bardak yeterli olur mu sence, görüşün nedir?

Kesinlikle çok mantıklı. Hem kilo almaya çalışıp hem östrojen takviyesi yapmak. Azar azar da olsa düzenli olunca etki eder belki. Günde 1 bardak yeterli olur mu sence, görüşün nedir?

Ben günde 1 bardak kesin içicem ama eğer midem alırsa ve vaktim olursa 2yi de içerim ne kadarı gerekli ve yeterli olur senin fikrin var mı?
Ya da fikri olan varsa?

Bende slikonu düşünüyorumda ameliyat olmak gözümü korkutuyor ve anlaşılır olması yada bir sorun olup çıkarmak zorunda olması göğüs kafesine baskıda yapıyomuş rahat değilmiş o yüzden tam karar veremiyorum küçük haliyle kalıcam sanırım
Canım sende şanslısın kilo aldıkça göğsünde büyüyor ben 4kilo aldığımda 1cm oynamadı al tabi bikaç kilo daha ne kadar büyürse iyi

wowo silikon konusunda aynı düşünüyorum ama ya bi gün mecbur kalırsak..bu tüm yaptıklarımız sonuç vermezse korkuyorum..
benim 78 cm di düzensiz yapıyorum geçen ölçtüm 81 çıktı hatta 82 ama adet şişliği olabilir.çörekotu yağı biraz tüylenme yaptıonuda lazer düşünüyorum zaten.
içimden bi ses düzenli yaparsam sanki 75 bedeni tam dolduracak kadar büyür diyor.saraçoğlu kürü başka şeyler kilo alımı vs...
ama ben disiplinli davranıp o sesi dinlemiyorum okul ödev başka şeyler hep bi bahane bulup yorgunum zamanım yok deyip yapmıyorum.

Ben günde 1 bardak kesin içicem ama eğer midem alırsa ve vaktim olursa 2yi de içerim ne kadarı gerekli ve yeterli olur senin fikrin var mı?
Ya da fikri olan varsa?

Ben 1 bardak anca içebilirim diye düşünüyorum. En azından başlarda. Bitki çaylarına pek alışık olmadığımdan fazla içince midemi bulandırmaya başlıyolar. Ayrıca aç karnına, bişeyler yerken içmek daha mantıklı gibi geliyor bana.

Bu risklerden ben de korkuyorum. Doğal gibi durmadıktan sonra anlamı yok yapmanın fakat gerçekten aşırı küçük olduğu için göğüslerim, ne kadar büyüse de istediğimiz ölçülere gelmez diye düşünüyorum

canım ölçülerin kaç cm di senin..benimde çok küçük..isteğim dolgusuz 75 i doldurabilmek..çokmu hayal kuruyoruz o kadar bile büyümezmi sizce?

Ben öncelikle kilo alıcam tipim dolayısıyla göğüslerimden kilo alamıyorum hep kalçam büyüyor çokta büyük yine büyümezse belki yine bu yöntemleri uygularım ama olmazsa silikonu düşünebilirim eğer yumuşak olcaksa ve bir daha çıkattırmak zorunda kalmicaksam ama en küçük boy taktırırım doğal dursun diye bide yumuşak olmuyomuşki ya ne anladım ben sert göğüsten yaptıklarımda hiç bir zaman işe yaramadıkı büyütenler 1 yada 1 buçuk ayda 10cm den fazla büyüten bile var benim 1 cm bile büyümedi aralıksız 1 ay kullanmama rağmen çeşitli yöntemler neden olmuyo bilmiyorum saraçoğlunu yazın sipariş vericem oda olmazsa olmuyodur artık yapcak bişey yok malesef

Evet doğal olmazsa bir anlamı yok ve yumuşakta olmuyormuş normal göğüs yumuşacık silikonun en yumuşak hali bile sertmiş ve bu yöntemlerlede büyüyen yok bazıları intomtrack crnn mesela bunlar 1buçuk ayda 10-15cm büyütmüşler inanasım gelmiyo artık benim 1 ay aralıksız kullandığım hiç bişey 1 cm bile büyütmedi onların nasıl öyle büyümüş anlamıyorum bende mi sorun var

Son düzenleme:
Kızlar hadi tekrardan sıkı bir program yapıp uygulayalım yine pes ettik dağıldık 6 ay bir uygulayalım o zaman olmazsa bırakırız tamamen ama şu 6 ayı aralıksız bir yapalım yarından itibaren olur mu ?????? Toplanalım herkes her hafta gelişmeleri yazsın gelişme olmasada moralimizi bozmayalım ama bırakmayalım belki bir ihtimal olur ben yarın başlıyorum size gelişmeleri yazıcam sizlerdende katılanlar olsun 6 ay lütfen kızlar belki olma ihtimali vardır bu ihtimal için denemeye değmez mi?? ...

Kızlar kadınlar kulubu için açtığım mail ve skype adresimdende direkt ulaşabilirsiniz burdan çok kişiyle konuştum o şekilde de haberleşebiliriz ama tekrardan toplanalım bence ...

gamze38@outlook.com

Hem skype adresim hemde mailim aynı

Aynen okadar ugrastım ettım fark vardı ama bıseyler oldu bıraktım herseyı devam etmedım 2haftadır fılan..atağa gecelim.. Serbetcıotuna devam edıcem adacayı ve keten tohumu benım rutınım.arada buz masajıda eklenıyo,yaptıkca duzen oturuyo aslında sonradan yapmayınca ıcım huzursuz oluyo kolayca bırakamkyosun:))

Bir umut başlayalım tatlım. Ben varım bu işe. Fakat biraz değişiklik yapalım derim. Sonuçta uzun süredir az çok uğraşıyoruz ve neler etki ediyor, neler etmiyor biliyoruz. Bunları da dikkate alalım. Yapmış olmak için olmasın. Ağır bir programla başlayıp bir hafta sonra sıkılıp ihmal etmek de istemiyorum. Hafif hafif arttırmayı düşünüyorum. Bakalım bu kez neler olucak:)

Evet ağır olmasın canım ama ben keten ve rezeneyi ikisini denicem tek 3 ay aralıksız bi kullanıcam

Ben de düzenli olarak adaçayı-rezene içmeyi düşünüyorum fakat bunların yanına ne eklesem ona karar veremiyorum.
Nasıl içeceksin canım günde 1 rezene 1 adaçayı iç? Ben bir dönem öyle yapıyodum yanındada hergün 1 demet maydonoz yiyodum bunları yaptığım dönem bariz bir şekilde göğüslerim sızlamaya başlamıştı ama sınav dönemim olduğu için bırakmak zorunda kalmıştım

Evet canım ben de öyle yaparım o zaman. Ama poşet çaylardan değil, kendim demleyip içicem. Bunlara ek olarak da kuru üzüm yesem biraz, çekirdekli olanlardan, sanırım az da olsa iyi bir başlangıç yapmış olurum.

adaçayınında bi etkisi var mı ben hafize çayı ve rezene içiyorum hafize çayında adaçayıda dahil bir sürü ot var onuda ek olarak içmem gerekir mi sizce?

ben elimden geldiğince adaçayı ve rezeneyi aksatmamaya çalışıyorum ama gögüslerimde hiç sızlama olmuyooooooooooooooo kafayı yiyecem ya herkesinkini sızlatıyo benimkini sızlatmıyo

ben elimden geldiğince adaçayı ve rezeneyi aksatmamaya çalışıyorum ama gögüslerimde hiç sızlama olmuyooooooooooooooo kafayı yiyecem ya herkesinkini sızlatıyo benimkini sızlatmıyo

Canım ben bir ara 1bardak rezene 1 bardak adaçayı 1demet maydonoz yiyodum hergün o zaman sızlama olmuştu ama şimdi günde 3 bardak rezene içiyorum sızlamıyo hiç

Evet ye canım bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…