Kesilen Konuşma

GS'li abimiz n'aptı, mesaj attı mı diye geldim ki yazmış :KK70: Aşkın olayım dinliyordum sıkıldım kapattım mı desen :KK70: Ama siz aynı takımlısınız ben yerinizde olsam ve farklı takım tutsam çok ...şak geçerdim açıkcası neyse :KK70:

Daha 3 kere görüşmüşsünüz, biraz daha tanımanız gerekir bu kararları vermek için hakkında. Gs yenilince 2 gün morali bozuldu içine kapandı diye hemen peşin hükümlü olmamak gerekir bence. Dediğim gibi benim eşim de öyle ama diyorum ki iyi ki evliyim onunla şükürler olsun:) Çok kötü birşey yapmamış, hemen i,stemiyorum derseniz hep yalnız kalırsınız zaten
Yani günaydın yazıp sürekli mesaj atan adam 1 gün ortadan kayboldu sonradan da hiçbir şey olmamış gibi napıyorsun canım yazdı ben de iyiyim okuldayım sınav yapıyorum sen dedim o da ben de çalışıyorum aynı yoğunum dedi yani hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor. Ben de normal tepki verdim tavır trip yapmadım. Ama sohbeti de devam ettirmeye uğraşmadım

Son düzenleme:
GS'li abimiz n'aptı, mesaj attı mı diye geldim ki yazmış :KK70: Aşkın olayım dinliyordum sıkıldım kapattım mı desen :KK70: Ama siz aynı takımlısınız ben yerinizde olsam ve farklı takım tutsam çok ...şak geçerdim açıkcası neyse :KK70:
Yazdı yazdı 1 gün sonra napıyorsunuz canım yazdı hiçbir şey olmamış gibi, 1 gün ortadan kaybolmamış gibi :)

Benim eşim çok neşelidir, gönül almayı da bilir, zaten beni hiç kırmaz, üzmez, sorunları da çok güzel idare eder, çözer ama gs konusunda çok hassas, yenildiğinde 2 gün morali bozuktur, ben de üstüne düşmemeyi öğrendim. Siz bilirsiniz tabi ki, istemiyorsanız görüşmeyin bundan sonra.
Ben genel olarak bunun duygusal ilişkiler ve kadın konusunda tecrübesiz ve zayıf olduğunu düşünüyorum kötü bir insan diyemem sakin mizaçlı ilgili kibar ama tecrübesiz maalesef.

adam yazmış ama sen cevap vermekle hata yapmışsın
1 gün sonra yazmalıydın bu cevabı
koca gün aramıyor sormuyor ve keyfi istediğinde yazınca seni aynen bıraktığı yerde buluyor
bundan sonraki süreçte bu adamın seni cepte görmesi ve aşırı rahat davranması için fırsat vermiş oldun an itibari ile
hayırlısı olsun

Ben genel olarak bunun duygusal ilişkiler ve kadın konusunda tecrübesiz ve zayıf olduğunu düşünüyorum kötü bir insan diyemem sakin mizaçlı ilgili kibar ama tecrübesiz maalesef.
Ya ben Fenerbahçeliyim bu arada ehi ehi bırakıyorum buraya dayanamam :) erkek kardeşim ergenken yapıyordu bu hareketleri iki gözü iki çeşme ağlıyordu sizinle yaşıt oda 30 yaşın da ama Fenerbahçe şampiyon olduğun da onlarla birlikte kutlamalara katılacak kadar olgunlaştı artık Alisamiende polisin bayıltıcı gaz sıktığı taraftar bunlar bir de fanatiklik ayrı bir boyut eşim Allahtan futboldan anlamaz sevmez hiç öyle dertlerim olmuyor ama biz de başka fanatiklik var kurban da hacca gidiyor mesela 47 yaşında daha ben de 5 vakit namaz kılan biriyim ama kapalı değilim şimdi döndüğünde nasıl olacak bilmiyorum şuan sen istersen kapanırsın diyor da hayırlısı

Yani günaydın yazıp sürekli mesaj atan adam 1 gün ortadan kayboldu sonradan da hiçbir şey olmamış gibi napıyorsun canım yazdı ben de iyiyim okuldayım sınav yapıyorum sen dedim o da ben de çalışıyorum aynı yoğunum dedi yani hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor. Ben de normal tepki verdim tavır trip yapmadım. Ama sohbeti de devam ettirmeye uğraşmadım
yav zaten sen o tavrin uzerine susarak adama cesaret veriyorsun. orada adama cikissaydin bir daha bakalim trip atabiliyor muydu boyle sacma salak seylere. simdi ayni hareketi tekrar edecek. muhtemelen ozel hayatinda da boyle surat asip dikkat cekmeye calisan biridir. tek cocuk, baba vefat etmis, yas buyuk, bunlari iyice incelemeniz lazim

Daha 3 kere görüşmüşsünüz, biraz daha tanımanız gerekir bu kararları vermek için hakkında. Gs yenilince 2 gün morali bozuldu içine kapandı diye hemen peşin hükümlü olmamak gerekir bence. Dediğim gibi benim eşim de öyle ama diyorum ki iyi ki evliyim onunla şükürler olsun:) Çok kötü birşey yapmamış, hemen i,stemiyorum derseniz hep yalnız kalırsınız zaten
Ben öyle dedim diye tefe koydular aman dikkat edin siz de aynı duruma düşmeyin 😄 hemen ayrılın şutlayın, bununla zaman geçmez falan demişler. Çokta güzel zaman geçiyor bence 😊 Yeter ki tek dertleri bu olsun. Neler görüyoruz, okuyoruz. Bende öyle diyorum yine dünyaya gelsem yine eşimle evlenirim 🥰
Hem kendine gelince yazar demiştim ki yazmış benzeri bende de var biliyorum çünkü 😄

Ben öyle dedim diye tefe koydular aman dikkat edin siz de aynı duruma düşmeyin 😄 hemen ayrılın şutlayın, bununla zaman geçmez falan demişler. Çokta güzel zaman geçiyor bence 😊 Yeter ki tek dertleri bu olsun. Neler görüyoruz, okuyoruz. Bende öyle diyorum yine dünyaya gelsem yine eşimle evlenirim 🥰
Hem kendine gelince yazar demiştim ki yazmış benzeri bende de var biliyorum çünkü 😄
Su konuda konu sahibi hakli, tabi ki isterse gs ligden dussun yine de konu sahibini aramasi , mesaj atmasi gerekirdi. Konu sahibi zaten bunun hesabini sorsun erkek arkadasina, hosuna gitmedigini soylesin. Dedigim gibi, benim esim de cok fanatik, gs yenildigi gun biz evde konusmuyoruz, agzini bicak acmiyor nerdeyse. Ölüm gibi birşey oldu ama kimse ölmedi denir ya, o yaşanıyor :)Bu bana kotu bir ozellik gibi de gelmiyor ayrica. Herkesin hassas oldugu konular var ne yapalim. Ben de eziyet goren, kotu halde bir hayvan videosu gorunce gunum cok kotu gecer mesela, butun gunumu etkiler, konusmak , gulmek pek icimden gelmez. Hemen , ayril , terket , hayat gecmez diyenler demek ki insan ustu ozellikleri olan kisilerle beraberler , hic , bu da boyle olmasaydi, dedikleri bir huylari yok demek ki eslerinin sevgililerinin, kusursuzlar:)

Son düzenleme:
Su konuda konu sahibi hakli, tabi ki isterse gs ligden dussun yine de konu sahibini aramasi , mesaj atmasi gerekirdi. Konu sahibi zaten bunun hesabini sorsun erkek arkadasina, hosuna gitmedigini soylesin. Dedigim gibi, benim esim de cok fanatik, gs yenildigi gun biz evde konusmuyoruz, agzini bicak acmiyor nerdeyse. Ölüm gibi birşey oldu ama kimse ölmedi denir ya, o yaşanıyor :)Bu bana kotu bir ozellik gibi de gelmiyor ayrica. Herkesin hassas oldugu konular var ne yapalim. Ben de eziyet goren, kotu halde bir hayvan videosu gorunce gunum cok kotu gecer mesela, butun gunumu etkiler, konusmak , gulmek pek icimden gelmez. Hemen , ayril , terket , hayat gecmez diyenler demek ki insan ustu ozellikleri olan kisilerle beraberler , hic , bu da boyle olmasaydi, dedikleri bir huylari yok demek ki eslerinin sevgililerinin, kusursuzlar:)
iyi de ağzı var dili yok, savunmasız, zavallı bir hayvan zarar gördü diye kötü olmakla
salak bi takım yenildi diye kötü olmak aynı şey mi ?
bir "can"a üzülmek tamamen insanlıkla, vicdanla ilgili. vicdanı olan herkes üzülür zaten
ama diğeri?
kocan maç kaybedildi diye karalar bağlarken o maçı kaybeden futbolcular para içinde yüzmeye ve lüks havuzlarında, villalarında keyiflerine bakmaya devam ediyorlar
allah akıl fikir versin cidden tuhaf bi kafa .

siz de cok hosgoruluymussunuz. adam bir gun boyuca yazmiyor, beraber gecirdiginiz gunun icine sı..ıyor. sizin moraliniz bozuluo buraya konu aciyorsunuz ama adam kiytiriktan aciklamasiz mesaj atinca hop aninda cevap yazmissiniz. bir de adama "iliski konusunda tecrubesiz" diyerek masumlastirmaya calisiyorsunuz. adam öküz bi kere. tecrubesizlikle alakasi yok bu durumun. deger vermeyi bilen biri degil, su tavirlarindan bu anlasiliyor. hadi tamam morali bozulsun ama saatlerce mi surer yanindaki kisiyi yok sayacak kadar. bir de size dil döktürmüş o kadar. bir de ustune arayip sormuyor. sanki maçi kaybetmesinin sorumlusu sizsiniz. ben olsam cok takilirdim bu duruma ve en az iki gun cevap yazmaz, ozur dilettirirdim bu sacma tavirlarindan dolayi. siz bisey olmadi gibi davrananarak adamin okuzce davrandigini hic farkettirmemis oldunuz

Hanımlar merhaba. Belki çoğunuza göre dert gelmeyecek ama ufak fikirler edinmek adına konu açmak istedim. 2 hafta önce bir arkadaşım vasıtasıyla biriyle tanıştım. Adam 39 yaşında, evlilik istiyormuş. İşi, maddi gücü yerinde. Babası vefat etmiş, annesiyle kalıyor. Sanayide otomobil yedek parça satıyor. Biraz kadınlarla duygusal ilişki anlamında zayıf biri ama tanıdığım kadarıyla iyi bir insan. Yani ilgili, kibar, günaydın mesajları atıyor, arar eder ilgilenir vs ama düz adam Sami anlayacağınız. Çok böyle romantik ve kadın ruhundan anlayan bir tip gibi değil. 2 hafta içerisinde 3 kere buluştuk güzel ve keyifli de geçti/ Çok koyu Galatasaraylı fanatik derecesinde ben de Galatasaraylıyım çoğu kadından da daha çok maç takip ederim hatta günler öncesinden dün akşamki derbiyi birlikte izleyelim diye konuştuk. Öyle de oldu ama malumunuz Galatasaray yenildi. İşte olay burada başlıyor. Maçtan sonra bir yerde yemek yedik, üstüne kafeye gittik bunun ağzını bıçak açmıyor benden taraf bile bakmıyor. Morali inanılmaz bozuldu. Ben de moralini düzeltmek için uğraştım bayağı, şirinlikler yaptım. Teselli etmeye çalıştım, hiçbir şey bitmedi dedim. Baktım bir sonuç yok. Ağzını bıçak açmıyor konuşsak da 2 laf ediyor 1i maç. Gözleri uzaklara dalıyor sessizleştik. Kafede kaç dakika karşılıklı öyle sessizce oturduk. Ben de cumartesi günü bir sınava girmiştim. Benim için önemli bir sınavdı ama kötü geçti yani benim de moralim çok bozuktu anlayacağınız. İşte kendimden örnek verdim bak benim de derdim sıkıntım var o kadar çalıştım olmadı ama bugün güzel bir vakit geçirmek, sohbet etmek için geldim önemli olan bu dedim. Ona bile haklısın dedi sadece beni teselli edecek pek bir şey söyledi. Ben böyleyim dedi benim üzüntüm böyle 1 gün sürer dedi. Ben de artık sinirlendim. Daha haftaya maçlar var, hiçbir şey bitmemiş ama sen şu an boş yere kendini üzüp şu anki anı mahvediyorsun dedim o da haklısın falan dedi. Ben de hesabı istedim ödeyip kalkacaktım neyse zorla o ödedi. Eve bıraktı beni, bırakırken de gideyim biraz kafamı toplayım arkadaşlarla konuşayım ben sana yazarım dedi ben de tamam dedim. Şimdi dün geceden bu saate kadar ses yok. Normalde her gün yazıp günaydın napıyorsun nasıl geçiyor günün diye mesaj atardı. Ortadan kayboldu. Ben de yazmadım açıkçası. Çünkü kendi haline bırakmak istedim. Ama bu şekilde havada biterse de çok komik olur gerçekten. Sizler bu konuda neler düşünürsünüz? Ne yapayım ya da yapmayayım fikirlerinize ihtiyacım var. Teşekkür ederim…

Not: 1 gün sonra, az önce yazdı kızlar yazdığı mesaj da “ne yapıyorsun canım” 😄
Annesi ile yaşayan kadın ruhundan anlamayan 40lik adam ve yumurtalarım çürüyecek artık evlenmeliyiz diyen 30luk kadın ilişkisi 10/10 .. yak gençliğini bacım.......

iyi de ağzı var dili yok, savunmasız, zavallı bir hayvan zarar gördü diye kötü olmakla
salak bi takım yenildi diye kötü olmak aynı şey mi ?
bir "can"a üzülmek tamamen insanlıkla, vicdanla ilgili. vicdanı olan herkes üzülür zaten
ama diğeri?
kocan maç kaybedildi diye karalar bağlarken o maçı kaybeden futbolcular para içinde yüzmeye ve lüks havuzlarında, villalarında keyiflerine bakmaya devam ediyorlar
allah akıl fikir versin cidden tuhaf bi kafa .
Haklisiniz ama bize gore “ salak bir takim “. Ben de anlamiyorum, bu yasta bu kadar fanatiklige de karsiyim ama fanatik olmasi, kotu biri, cekilmeyecek gibi, hemen terkedilecek biri oldugu anlamina gelmez diyorum sadece. Konu sahibi rahatsiz oldugu konuyu soyleyip, biraz daha deneyebilir gibi geldi bana.

Hanımlar sakin, konuşmuyoruz. Sadece napıyorsun mesajına geri döndüm. Akşama doğru bir daha yazdı hiçbir şey olmamış gibi, ona cevap vermedim. İçimden de gelmedi zaten. Ararsa ya da görüşmek isterse o zaman konuşacağım durumu sadece mesajla bu durumu konuşmak istemedim. Yani napıyorsun canım yazınca birden azarlar modunu açıp trip yapıp içini dökmek olmamalı bana göre. Bu da kendini önemli hissettirir çünkü. Yani şu an hiçbir şey olmamış gibi konuşmaya devam etmiyoruz. en son mesajına cevap vermedim kaldı öyle.

Haklisiniz ama bize gore “ salak bir takim “. Ben de anlamiyorum, bu yasta bu kadar fanatiklige de karsiyim ama fanatik olmasi, kotu biri, cekilmeyecek gibi, hemen terkedilecek biri oldugu anlamina gelmez diyorum sadece. Konu sahibi rahatsiz oldugu konuyu soyleyip, biraz daha deneyebilir gibi geldi bana.
Şu konuda üyeler haklı. Yani adam 39 yaşında, anı mahvetmiş ve bence de bana saygısızlık yapılmış. Yeterince olgunlaşmamış olarak görüyorlar. Ben de açıkçası kadınlarla ilişki konusunda pek tecrübeli olduğunu düşünmüyorum. Ama genel olarak kibar, anlayışlı, ilgili biri. Zaten ben de hiç yazmıyorum yine o yazdı bana. Son mesajına bilerek cevap vermedim ki sorun olduğunu anlasın. Eğer ararsa ya da görüşmek isterse zaten durumu konuşacağım. Aramazsa da böyle biter.

Annesi ile yaşayan kadın ruhundan anlamayan 40lik adam ve yumurtalarım çürüyecek artık evlenmeliyiz diyen 30luk kadın ilişkisi 10/10 .. yak gençliğini bacım.......
kadın doğası gereği inanmak, sığınmak, sevilmek ve beğenilmek ister; kadın hakkında söyledikleriniz sizce de ağır olmamış mı?

X