kendinizi gzel bulur musunuz?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
[/QUOTE][/B]merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım burda olmak cok hosuma gıttı...
KENDIMI cok abartılı bır guzellıkde gormuyorum ama kendımıde sevıyorum

evet evet en güzeliniz belli ikinci kim :)))))))) tatlicadiarzu

çok güzel bir konu öncelikle arkadaşım :asigim:

güzellik tabiki çok önemliii amaa herşeyde güzelllik değil kendi güzel olur ama bi konuşur herşeyi batırır böyle güzelliği napim..

güzeldir huyu berbattırrr ..
güzeldir güzelim diye herkezin kendinin sanar erkekleri kullanır.. :1rolleyes:

al bunu vur ötekini..:mymeka:

hem kendi aşırı güzel hemde huyu güzel gördünüzmü ?? her güzelin her insanın vardır bi kusuru Allah bir yerden veriyosa inanıyomki kesin bi tarafından alıyodurr sınıyodur..

Birde şu var Allah inanıyorumki ki dogru oldugunu düşünüyom herkezi bir şey ile sınarr birine çok güzellik verir erkekler peşindedir onu bu yönde sınar.. güzelliğini kötü yöndemi kullancak diye.. :asigim:

kimine akıl veriri zeka verir onu aklıyla sınar kötü yöndemi kullancak diye..

kimine çok para veriri onu parasıyla sınarrr fakiri unutup paradan nankör olacakmı diye..

güzellik insanın kalbindedir.. öyle insanlar varki görünüş berbat ama kariyeri yerinde tatlı dilli insana kendini sevdirir işte burada o dünya güzeir gelir karşındakine..

bende kendimi güzel bulurum ama bazı sabahlar kalkarım bugün çok çirkinim derim kendi kendime:))) Burnun estetikmi yok saçların harika yok sexisinn :)))... yok çok güzelsinnn bunları çok duydum ama benim için hiçbir önemii yok.. Benim begendigim beni begensin o bana yeter... şansım açık olsun sevdiklerim yanımda olsun da ben çirkin oliyim..
:asigim::asigim:

güzel olduğumu söyleyen kadar çekici olduğumuda söylerler...kendimi severim bende...şükredip oturuyorum iştebenneyaptımki

guzel oldugumu soylerler ama ben ackcasi kendimi hic oyle bulmuyorum, aksine cirkin buluyorum, burnumu hic begenmiyorum,sinirlendigim zaman yuzumde iyice ortaya cikan sivilce izlerimden nefret ediyorum, birde pek guzel giyinemiyorum, nedenine gelince calistigim ortam buna pek uygun olmadigi icin cok sade giyiniyorum, sacim hep toplu,fon hic cektirmem mesela, ama birini gorsem bakimli cok kiskanirim, hemen yapayim derim, makyajli olunca da herkes bakiyor ona da sinir oluyorum, gerci normal halime de bakiyorlar.
aslinda ben makyajli degilde bakinca insanlar ayni bir melek diye dusunsun isterdim benim hakkimda, ama yine de sukur

ama tabi arkadaslar en onemlisi insanin bahtinin sansinin ve kalbinin guzel olmasi, yoksa dusunun cok guzelsiniz,kotu bir evliliginiz var, cocuklariniz kotu, biri cok kotu bir hastaligi var, esiniz surekli sizi aldatiyor, siginacak bir yeriniz yok, guzellik degil sans onemli bence, annem hep der insanin sans guzel olsun...

Ruh halim ile bağlantılı......
Eğer iyi bir günümdeysem kendimi güzel bulurum.
Ama kötü bir gün geçiriyorsam kendimi çok çirkin bulurum.

Evet kendimi oldukça güzel bulurum, çevremdeki insanlar da..
Güzelliğin avantajları yanında dezavantajları da var bence.
Kimi arkadaşlar iş hayatındaki işe alımdaki vs. avantajlarından bahsetmişler doğru.
Ama eğer amiriniz bir bayansa güzellik sizin en büyük hatanızdır. tatlicadiarzu

Avikap sözlerine sonuna kadar katılıyorum,gerçekten amiriniz bayansa güzellik büyük bir hata oluyor, geçmişte bunu yaşayan biri olarak söylüyorum.Benimde şansıma hep bu tip bayan amirler denk gelmiştir,bu tip insanlar insanın mesleğinden soğuyarak işi bırakmasına bile neden oluyorlar.:1no2:

birinci sorunla başlıyım kendimi çok güzel bulmam ama güzelimdir ortalamanı üstünddeyimdir başkaları da bunu dile getirir.
ikinci soruna gelirsek evet var güzellik dikkat çekmede bi unsur ve bu bazen iyi olurken bazen de başınıza olmadık işler açıo... istenmeyen bakışların üztünüzde toplanması( abartılı br durumunuz olmasa bile), sevgilinizin yada nişanlınızın eşinizin bundan dolayı aşırı kıskançlıkları gibi... bazen de iyi çünkü insanın özgüvenini etkileyen birşey bence güzellik...
üçüncü soruna gelirsek tam da bugün bunu tartışmıştık kuzenimle. o benim sözlüme güzel çocuk diodu boylu poslu yakışıklı ama benimki pek güzel değil dedi ve ortalam güzelliğe geldi konu... ortalam güzellikle üstü arasında fark var bence ortalamalar değil üstleri dikkati çeker hep yani ama hayatta ne değiştirir tam bişay diyemeyeceğim üstte yazdığım etkileri ortaya çıkarabilir...
güzellik çok şey getirip götürme< bence sonuçta biri tatlı diliyle de muhteşem birinin önüne geçebilir. getiriler ve götürüler kşiye bağlıdır ve durumları tersine çvirmek de kşiye bağlıdır...

benimde ruh halime göre deişir bazen kendimi güzel bulurum bazende aynaya bakasım gelmez ama genelde güzel olduğumu söylerler :teytey: övünmek gibi olmasın ama bence yüz güzelliği deyilde iç güzelliğidir önemli olan

Evet kendimi güzel bulurum....hemde coook güzel bulurum....

Kendimle, yasadiklarimla, yaptiklarimla vs ilgili hic bir kompleksimde yok Allaha sükür....

Güzellik insana ne bisey getirir nede bisey götürür...
Insan ne yapiyorsa, nerelere geliyorsa akli, zekasi ve karakteri kisiligile gelir...

Gerizekali ve kisiliksiz bi insan olsam kimsenin beni güzel oldugum icin ise alacak veya arkadas ortamina sokacak hali yok....

kendi dış gorunusum uzerıne fazla dusunmuyorum aslında daha çok kısısel ozellıklerımı guzel bulurum onlarla benı seven sever.geneldede gorunuse baglı arkadaslıklar kurmadıgım ıcın arkadslarımında ole olduunu dusunuyorum.kendıme bakan bakımlı bırısıyım temızım bunlar benım ıcın guzellık sembolu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…