Kendini bilmezler hep mi bana denk gelir.

Tabi ki çok çok haklısın ama otel pahalıya geliyor tahminim onlara.
Sizi anlıyorum da. Kendinizi biraz aşmanız lazım, bu kadar iyi olmayın. Bu kadar düşünceli olup kimsenin bütçesini de dert edinmeyin...
Sonra cinnet geçirip, içine atıp, hasta olacak sizsiniz. Baştan yok deyin kötü olun. Ne demişler malım seni vereyim de mi kötü olayım vermeyeyim de mi !

Çok doğru söz. Kendimde sıkıntı zaten boş insan olarak görülüyorum. Hayır demek büyük nimet öğrenmem lazim

Konuda beni en çok rahatsız eden son cümleniz oldu bebek olmuyor algısı yaratmış. Çok üzücü orada bi azarlayıp acil işim çikti diyip evine yollamalıydınız.

Misafir akraba sevmem

3-4 gün hadi kaldı gitmesi lazım ya da yardım edecek
Benim de ablam böyle poposunu kaldırıp asla bir iş yapmaz yeğenim her yeri dağıtır insanın sinirleri bozulur

Ben ona gidince toplarım bana da bırak toplama der öyle olmaz birlikte toplayalım ben sana , sen bana yardım et derim anlamaz

Ay bunaldım bak birden aklıma geldi çok görüşmeme kararı aldım maalesef yoksa kötü olacağız

İnsan sofra hazırlarken bir tabak koymaz mı ya koymuyor bi de diyor ki ben gelirken içecek aldım sağol zahmet etmişsin

Seninle aynı şeyleri yaşıyorum şu sıralar bugün son günüm inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…