KENDİNE BAK KÖTÜ GIYINIYORSUN

ya atanamayan öğretmenmişsiniz eski konunuza bakınca gördüm.Ben sizi daha eğitimsiz sanıp ona göre yazdıklarımı basitleştirmeye çalışmıştım özürlerimi kabul et.umarım atanırsın en kısa zamanda

Acaba altın küpem sahte mi düşüncesini verdiniz bana .eşim hediye aldı altın yani ama alerji yapıyor kuyumcuya mi götürüp sorsam
Altındır, fakat has altın değildir. Cildiniz çok hassas olduğu için tepki vermesi normal. İçine nikel karıştırılmıştır.

İnş kendinizi biran önce toparlarsınız. Komşunuz da size büyük iyilik yapmış. Bazen insan kendini fark edemiyor

Ben komşuyu sevdim. Benim de böyle bir arkadaşım var of nasıl uyarsam kırmadan bilemiyorum ama mis gibi işi var işe giderken diz yapmış pantolon tuhaf basit küpeler komik simli makyajlar. Biri buna dur demeli. İyi yapmış komşunuz ama ha ben böyle iyiyim diyorsanız boşveriniz.

Atanamayan edebiyat öğretmeni
Artık da atanmak istemiyorum zaten çalışmak hayal oldu öyle de kaldı...

konu sahibi morhıpo sitesini şiddetle tavsiye ederim.bazı günlerde o kadar ucuz marka ürünler oluyorki şaşarsınız.uzun gömlek elbiseler Beymen fabrika marka pantolonlar defacto lvw fiyatına yakın fiyatlara satılıyor.1v1y sitesınde arada beta marka ayakkabının outlet urunleri 100 tl civarı satılıyor .çok kaliteli markadır.hotiç te öyle sakın mağazadan almayın ınternettte çok ucuza bulunuyor.haftada 3 gun yarım saatınızı 1v1y morhıpo markafoni gibi sitelerde gezininrseniz en ucuz en kaliteli ürünleri yakalarsınız.mesela nıke eşofman takımı mağazada 320 dendi bana ama ınternetten 139 tl ye buldum aldım.akıllı alışveriş yapmaya alışın hem marka hem de ucuz giyinin

O konularda dikkat ediyorum canim sağol yine hatirlattigin için

Atanamayan edebiyat öğretmeni
Artık da atanmak istemiyorum zaten çalışmak hayal oldu öyle de kaldı...
çocuk olduktan sonra ben de işi bıraktım .siz çocuk biraz buyuyunce uygun iş bulmaya bakın kreş yaşına gelince yani.eğer hiç çalışmazsanız eğitiminiz körelir siz körelirsiniz zamanla kendinizi ilkokul mezunu ev hanımı hisseder bunalıma girersiniz.umarım herşey gönlünüzce olur

3 cift altin kupem var, once degil altin, imirasyonlar bile etkilemezdi.
Simdi o altin kupeleri de taksam kulak deliklerim yara oluyor.
Bunu anlayamiyorum ben de oysaki altin etkilememeli

3 cift altin kupem var, once degil altin, imirasyonlar bile etkilemezdi.
Simdi o altin kupeleri de taksam kulak deliklerim yara oluyor.
Bunu anlayamiyorum ben de oysaki altin etkilememeli
Şeffaf oje sür diyorlar acaba altına da sursek olur mu ?

Taki takmak zorunda degilsin illa olsun istiyorsan bros takabilirsin
Yada kiyafetinin ustune takilan kolye
Giyime cok para harcamanada gerek yok
Benim iki pantolonum olur birini yikar birini giyerim
Tunik bluz gomlek genelde tek renk giyerim desenli cok siritiyor gene mi bu dedirtiyor
Ama tek renk hic anlasilmiyor
Ust giyimi daha cok alirim
Kaban ceket tarzi kiyafeti iyi alirim iyi para veririm uzun sure kullanirim
Şal takarim mutlaka ipek alirim herkesin 10 taneyse benim 4 tane olur ama cok şık duruyor onuda tek renk tercih ederim ve alinca yillarca kullanirim

Önceden güzel giyindiğini söylüyorsun şimdide giyinebilirsin aynı şekilde, takı takmakla giyinmenin nr alakası var bende onu anlamıyorum, dikkat çekici şeylerden çok, derli toplu giyinmek gerekir.

Nereden nereye tasindiniz merak ettim

Eskiden taki takardim sonra saat bile fazla geldi.
Alyans ta dahil hiçbir şey takmıyorum.
Hiç aklıma gelmedi ben hiç taki takmıyorum diye ne alaka yani ?
Akıllı uslu ,sade ama şık olan 3_5 üst
Bir o kadar alt alın
Kombinleyin

Çok doğru demiş komşun.. kendine harca kendine bak yoksa sana harcanmayan paranın hayrını başkaları görür.

kendine alışveriş yap.. aylık belli bi para al eşinden sadece kişisel harcamaların içn.

Bu yıl elbise trend. Boydan 2-3 tane sade elbise al abartılı değil . Yeni şeyler çıkıyor sürekli o yüzden doldurma dolabını zaman zaman al.

Bekarlıktaki kıyafetler duruyor demişsin inanamadm. Bn resmlerde o kıyafetlerime gülüyorm nasıl giyinmişim diye :) çok para harcamadan şık olabilirsin.. yeterki doğru şeyler al. Pantolon tunik eşarp gibi çok parça alma mesela bunların yerine bi elbise al bu ay başka birşey alma. Gelecek ayada başka bşey alırsın. Paranı bu şekilde doğru kullanabilirsin.

Bende saatdisinda hic takı takmam. Kolye vs. Hemen sıkılıyorum. Saat de alerji yapiyor mu kordonu deri vs. Olsa ?
Teyzeye gelince iyi niyetli olabilir belki ama ne bileyim ben birine asla kötü, eski, zevksiz vs. Giyiniyorsun diyemem. Alamiyor olabilir durumu olmayabilir veya zevki oyledir. Kıyafet degil önemli olan insanlık. Neyse.
Şuan bircok magazada kış indirimi var ve marta kadar sürer.
Propozisyonunuzu dikkate alarak mumkun oldugunca farklı kiyafetlerle kombinleyebileceginiz kiyafetler alın. Aklinizda bir kombin olusturun örneğin mavi tunik kombinleri gibi. Ona gore alsverisinizi yapin. Yeni birseyler giymek size iyi gelecektir.

Benim dis mekke ic paris

Dis kiyafetsiz asla yapamam. Bu aslinda buyuk kolaylik konu sahibi tavsiye ederim..

Yazin mesela uzerimde askili altimda kot uzerime dis kiyafet esarp sal 5dakikada kapidayim. Diger turlu pantolon tunige uyacak tunik ayakkabiya uyacak hic ugrasamam cocuklar okulda kalir

Bunlar konuyla alakasiz ama alakali

Dolabini yenilerken acele etme herzaman giyebilecegin seyler al oncelikle..
Dar kiyafetlerden kacin hem tesetture tezat hem de bol daha stil daha asil daha zengin duruyor bana gore..
Vucut tipini tenine yakisani en iyi sen bilirsin alisverilerinde bunlara dikkat et..

Madem tesetturlusun moda diye lutfen tesettur disina cikma bileklerin gorunmesin mesela hatlarin belli olmasin..

Kolay gelsin

Bende altın küpe takamam kulağım yara oluyor sadece altın deil gümüş platin sahte fark etmiyor yara oluyor sisiyor evet olabilir çok güzel ucuz kıyafetler alabilirsin canım dünyalık hevesleri için kendini ve çocuğunu boslama kocan bile demiş haklı diye giyin suslen boşver evin içinde bile kocan geleceği zaman parfümünü sık hafif makyaj yap ve evin içinde olsan bile giyin bende kapaliyim ama evin içinde kim görebilir ki istediğim gibi giyiniyorum kaldı ki dışarı da mı giyinmeyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…