Kendimi kötü hissediyorum ..

Hahaha ay yorumlarınıza çok güldüm Konu devredildiğini de bilmiyordum Bence ismini değiştirmeniz yeterli konuyla konu sahibi ilgilenmek mi zorunda ki

ahahaa ben anlamadım bile o izleme işini
güya izliyorum mesela ama hiç yazdığı mesajları filan göremiyorum
eskiden kendi profilimde gözükürdü oradan takip ederdim şimdi yok cııkkks
Yorumlarını beğendğimiz kişilerin yorumlarını görmek güzel olurdu eskisi gibi..

bir de izle- demek onun yorumlarını gör demek takip etmek olarak algılamayın bence

Bu izleme mantığını tam olarak anlayamadım zaten. Site hakkında sorulara yazdım, sadece nasıl izleyebileceğimizi anlatmışlar. Sizin dediğiniz gibi olsa gerçekten daha etkili olurdu, fakat şu an sadece o üyeye daha kolay ulaşmak için izlemeyi kullanıyorum.
Bir de "şu kişinin sizi izlemesine izin veriyor musunuz?" gibi bir seçenek yok. Belki ben o üyenin beni izlemesini istemiyorum! Empati kurunca da o kişi de belki benim izlememi istemiyordur ama "hayır" deme seçeneği yok. İstenmeyen misafir gibi oluyorsun o zamanda Teşekkürler.

İzle deyince nasıl daha kolay ulaşılıyor
bir farkı yok sanırım?

İzle deyince nasıl daha kolay ulaşılıyor
bir farkı yok sanırım?
Oradaki üyelere tıklayıp son hareketlerini filan görebiliyorsun yada son mesajını, bazı üyeler nerede ilginç konu var onu buluyorlar . Yoksa pek bir hayrı yok aslında :)

Oradaki üyelere tıklayıp son hareketlerini filan görebiliyorsun yada son mesajını, bazı üyeler nerede ilginç konu var onu buluyorlar . Yoksa pek bir hayrı yok aslında :)
aa öyle miymiş dur bakiim bulabilecek miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…