kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

canım çoğu bitti sayılır biraz sora devam etcem hemen yoruluveriyorum ya sıcak bide çekilmiyor ütü
sen akşama uğraşma gönder ben yapıvereyim:KK1::KK1:
Oy canım sende yorulma aksam serinliginde yapsaydın ütüyü zor oluyor yoksa ben camlari açiyorum karşilikli orta bi yere geçip yapiyorum

İyi sayılırım kötü bi baş ağırısıyla uyandım bugün ama geçti biraz :) sen nasılsın.

baş ağrısı denince midem bulanıyor artık
bende idara eder canım bide dediğin gibi başım ağrımasa çok iyiy olcam ama bunada şükür
canım kusuruma bakma benim çok unutuyorum ama sen konyalı ve 2 senelik ilişkisi olan arkadaştın demi isminde neydi bak uçtum yine hatırlatabilirmisin
arkadaşlar kızıyorlar çok unutuyorum diye ama elimde değil :18::18::18::18::18:

baş ağrısı denince midem bulanıyor artık
bende idara eder canım bide dediğin gibi başım ağrımasa çok iyiy olcam ama bunada şükür
canım kusuruma bakma benim çok unutuyorum ama sen konyalı ve 2 senelik ilişkisi olan arkadaştın demi isminde neydi bak uçtum yine hatırlatabilirmisin
arkadaşlar kızıyorlar çok unutuyorum diye ama elimde değil :18::18::18::18::18:

Senindemi ağrıyor artık alıştım bende her gün ağrıdığı için...
Evet o benim ismim tuğçe unutmamışın yani bazen bendede oluyor öyle unutkanlık :)

Senindemi ağrıyor artık alıştım bende her gün ağrıdığı için...
Evet o benim ismim tuğçe unutmamışın yani bazen bendede oluyor öyle unutkanlık :)

evet canım ya baş ağrılarım yüzünden hayat standardım yerlerde sürünüyor desem yeridir

Herkeste var sanırım bu baş ağrısı bide çözümü olsa keşke bide ben ilaç içmeyi falanda sevmem hiç :)

bende sevmem canımda günde 5 ilacım var mecbur kalınca içiliyor işte
neyse boşver onuda söyle bakalın nasıl gidiyor bu aşk işleri :KK19::KK48:

X