kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

bende sevmem canımda günde 5 ilacım var mecbur kalınca içiliyor işte
neyse boşver onuda söyle bakalın nasıl gidiyor bu aşk işleri :KK19::KK48:

Doğru söylüyorsun haklısın.
Güzel gidiyor bi problem yok öyle büyük bişey genelde küçük şeylerden kavga ederiz zaten :)

Doğru söylüyorsun haklısın.
Güzel gidiyor bi problem yok öyle büyük bişey genelde küçük şeylerden kavga ederiz zaten :)

Küçük minik kavgalar hep olur ama önemli olan o sırada incilmemek incitmemek kırıcı söz etmemek hiç kavgasız bir ilişkide yeryüzünde yoktur sanirim :21:

Küçük minik kavgalar hep olur ama önemli olan o sırada incilmemek incitmemek kırıcı söz etmemek hiç kavgasız bir ilişkide yeryüzünde yoktur sanirim :21:

ne kadar haklısın ama bunu başarmak zor biraz galiba
malesefki toplumca tartışma esnasında kendimizi kaybedip en son söylememiz gereken sözleri en başta söyleyiveriyoruz
bu yüzden kırgınlıklar çığ gibi büyüyüp nefrete dönüşüyor sanırım ne dersiniz...

malesefki toplumca tartışma esnasında kendimizi kaybedip en son söylememiz gereken sözleri en başta söyleyiveriyoruz
bu yüzden kırgınlıklar çığ gibi büyüyüp nefrete dönüşüyor sanırım ne dersiniz...

Evet dogru söylüyorsun büyük bir kesim aynen öyle olmus tahammülsüz yaşam şartlarindan olsa gerek stres stres hersey sorun çözüm bulamıyınca en yakınındakilere patliyorlar ve içinden çıkılmaz bir hal aliyor yaşamlari biz o kesimden olmamaya calişmaliyiz bence sabirli ve dikkatli olmaliyiz söz ateştir dikkat etmek lazim

Kesinlikle haklısın herkese karşı öyleyiz bin kere düşünüp bir kere söylememiz lazım ama biz öyle yapmıyoruz maalesef.

Evet dogru söylüyorsun büyük bir kesim aynen öyle olmus tahammülsüz yaşam şartlarindan olsa gerek stres stres hersey sorun çözüm bulamıyınca en yakınındakilere patliyorlar ve içinden çıkılmaz bir hal aliyor yaşamlari biz o kesimden olmamaya calişmaliyiz bence sabirli ve dikkatli olmaliyiz söz ateştir dikkat etmek lazim

elbette ancak bazen tartışma kaçınılmaz oluyor otobüse bindim geçenlerde malesef çok dolu oluyor onlarda
benden sora binen bi hanım dediki biraz ileri gidin bende ona gidemem inanın hiç yer yok dedim
gerçektek ayak basacak yer bile yoktu
daha sora beni ittirmeler kaktırmalar çevresindeki diğer insanlarıda benide çok rahatsız etti
bende dedim sakin olun bizde sizin kadar sıkıştık
sora
kadın anlamsız bi şekilde bağırmaya başladı ben sığmadımda bu ne böyle ileri gitmiyor kimse diye
bnden sora bikaç kişiyle daha tartıştı
bazen kavgadan kaçamıyorsun kısaca en iyisi duymazdan görmezden geklmek ama olmuyor :KK36::KK36::KK36::KK36:

X