kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

elbette ancak bazen tartışma kaçınılmaz oluyor otobüse bindim geçenlerde malesef çok dolu oluyor onlarda
benden sora binen bi hanım dediki biraz ileri gidin bende ona gidemem inanın hiç yer yok dedim
gerçektek ayak basacak yer bile yoktu
daha sora beni ittirmeler kaktırmalar çevresindeki diğer insanlarıda benide çok rahatsız etti
bende dedim sakin olun bizde sizin kadar sıkıştık
sora
kadın anlamsız bi şekilde bağırmaya başladı ben sığmadımda bu ne böyle ileri gitmiyor kimse diye
bnden sora bikaç kişiyle daha tartıştı
bazen kavgadan kaçamıyorsun kısaca en iyisi duymazdan görmezden geklmek ama olmuyor :KK36::KK36::KK36::KK36:

öyle dengesiler çokkk ya canım sorma onlari gerçekten görmemezden gelmek lazım yoksa insanı çiledne çıkarırlar.
bizde gecen minübüsteyiz biri şöföre bagiriyor biraz hızlı git bu ne böyle digeri bagiriyor yavaş sürsene acalen ne ordan başka biri çıkıyor inicem diye tamam diyor şöfer müsait yer ariyor 2 adımlık yer gitti durdu bi ton laf etti inen kişi neymiş dedigi yerde indirmemiş ölürmüsün kardeşim yürü iki adım diyesim geldi :KK53::KK53: manyak çok yaa

öyle dengesiler çokkk ya canım sorma onlari gerçekten görmemezden gelmek lazım yoksa insanı çiledne çıkarırlar.
bizde gecen minübüsteyiz biri şöföre bagiriyor biraz hızlı git bu ne böyle digeri bagiriyor yavaş sürsene acalen ne ordan başka biri çıkıyor inicem diye tamam diyor şöfer müsait yer ariyor 2 adımlık yer gitti durdu bi ton laf etti inen kişi neymiş dedigi yerde indirmemiş ölürmüsün kardeşim yürü iki adım diyesim geldi :KK53::KK53: manyak çok yaa

hani bazı insanlarda çeker ya bende onlardanım zaten
paratonel gibi çekerim belayı tartışmayı
bence bu sorunlar bizim bencilliğimizden kaynaklanıyor malesef sadece kendimizi düşünüyoruz

arife kaçma benden gel gel gel bana
yakaladımmm:KK9::KK9:

ahaaaa yakalandık:.)))))))))))kaçarmıyım kız hiç geçmiş sayfalara göz atıyordum canım.nasılsın bakalım
ayrıca benim kaynanmla aramı sormuşsun söylym orta şekerli genel olarak iyidir ama bazen damarıma basar bende susamam.
biraz fazla tutucular bende gelemiyorum eşim sağolsun susturur onları.
eee akşama menüde ne var?

ahaaaa yakalandık:.)))))))))))kaçarmıyım kız hiç geçmiş sayfalara göz atıyordum canım.nasılsın bakalım
ayrıca benim kaynanmla aramı sormuşsun söylym orta şekerli genel olarak iyidir ama bazen damarıma basar bende susamam.
biraz fazla tutucular bende gelemiyorum eşim sağolsun susturur onları.
eee akşama menüde ne var?

hep aynı canım idare etmeden olmuyor işte
menü çok kötü canım ya henüz bişey yok ve kocacım yarım saat sora gelcek çok kötü vaziyet yani ama başımdan kalkamıyorum ayağa yine

menü çok kötü canım ya henüz bişey yok ve kocacım yarım saat sora gelcek çok kötü vaziyet yani ama başımdan kalkamıyorum ayağa yine

Hadi bakalim birak pc mutfaga marş adam tüm gün çalişmiş yemek yok :):KK53:

Bende kaçiyorum kendinize iyi bakiniz

aaa canım geçmiş olsun dikkat et ya aman bu günde kahvaltılık şeyler yersiniz yada dışardan isttersiniz dert etme olmadı ben yaparım yaa:)

Hadi bakalim birak pc mutfaga marş adam tüm gün çalişmiş yemek yok :):KK53:

Bende kaçiyorum kendinize iyi bakiniz

haklısında canım kafamı kaldıramıyorum ayağa kalkınca başım dönüyor yani
bu ara çok hasta oldum nedense
sana iyi akşamlar yine bekleriz

haklısında canım kafamı kaldıramıyorum ayağa kalkınca başım dönüyor yani
bu ara çok hasta oldum nedense
sana iyi akşamlar yine bekleriz

Ozaman çok dikkat et kendine havalrdan olabilir sıcaklar insanı sersemleştiriyor . bi çay demlersin kahvaltiliklari koyarsınız mis gibi takma yemegi kafana :KK16:

aaa canım geçmiş olsun dikkat et ya aman bu günde kahvaltılık şeyler yersiniz yada dışardan isttersiniz dert etme olmadı ben yaparım yaa:)

sağol canım dert etmiyorum zaten canımdan kıymetlimi ya
yarın sabah misafirim gelcek canım izmirden ablam gelcek bir kaç gün olmayabilirm
şimdiden belirtiyorum müsait olduğun zamanlarda topik sana emanet
ablam hamile doktor işleri filan var işte gezdirmekte gerekiyor
zelişle sen idare edersiniz artık demi size zahmet

sağol canım dert etmiyorum zaten canımdan kıymetlimi ya
yarın sabah misafirim gelcek canım izmirden ablam gelcek bir kaç gün olmayabilirm
şimdiden belirtiyorum müsait olduğun zamanlarda topik sana emanet
ablam hamile doktor işleri filan var işte gezdirmekte gerekiyor
zelişle sen idare edersiniz artık demi size zahmet

çok sevindim canım ne güzel ablan geliyor valla gözün aydınmı derler bu durumlarda artık neyse ondann işte:))))))))
canım topiği elimden geldiği kadar idare ederim zelişle birlikte ama sende fazla özletme kendini.ayyy kendinede dikkat et çok sıcak sen ilaçları düzgün kullanmıyormusun başın niye ağrıyo o kadar?hamiş falan olmayasın kız:)

çok sevindim canım ne güzel ablan geliyor valla gözün aydınmı derler bu durumlarda artık neyse ondann işte:))))))))
canım topiği elimden geldiği kadar idare ederim zelişle birlikte ama sende fazla özletme kendini.ayyy kendinede dikkat et çok sıcak sen ilaçları düzgün kullanmıyormusun başın niye ağrıyo o kadar?hamiş falan olmayasın kız:)

canım sağol ya ablam öğretmen okul kapandı ya şimdi geleyim demiş işte
yok canım ya hamilelik falan zaten şu an olamaz içtiğim ilaçları bırakamıyorum ya o yüzden
müsait oldukça uğrarım tabii ama her zaman giremem

canım sağol ya ablam öğretmen okul kapandı ya şimdi geleyim demiş işte
yok canım ya hamilelik falan zaten şu an olamaz içtiğim ilaçları bırakamıyorum ya o yüzden
müsait oldukça uğrarım tabii ama her zaman giremem

tamam canım sen merak etme kendine de dikkat et ayy izmir çok güzellll

tamam canım sen merak etme kendine de dikkat et ayy izmir çok güzellll

evet güzel vallada biz pek gidemiyoruz eşimin işleri her zaman çok youn çunkü
canım benim gitmem lazım ya kusura bakma gece buluşurmuyuz yine ne dersin kesin zelihada gelir bu gece
dün dediklerimizden sonra
şimdilik öptüm seni

evet güzel vallada biz pek gidemiyoruz eşimin işleri her zaman çok youn çunkü
canım benim gitmem lazım ya kusura bakma gece buluşurmuyuz yine ne dersin kesin zelihada gelir bu gece
dün dediklerimizden sonra
şimdilik öptüm seni

tamam canım sen git eşinde gelir zaten hadi görüşürüz akşam benimde işim var zaten hadi öptm byy

X