kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

topiğimin gülleri demedn mi esraaa. soldum gittim yaa .:KK14: :KK14: :KK14:

canım benim sen tabiki topiğimin gülüsün hepimiz öyleyiz akşam konuşacak bişey bulamayınca sana sardık
arifeyle ikimiz daldırdık baya bi :KK1::KK1::KK1:
yoksa biz sana kıyabilirmiyiz canım benim :KK16::KK16::KK16::KK16:
bu yazıyı özür yazısı olarak kabul etme sakın çünkü aynılarını yine yapcaz sana öpüldün :KK54::KK54:
ha birde kendi kendine konuşma seni deli zannederler.bide tırsmış hemen tırsıııık tırsıııık :18::18::18:

Son düzenleme:
günaydın güzel tatlı hoş bayanlar:)))))))
esracım maşallah kayınvalideyle de arandan su sızmıyor pehhhh bana inat hıh:KK43:((((((((
zelişim ne oldu benim blendrn ahı seni fena tırsmış hale getirmiş valla karnım ağrıdı gülmekten:))))))))
bende ajanım haaaa pehhhhh:)

günaydın güzel tatlı hoş bayanlar:)))))))
esracım maşallah kayınvalideyle de arandan su sızmıyor pehhhh bana inat hıh:KK43:((((((((
zelişim ne oldu benim blendrn ahı seni fena tırsmış hale getirmiş valla karnım ağrıdı gülmekten:))))))))
bende ajanım haaaa pehhhhh:)

canım işte geçiniyor sayılırız ya fena değil aramız
kötülükten bişey çıkmıyor ne yapalım
senin kaynanayla araan bozukmuydu ya
bi çocuk meselesi vardı ama demi sahi unutuyorum ben çok ya kusura bakmayın

dün gece eğlence çoktu yine ama sen yoktun akşamları hiç gelemiyorsun galiba
senin varmı kayınvaliden falan

canım akşamları hiç fısat bulamıyorumki yemek fazlı bulaşık biraz sohbet derken zaman geçiyor
Kayinvalidem var tabiki ama ayrı semtlerde oturuyoruz çok yakın degiliz 2saatlik yol mesafemiz var

canım akşamları hiç fısat bulamıyorumki yemek fazlı bulaşık biraz sohbet derken zaman geçiyor
Kayinvalidem var tabiki ama ayrı semtlerde oturuyoruz çok yakın degiliz 2saatlik yol mesafemiz var

anladım canım aslında aynı işler bizdede var ama benim eşim erken yatar bende ise uyku bozukluğu var uyuyamam hemen öyle
ondan oturabiliyorum yani seninle bi konu konuşsak bari ya vakit geçer
geçenlerde herkes eşiyle nasıl tanıştını anlatsın dedik ama çoğu bekardı sen anlatmak istermisin özzel değilse tabii

X