kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

anladım canım aslında aynı işler bizdede var ama benim eşim erken yatar bende ise uyku bozukluğu var uyuyamam hemen öyle
ondan oturabiliyorum yani seninle bi konu konuşsak bari ya vakit geçer
geçenlerde herkes eşiyle nasıl tanıştını anlatsın dedik ama çoğu bekardı sen anlatmak istermisin özzel değilse tabii

Canım eşimde bende aynı saatterler işe gidip aynı saatlerde geldigimiz için uykuda aynı saatte oluyor ayrı yattıgımızı hiç hatırlamam aynı anda uyuruz :)

Biz eşimle internette tanişmiştik ve bugunlere geldik siz nasil taniştiniz

Canım eşimde bende aynı saatterler işe gidip aynı saatlerde geldigimiz için uykuda aynı saatte oluyor ayrı yattıgımızı hiç hatırlamam aynı anda uyuruz :)

Biz eşimle internette tanişmiştik ve bugunlere geldik siz nasil taniştiniz

en iyisi aslında beraber hareket etmek ama ben rahatsızım işte ilaçlarımı almadan uyuyamıyorum
elimde olmadığı içinde eşim anlayışla karşılar saolsun
biz üni. de tanıştık canım hemşerilerin gurubu oluyor genelde orda tanıştık yani

Aha burdaymıssın bende araya işler girdi onlarla ugraştim bi tur atayım cok oturdum bugun nasıl geçiyor evde zaman çalişmayı düşünmüyorsmuusu n

Aha burdaymıssın bende araya işler girdi onlarla ugraştim bi tur atayım cok oturdum bugun nasıl geçiyor evde zaman çalişmayı düşünmüyorsmuusu n

çalışma isteği hep varda canım eşim bu konuda biraz tutucu
bugün evde temzlk yaptım yarın izmirden ablam gelecek yiğenimle berabar
birazdan da ütü yapacağım ev işleriyle geçiyor işte

X