kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

gelebek naber ay bende gıremedım ıkı gundur ya cok hastaydım

selam kızlar nabersiniz bakalım kızlar benim kuzen ameliyat olacakta ben ordayım fazla giremiyorum kusura bakmayın kısa zamanda geri döneceğim aranıza çok sevbiyorum hepinizi hoşçakalın

selam kızlar nabersiniz bakalım kızlar benim kuzen ameliyat olacakta ben ordayım fazla giremiyorum kusura bakmayın kısa zamanda geri döneceğim aranıza çok sevbiyorum hepinizi hoşçakalın

gunaydın abla gecmıs olsun ... neyı var kuzenının ?

kimseler yok bende turşular kurutmalaRla uğraşıyorum Esracım geçmiş olsun tatlım kuzenin amileyet olmuş sen nasılsın canım
sohpet etmeyi özledim sizinle kızlar kendinize iyi bakın canlar öpüyorum

kimseler yok bende turşular kurutmalaRla uğraşıyorum Esracım geçmiş olsun tatlım kuzenin amileyet olmuş sen nasılsın canım

Bazı sevıyesızler buraların havasını kacırsada hersey cok guzel

nadişim kusura bakma ben son sayfayı göremedim.. profil sayfamdan gördüm son yazdığını..
boşwerin kimseye uymayın.. topiklerimizin tadı kaçmasın.. benim topiğede gözkulak olun
tekrar öptm.. görüşürüz tatlım..

gorusuruz hayatım ... bızuymuyoruz zaten de zorla kasınıyorlar napalım

kızlar selam nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz canlarım ben döndüm yuvaya kısa zaman sora muhabbete devam çok öptüm sizleri

kızlar selam nasılsınız bakalım neler yapıyorsunuz canlarım ben döndüm yuvaya kısa zaman sora muhabbete devam çok öptüm sizleri
selam abla ıyıyız sen nasılsın ?
kendıne ıyı bak ozledım senı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…