kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

esra kaldırdım canım bide şimdi görsen o sıpayı ya yalaka bide teyşem diyor içimin yağları eriyor

ne dersin bana benziyormu

esram mawişliğini görmüyomusun. aynı sen gerçekten ben çok benzettim sana ya..
maşallah rabim bizede öyle cici bi bebek nasip eder inş..

esram topikte 10 kişi war ikisi bizizde diğer 8' kim anlamadım walla

ziyaretçi onlar canım ya
bazı arkadaşlarda kullanıcı adı olmadan bakıyor arada aslında geyik muhabbetleri ziyaretçiye kapalı olsa iyi olur kadınsal konulara beylerin ulaşması biraz hoş değil ama napalım işte forum kuralları

esram mawişliğini görmüyomusun. aynı sen gerçekten ben çok benzettim sana ya..
maşallah rabim bizede öyle cici bi bebek nasip eder inş..

amin canım ya annesi hamileyken hergün bende kaldı canım severdim kardeşim hamileyken bile şimdide herkes diyor sana benziyor oda yalaka zaten peşimden ayrımıyor şiimdi görememek çok dokunuyor aslında

evet canım ne hikmetse ben kim bunlar die sorunca hepsi kayboldu bak şimdi 0...

amin canım ya annesi hamileyken hergün bende kaldı canım severdim kardeşim hamileyken bile şimdide herkes diyor sana benziyor oda yalaka zaten peşimden ayrımıyor şiimdi görememek çok dokunuyor aslında

üzülme iyi niyetli esram.. aslında artık aranız düzelse çok iyi olacak ama:26:
bu öncülüğü yapan kimse :26:yokmu, annen baban gibi.. biraz kızsalar size...

üzülme iyi niyetli esram.. aslında artık aranız düzelse çok iyi olacak ama:26:
bu öncülüğü yapan kimse :26:yokmu, annen baban gibi.. biraz kızsalar size...

canım olayı biliyorlar ailem ve dediki babam sen biraz kafanı dinle konuşmak istemezsen anlarım çünkü seni çok kırdı bide tedavideyim ya canım fazla gelmiyorlar üzerime

canım olayı biliyorlar ailem ve dediki babam sen biraz kafanı dinle konuşmak istemezsen anlarım çünkü seni çok kırdı bide tedavideyim ya canım fazla gelmiyorlar üzerime

canım ama böylede kendini üzüp yıpratıyosun.. hiçmi kardeşin görmüyo bu durumu ya... :26:

istemiyorum canım özür ya sadece kafamı rahat tutmak istiyorum
bu arada 10 dakikaya takıldım özelde haberrin olsun yine dün yoktun nereleri gezdin bakalım

canım dün çok yoruldum walla..
kızılayı gezdik, sakarya caddesini gezdik, ulusu, saman pazarını bile gezdik..

istemiyorum canım özür ya sadece kafamı rahat tutmak istiyorum
bu arada 10 dakikaya takıldım özelde haberrin olsun yine dün yoktun nereleri gezdin bakalım

tamam canım ozaman üzme kendini ok..
bak bu durum düzelicek ilerde gülüceksiniz bu sorunlara inş..

canım dün çok yoruldum walla..
kızılayı gezdik, sakarya caddesini gezdik, ulusu, saman pazarını bile gezdik..

ooo o zaman buluşalım bi ara canım ya olmazmı eşin sen ben eşim birbirimizi biraz daha tanıyalım önce olmazmı eşin kabul edermi arkadaş oluruz ne dersin
özelden sana yazdım bu arada bu konuyu ilk defa birisine anlattım canım 8 senedir kardeşlerim bile blmiyor olayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…