kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

anlıyorum canım öylesine değil ama gerçekten anlıyorum
çünkü benzer şeyler yaşadım bende
bana kırılma ama seninde benim gibi bi psikatrste ihtiyacın var
benim sebepsiz yere oluşan ağrılarıma bile ilaçlar fayda etti canım
antidepresan kullanıyorum ve bu durumdan memnunum canım çok faydalı oldu bana sen bu konuda ne düşünüyorsun

bende kullanıyorum ama pek faydası yok sankı eskısı gbı yogun dusunmuyorum o kdr ...
bıde aglayamıyorum ben ya ne oluyo bna bılmıyorum aglayamadıkca sısıyorum sankı bı aglasam soyle hıckıra hıckıra gececek sankı

baktınmı abla ...
sehkler senın neyın var gecmıs olsun ?
aılenımı ozluyosun yoksa

canım ya emin değilim ama bence bu şiş işi benimde var benzeri eger oysa çok kolay anlatıyım onu şiş işi biliyorsan

ben ıkısınıde bılıyorum abla ...
bn bunu soyle anladım mesela sısle buyuk numara sısle tabıkı bunu dıkdortgen seklınde ormus ıkı taraf kısa ıkı taraf uzun sekılde sonra kısa taraflkarı bırlestırmıs uzerıınede tıgla gıtmıs gbı degılmıı

canım aynen ya banada kaynanam örmüştü şiş yapamıyorum ben oda senin tarifteki gibi yyaptı sanırım ben daha çok işleme yapmayı severim iğneyle yani diğerleri sıkar beni

yarın butunleme sınavım var ne yapacagımı bılmıyorum

canım aynen ya banada kaynanam örmüştü şiş yapamıyorum ben oda senin tarifteki gibi yyaptı sanırım ben daha çok işleme yapmayı severim iğneyle yani diğerleri sıkar beni

ben hepsını severım sıs tıg ıgne ...
aslında ıgneoyası cok guzelde o cok karısık ya nasıl ogrenırkı ınsan :26:
cıcek fılan yapıyorlar tulbent kenarına cok hos oluyo ...
abla sen kapalı degılsın demı ?

kapalı ya da açık olmam farkedermi senin için canım

hayır ... resımlerınde acık gordum belkı kapalı da olabılırsın merak ettıgım ıcın sordum ne fark edecek

şaka dedim canım sadece
açığım canım ya ama evde filan kapatırım yazmayla iş filan yaparken
birde saçlarım çok dökülüyor kaynanamlarda filan örterim bazen yere filan düşmesin diye sen açıkmısın

bende senın gıbıyım ... acıgım normalde ama basımı ortmeyı sevıyorum orterım bazen bende evde ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…