kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

ooo o zaman buluşalım bi ara canım ya olmazmı eşin sen ben eşim birbirimizi biraz daha tanıyalım önce olmazmı eşin kabul edermi arkadaş oluruz ne dersin
özelden sana yazdım bu arada bu konuyu ilk defa birisine anlattım canım 8 senedir kardeşlerim bile blmiyor olayı

olur inş birgün esram neden olmasın..
saol bitanem beni yakın görüp anlattığın için..

olur inş birgün esram neden olmasın..
saol bitanem beni yakın görüp anlattığın için..

ebruda yok bu akşam eşiyle gezmeleremi gitti ne en son atışmışlardı eşiyle barıştılar sanırım
dün senin arkandada dedik canm bu arada esra gelmedi uyanamadı filan diye

ebruda yok bu akşam eşiyle gezmeleremi gitti ne en son atışmışlardı eşiyle barıştılar sanırım
dün senin arkandada dedik canm bu arada esra gelmedi uyanamadı filan diye

siz varya alemsiniz walla.. ebru bikaç güne gelir anlatır ne yaptıklarını bide bi tatlı anlatıyo.. özledik onuda..
evet dün biraz baktıydım geçmişe biraz dalga geçmiştiniz benimle.. ammma sizde düşersiniz benim elime :KK23::KK23::KK23:

senin ziyaretçiler yine geldi esra bu arada
canım izninle ben artık müsade istesem biraz başım ağrıdıda

siz varya alemsiniz walla.. ebru bikaç güne gelir anlatır ne yaptıklarını bide bi tatlı anlatıyo.. özledik onuda..
evet dün biraz baktıydım geçmişe biraz dalga geçmiştiniz benimle.. ammma sizde düşersiniz benim elime :KK23::KK23::KK23:

valla canım düştüğüm el seninki olsun razıyımm
evet çok seviyorum ebruyu canım ya senden iyi olmasın oda çok iyi

valla canım düştüğüm el seninki olsun razıyımm
evet çok seviyorum ebruyu canım ya senden iyi olmasın oda çok iyi

saol topiklerin meleği :KK16::KK16::KK16:

yapmammı yavrum ya bayılıorum morhipo çok güzel canım hepsi burada markafoni trendyol hepsine üyeyim canım houma giden şey olursa alıyorum

esram yarınki konumuz bu alşveriş siteleri ve alışveriş olsunn.. :KK53::KK53::KK53:
senin başın ağrımasın mışıl mışıl uyu tatlım.. :KK34:

X