kendimi hiç bir geyik topiğine ait hissedemiyorum diyenler buyrun

hımm anladım canım takıl ya ne oldu anlatsana merak ettim

napım yoksunuz sız benı yanlız bırakıp kactınız :KK43:
bnde gdıyom ara sıra baska topıclere ...
hanı gelebek o aksam benı savundu ya sen gıt buraya artık gelme sen nadıanınsın demısler

napım yoksunuz sız benı yanlız bırakıp kactınız :KK43:
bnde gdıyom ara sıra baska topıclere ...
hanı gelebek o aksam benı savundu ya sen gıt buraya artık gelme sen nadıanınsın demısler

hımmm anladım canım ya aslında savunulacak kadr haklıydın bencede ancak ben prensip olarak tartışma sevmiyorum nette zaten bişey desekte anlamıcaklardı ben o guruptaki kişilerle pek tanışmıyorum zaten
gelebekede dedim tartışmaya katılma diye sanada
hiç lüzumsuz yere siniri bozuluyor insanın
sende takma artık canım boşver

hımmm anladım canım ya aslında savunulacak kadr haklıydın bencede ancak ben prensip olarak tartışma sevmiyorum nette zaten bişey desekte anlamıcaklardı ben o guruptaki kişilerle pek tanışmıyorum zaten
gelebekede dedim tartışmaya katılma diye sanada
hiç lüzumsuz yere siniri bozuluyor insanın
sende takma artık canım boşver

takılıyo ınsan ıster ıstemez yanı sacmaladılar artık neyse bosver abla ya
kuzenın nasıl oldu senın hersey yolundamı

abla sen patık yapmayı bılıyomusun bıraz alakasız soru oldu ama merak ettım kk da bı patık ornegı gordumde bıde yapılısını senden duyım dedım

takılıyo ınsan ıster ıstemez yanı sacmaladılar artık neyse bosver abla ya
kuzenın nasıl oldu senın hersey yolundamı

canım ameliyat ertelendi yine ya sorma enfeksiyon varmış ağız içinde o yüzden
sorduğun için teşekkürler canım
sen nasılsın moraller nasıl bu aralar
takma diğer konuyuda artık seviyesiz bi olaya dönüşmesin boşver

bı tane zıyaretcımız olmus hemen kım takıp edıyor acaba ?

canım ameliyat ertelendi yine ya sorma enfeksiyon varmış ağız içinde o yüzden
sorduğun için teşekkürler canım
sen nasılsın moraller nasıl bu aralar
takma diğer konuyuda artık seviyesiz bi olaya dönüşmesin boşver

moraller bozuk canım ... sız yokken baya gelısmelr oldu ...
o konuyu takmıyorum dedıgın gbı sevıyesızler gercek hayatta yuzune tukurmeyecegın ısanlar gelmıs burda alı kıran bas kesen olmus boswerrr

moraller bozuk canım ... sız yokken baya gelısmelr oldu ...
o konuyu takmıyorum dedıgın gbı sevıyesızler gercek hayatta yuzune tukurmeyecegın ısanlar gelmıs burda alı kıran bas kesen olmus boswerrr

haklısın takma
neler oldu merak ettim canım ancak şimdi çıkmalıyım ben eski oturduğum yerden komşularım gelecek misafirliğe hazırlıkları tamamlamam gerekli canım bi ara bu konuyu konuşalım hatta özelden yazki merak etmeyim bi ara açar okurum şimdilik çok öptüm

haklısın takma
neler oldu merak ettim canım ancak şimdi çıkmalıyım ben eski oturduğum yerden komşularım gelecek misafirliğe hazırlıkları tamamlamam gerekli canım bi ara bu konuyu konuşalım hatta özelden yazki merak etmeyim bi ara açar okurum şimdilik çok öptüm

tamam abla yazarım kıb gorusuruz yıne mısafırler gıttıkten sonra gel konusalım gelınce ozelden yazarsn bna

idare ediyoruz canım ya bayadır konuşamadık özel msjlarımada cevap yazmayınca bişey oldu zannettim küstükmü diyecektim bende
hayırdır cannım neden iyi değilsin

nedenini bilmiyorum ama kötüyüm geceleri uyuyamıyorum sabaha kadar eşimide uyutmuyorum daralmalar geliyor ağla krizleri geliyor yine kötü oldum :KK43:
bugün teyzemler arası tıkantım kaldım öyle telefonda zorla konuşabildim dua okudum okurken kendimi tutamıyorum gözümden yaşlar geliyor :KK43:
nasıl olucak böyle bilmiyorum eşim uyumadan işe gidiyor benim yüzümden bende uyuyamıyorum işte :KK14:

X