kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Vallahi çok haklısınız. Gittim birine bağlandım da ne oldu. Hayatımı zehir etti.
Kimseyi kendinden çok sevmeyecekmişsin bu hayatta.

aynen öyle . Görsel olarak etrafımda beğenilirdim , kendim de kendimi severdim.
Yok saçın neden böyle off cok yogun ve sık ( yün gibi ) yok boyatmıssın bu renk b.k gibi olmuş diğeri iyiydi.

Şunu yeni mi aldın . Güzel değil ama haberin olsun.
Bir kere hiç unutmuyorum iş yerinde sevdiğim bir arkadaşımın oğluyla birlikte selfie çekip attım buna. Bebek mavi gözlü falan dünya güzeli bir şey. Tek amacım çocugu göstermekti yani. Bİr bebek yokmuş gibi fotografta ona hiç yorum yapmayıp. '' sen çok çirkin çıkmışsın'' yazmıştı. Çok zoruma gitmişti, bir şey diyemedim.
Zamanla kendimi çirkin, aa bana ondan başkası bakmaz gibi bir algı oluştu.
Fotograf çekilirken hep sırtımdan cekilmeye başladım. yüzüm görünsün istemiyordum. Özgüvenimi yitirmiştim.

Bende öyle diyeceğim artık.

Pişman olup bana dönmesin ama pişman olsun çok istiyorum.
Zamansıza haksızlık ettim desin , vicdan azabı çeksin çok isterim.

Asla pişman olmayacak.
Asla sana haksızlık ettiğini düşünmeyecek.
Asla sana yaptıkları için utanç, suçluluk, vicdan azabı hisstemeyecek.

Ama sana dönecek
önce kuyruğu dik tutacak
Sonra baktı sen dönmüyorsun, yalvaracak, yaptım ama neden yaptım bi sor kafasına girecek,
yani gene seni suçlayacak.

Aynı yorumu geçen bi arkadaşa yaptım, aynı cümleleri yazdım.
Bu tip erkekler ayn fabrika ürünü gibi çünkü, tepkiler, cümleleri tavırlar hep aynı.

O arkadaşın kucağında daha minicik bebeği vardı, dönmek zorunda kaldı.
Ben dönsem mi diye düşündüm bi ara, sonra çok şükür araya başka şeyler girdi dönmedim.
Sen hiç dönme. Evli değilsin bişey değilsin.

Kazandım değil mi ? şuan size bunu sorarken , gözlerimden yaşlar akıyor ama iyileşeceğim.. bir gün bunları açıp ne aptalmışım diye okuyacağım. Kendime söz veriyorum.
Kazandın hissettiğimiz acı da sonsuza kadar sürmez ,kendin için harika bir adım atmışsın.Acı çekmen bu süreçte normal ,lütfen ona dönme.

doğru hatta yazsa bile beni bu hale sen getirdin der.
Yine ben özür dileyecek pozisyona gelirim.

Doğru valla ya evli değilim, nişanlı değilim. Niye bu kadar kendimi üzüyorsam

doğru hatta yazsa bile beni bu hale sen getirdin der.
Yine ben özür dileyecek pozisyona gelirim.

Doğru valla ya evli değilim, nişanlı değilim. Niye bu kadar kendimi üzüyorsam

Biraz acı çek, yas tut, bi şey olmaz, insan aşk acısından ölmüyomuş bak ölmedim hayattayım =))
Sonra kalk kendine gel ve şöyle tatlı, naif, efendi, saygılı bi sevgili yap kendine.
İşte o zaman ben ne çekmişim diyeceksin.

Kazandın hissettiğimiz acı da sonsuza kadar sürmez ,kendin için harika bir adım atmışsın.Acı çekmen bu süreçte normal ,lütfen ona dönme.
dönmeyeceğim. Dönecek olsam bu yola girmezdim. Daha önce girmedim hiç çünkü.
Bunu yapmam gerekiyordu. Oluru yoktu. Gereksiz zorladım.
Sürekli kısıtlanarak zaten ömür geçmez.

Bu hem kısıtlayıcı , hem kaba, hem değersiz hissettiren biriydi. Hiç şansı olmaması lazımdı.

evet bazı şeyleri ertelemeye çalısmıyorum. bazen cok iyiyim, bazen gercekten kötü.
Bazen gülerken sonra birden gözlerim doluyor mesela.

Geçecek inanıyorum, neler geçmedi ki :)
Zaman çabuk geçsin :)

Bütün ilişkilerimizi bi eğitim kurumu gibi düşün.
Şu kadar senem gitti, niye yaptım , vay aptal kafam diye diz dövmenin anlamı yok.
İnsan kendisine çok yabancı bi varlıktır. Kendisini gerçekten tanıyan insan sayısı çok çok azdır.
İlişkiler sayesinde kendimizi tanırız.
Bu ilişki sayesinde kendinle tanıştın. Kendi içine bi kapı açtın.
Bazen 2-3 sene güzel, sağlıklı bi ilişki yaşayacağız diye senelerimizi harcıyoruz, ne yapalım, dediğim gibi tecrübe...
Gene şanslısın. Toksiğin de toksiği nice ilişkisini bitiremeyen binlerce insan var.
Ben de senelerce bitirmedim, bitirmediğim gibi bile bile gittim evlendim =)

Neyse. Şimdi bambaşka bi insanım.
Eski ben'i özlemediğim gibi, o ben'e de sımsıkı sarılıyorum.
Sayesinde şimdiki kadın oldum.

evet bazı şeyleri ertelemeye çalısmıyorum. bazen cok iyiyim, bazen gercekten kötü.
Bazen gülerken sonra birden gözlerim doluyor mesela.

Geçecek inanıyorum, neler geçmedi ki :)
Zaman çabuk geçsin :)

21 gün kuralı var.
21 gün geçsin bi rahatlama gelecek.
40'ı geçince daha da rahatlayacaksın güven bana =)

Merhaba konunuzu ve yorumlarınızı okuduğumda içim çok tuhaf oldu çok üzüldüm. Yanınızda olup size sarılıp bunların hepsi geçecek çok güzel günler gelecek günlerde gizli demek istedim Hiç kimse için hiçbirseye değmiyor unutup yolunuza baktığınızda pişman olup köpek gibi geliyorlar ama siz buna sakın izin vermeyin sizin değerinizi gerçekten bilen biri ile bu hayata devam edin

Yazıyı başından sonuna yorumlar ile okudum söylemek istediğim tek şey, kurtulduğunuza çok sevindim, karşınıza iyi niyetli insanlar ve güzellikler çıkar umarım

Şuan senin için o kadar çok seviniyorum ki ne kadar mantıklı düşünüyorsun Şuan bu seviyede bilinçte olman görmen cok harika bir seviye ,bundan sonrası senin için iyileşme zamanı senin için dua ettim bir önce kalbine de ferahlık gelsin,ama çok eminim geçecek bu duyguların da ,o adam benim gözümde klasik tiplerden,sen değerlisin senin sağlıklı ilişkin olma ihtimali çok yüksek ama onun böyle bir şansı yok çünkü kendisi sağlıklı bir adam değil .Allah sana kalbin kadar güzel bir hayat nasip edecek.Geçmişte yaptığın hiçbir şeye kızma şuanda da kendine kızma hepimiz bu hayatta yaşıyoruz bir şeyler.Şimdiye önem ver olur mu,sabırlı ol hep kararlı ol şimdi yaptığın gibi.

Merhaba,
Ben de bir iki gündür konuyu, yorumları okuyorum.
Sizi naif, mantıklı ve öz farkındalığı yüksek biri olarak görüyorum. Yolunuza nice güzellikler çıksın kardeş, demeye geldim.

aa evlendiniz demek. Peki evliliğiniz devam ediyor mu ? yoksa ayrıldınız mı?

Merhaba,
Ben de bir iki gündür konuyu, yorumları okuyorum.
Sizi naif, mantıklı ve öz farkındalığı yüksek biri olarak görüyorum. Yolunuza nice güzellikler çıksın kardeş, demeye geldim.
ayy çok teşekkür ederim , böyle düşünmeniz beni çok mutlu etti
Hepimizin yolları çiçekli olsun inşallah

yaaaaa... birinin duasında yer almak ne kadar değerli anlatamam.. çok çok teşekkür ederim.

Herkes burada bana iyi enerjilerini gönderdi. hepiniz ayrı ayrı iyi ki varsınız .
Belki sayenizde bir kız kardesiniz hayatını kurtaracak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…