kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Orasını da Allah biliyor tabi. Dün mesaj attı , aradı. Hala kendini haklı görüyor.
En son yüzüne kapattım.
Bilmiyorum kac yasindasin ama, yinede bir ablan olarak soyluyorum; kendine yapacağın en buyuk iylik bu adamdan kacarak uzaklasmak olacak. Tabi yinede sen bilirsin senin hayatin

Lise dönemimde yaşadığım ilişkimin özetini yazmışsınız. Okurken kendi yaşadıklarım gözümün önünden geçti 5 yılım çöp olmuştu bir daha kimseyi sevemem sanıyordum oysa gençliğimin baharında daha 19-20 yaşlarındaydım. Sonra üniversitede eşimle karşılaştım ve sevgili olmak, biri tarafından sevilmek, değer görmek nasıl bir şeymiş onda tattım. Şimdi dönüp bakıyorum sadece o yıllarda kendimi beş para etmez birine niye bu kadar ezdirdim diye kızıyorum. Neyse ki hatamdan dönmüştüm ve eşim gibi biri karşıma çıkmıştı. Çok dua edin gerçekten kurtulmuşsunuz ve emin olun bu hayatta iyi adamlar da var hiç beklemediğiniz anda karşınıza çıkabilir. Sakın barışmayın kendinize biraz zaman verin. Her şey güzel olur inşallah sizin için

çok zor oldu hala da zor maalesef.
bu geçen zamanda ara ara yazıp özür diliyordu.

Dün yine ufacık bir olaydan kıyametleri koparıp telefonu kapattı. İnsanlar değişmiyor.

çok sevindim.Çok çok daha mutlu olursunuz umarım. Darısı başıma :)

Zor hala alışamadım . Ara ara yazıyordu belki de ondandır.
İlk günlere daha iyiyim tabii. Önceden ayrıldıgımda yatak döşek oluyordum. Kafamda bitirince ayrılık bir tık daha kolay oldu sanırım:)

Sanki bir daha hiç sevmeyecek ve sevilmeyecek gibi hissediyorum.
Hala yetersiz hissettirdiği yerdeyim maalesef. Umarım geçecek.

Sizin adınıza çok sevindim. 5 yıl az zaman değil ama zararın neresinden dönersek kar tabii

Çok şükür . Allahıma şükürler olsun ki bağımlılığım geçti sanki ya.
Önceden ayrıldıgımızda arayıp , ağlayıp çok utanarak söylüyorum . Ben sensiz nasıl devam edeceğim diyordum ve gerçekten devam edemem , yaşayamam gibi geliyordu.
Şuan öyle bir karanlıkta değilim. Çok dua ediyordum Allah'ım beni kurtar diye. Kalbime serinlik verdi sanki :)

evet haklısınız.
Verilen emekler, konfor alanında çıkmakta bana korkutuyordu ama beni sevmedi biliyorum.

Keşke dediğiniz gibi bende onu sevmeseydim

Çok şükür atabildim bu adımı. en zor kısmı zaten karar verip, uygulamaktı benim için.
Güzelim en azından kalbim güzel. Her insan sevmeyi , sevilmeyi hak eder. O beni layık görmedi maalesef.
Hayatıma tek devam edeceğim.
Yanlış biriyle olmaktansa yalnız olmak daha iyi hissettiriyor.

Bilmiyorum kac yasindasin ama, yinede bir ablan olarak soyluyorum; kendine yapacağın en buyuk iylik bu adamdan kacarak uzaklasmak olacak. Tabi yinede sen bilirsin senin hayatin
34 yasındayım . Küçükte değilim yani:)

Uzaklaştım inşallah tamamen iyileşeceğim. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın

Herkese selamlar,
Bu aralar çok zorlanıyorum. Zaman geçtikçe kötü anılar silinip, iyiler önüne geçiyor sanırım
Üzgünüm ve üzgün olduğum için utanıyorum

Selammm canımm geçen gün aklımdan geçmiştin konunu bulup yazacaktım hatta.. Evet insan psikolojisi böyleymiş saman geçtikçe kötüler unutulur sadece iyi şeyler hatırlanırmış zaten insanlar kötü şeyleri unutmasalar yaşayabilirler miydi ? Sende böyle düşün kötüler unutulacak iyilerde zamanla aklına gelmeyecek bi anı olarak kalacak hayatında. Bu kadar yol kat etmişken geriye dönüp kendini tekrar o kötü durumlara sokma çünkü biliyoruz ki hiçbişey değişmeyecek. Birine ne kadar tölerans gösterirsek bize karşı saygıları o kadar azalıyor değer vermeleri o kadar düşüyor..

selammm :)
Beni unutmamanız beni duygulandırdı...
Evet zaten değişeceğini bilsem bir şeylerin zaman kaybetmez iletişime geçerdim ama şuan üzülüyor olmak üzüyor beni..
Sürekli iyi şeyler geliyor gözümün önüne. Açıp konumu okuyorum hatırlamak için kötü şeyleri

Çok normal.
Ben de eski kocamı özlüyorum bazen.
Aslında özlediğim o da değil, bir zamanlar en yakının olan birinin şimdi en yabacın olması.
İnsanın canı acıyor.
Dün gece içip ağladım mesela =)
Çok insani duygular. ortak anılar, iç içe geçmiş yaşantılar. bağ hemen öyle ha deyince kopmuyor.
Ama asla aramam, asla ulaşmam, ulaşırsa da iletişim kurmam.
anılar yığını olarak kalacak işte, hayat bu.
efkarlanabilir, hüzünlenebilirsiniz.
Bunları oturun yaşayın tabi ki. Bastırmaya çalışmayın.

buraya yazdığım gün çok kötüydüm gerçekten.
Dediğiniz gibi özlediğim o değil, çok yakınım olan birinin artık yabancı olması.

Bu günler geçecek ama inanıyorum.

iletişim yollarını tamamen kapatmanız toparlanmanız açısından size daha iyi gelecektir.

gerçek anlamda kurtulmuşsunuz diyorum size, lütfen geriye dönmeyin, bu manipülasyonlara gelmeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…